Hledat

Ubytování

Apartmán Perník Kvilda Apartmán

Kvilda 38, Kvilda, 385 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Perník Kvilda. Situated in Kvilda in the South Bohemia region, Apartmán Perník Kvilda has a terrace and garden views. Ubytování Apartmán Perník Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Apartmán Perník Kvilda

Bodenmais is 35 km from Apartmán Perník Kvilda, while Deggendorf is 50 km from the property. Towels and bed linen are offered. The apartment offers a children's playground. Situated in Kvilda in the South Bohemia region, Apartmán Perník Kvilda has a terrace and garden views. This apartment has 1 bedroom, a kitchen with a dishwasher and a microwave, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom fitted with a shower. The accommodation is 25 km from Zwiesel, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. After a day of hiking or skiing, guests can relax in the garden or in the shared lounge area.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Kvilda

Stará Celnice Kvilda

9,7

Stará Celnice Kvilda

Ubytování (Apartmány) Stará Celnice Kvilda. Stará Celnice Kvilda se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stará Celnice Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Boubín na Kvildě

9,7

Apartmán Boubín na Kvildě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Boubín na Kvildě. Apartmán Boubín na Kvildě se nachází asi 500 metrů od lanovky Kvilda C. Nabízí výhled na hory, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Boubín na Kvildě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

9,7

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3. Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází v budově z roku 1960 na Kvildě, 100 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 200 metrů od vleku Kvilda A. Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chata Violka Kvilda

9,7

Chata Violka Kvilda

Ubytování (Chata) Chata Violka Kvilda. Chata Violka Kvilda se nachází v obci Kvilda. 50 km od Deggendorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata Violka Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

AA Apartman Kvilda

9,6

AA Apartman Kvilda

Ubytování (Apartmán) AA Apartman Kvilda. AA apartmány Kvilda se nacházejí v obci Kvilda, 400 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C. Ubytování AA Apartman Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování AA Apartman Kvilda má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán AA Apartman Kvilda momentálně evidujeme 15 recenzí.

apartmán Pod Lapkou

9,6

apartmán Pod Lapkou

Ubytování (Apartmán) apartmán Pod Lapkou. Apartmán Pod Lapkou se nachází ve Kvildě, 500 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 700 metrů od lyžařského vleku Kvilda A. Ubytování apartmán Pod Lapkou se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány U Sjezdovky

9,5

Apartmány U Sjezdovky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Sjezdovky. Apartmány U Sjezdovky se nachází v obci Kvilda a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Sjezdovky se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U Sjezdovky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány U Sjezdovky momentálně evidujeme 217 recenzí.

Apartmány Nové Hutě

9,5

Apartmány Nové Hutě

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nové Hutě. Nedávno zrenovované Apartmány Nové Hutě se nacházejí v centru obce. Ubytování Apartmány Nové Hutě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Nové Hutě má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Nové Hutě momentálně evidujeme 61 recenzí.

Apartmány 1050

9,4

Apartmány 1050

Ubytování (Apartmány) Apartmány 1050. Apartmány 1050 se nacházejí na Kvildě, 70 metrů od vleku. Nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené parkování. Ubytování Apartmány 1050 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Panský dům

9,4

Penzion Panský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Panský dům. Penzion Panský dům se nachází v obci Kvilda, 3,3 km od lyžařských vleků Kvilda Lift A a Kvilda Lift B. K tomuto penzionu patří zahrada. Ubytování Penzion Panský dům se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Panský dům má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Panský dům momentálně evidujeme 71 recenzí.

Apartmán Bambi Kvilda

9,3

Apartmán Bambi Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bambi Kvilda. Apartmán Bambi Kvilda se nachází v obci Kvilda, 500 metrů od lyžařských vleků Kvilda C a B, a nabízí možnost lyžování až k budově, výhled na hory i... Ubytování Apartmán Bambi Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Březník Kilián

9,2

Březník Kilián

Ubytování (Apartmán) Březník Kilián. Březník Kilián se nachází ve Kvildě, 400 metrů od lyžařských vleků Kvilda C a Kvilda B, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Březník Kilián se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Březník Kilián má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Březník Kilián momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Nad Kvildou

9,1

Penzion Nad Kvildou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Kvildou. Penzion Nad Kvildou se nachází v Kvildě, 800 metrů od lanovky Kvilda A, B a C, a nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Nad Kvildou se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Nad Kvildou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Nad Kvildou momentálně evidujeme 75 recenzí.

Šumava Inn

9,1

Šumava Inn

Ubytování (Hotel) Šumava Inn. Šumava Inn se nachází v centru Kvildy, pouhých 200 metrů od sjezdovek a nabízí restauraci a lázně se saunou, posilovnou a vířivkou. Ubytování Šumava Inn se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Šumava Inn má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Šumava Inn momentálně evidujeme 384 recenzí.

Apartman na Kvilde - Sumava

9

Apartman na Kvilde - Sumava

Ubytování (Apartmán) Apartman na Kvilde - Sumava. Apartmán na Kvildě - Šumava se nachází v obci Kvilda, 400 metrů od vleků Kvilda B a C a 500 metrů od vleku Kvilda A. Nabízí půjčení jízdních kol zdarma. Ubytování Apartman na Kvilde - Sumava se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Kvilda Gallery

9

Apartmán Kvilda Gallery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kvilda Gallery. Apartmán Kvilda Gallery se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a poskytuje bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Kvilda Gallery se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Oblík

9

Apartmán Oblík

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oblík. Apartmán Oblík se nachází na tichém místě v nadmořské výšce 1065 m.n.m. v centru Kvildy, 5 minut chůze od lanovky Kvilda C. Ubytování Apartmán Oblík se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Oblík má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Oblík momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Teddy Kvilda

8,9

Penzion Teddy Kvilda

Ubytování (Apartmán) Penzion Teddy Kvilda. Penzion Teddy Kvilda je přístupný na lyžích a nachází se v srdci šumavského národního parku hned vedle lyžařského areálu Kvilda. Ubytování Penzion Teddy Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Teddy Kvilda má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Penzion Teddy Kvilda momentálně evidujeme 80 recenzí.

Wellness penzion Lázně Kvilda

8,9

Wellness penzion Lázně Kvilda

Ubytování (Penzion) Wellness penzion Lázně Kvilda. Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází v Kvildě a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

U Černých

8,8

U Černých

Ubytování (Penzion) U Černých. U Černých se nachází v srdci Šumavského národního parku, 30 metrů od nejbližší sjezdovky. Nabízí ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi. Ubytování U Černých se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Černých má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion U Černých momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány U Špirků

8,1

Apartmány U Špirků

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Špirků. Apartmány U Špirků s možností vlastního stravování se nacházejí v obci Kvilda a nabízejí bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Špirků se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U Špirků má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmány U Špirků momentálně evidujeme 30 recenzí.

Švehlíkova Chata

7,7

Švehlíkova Chata

Ubytování (Penzion) Švehlíkova Chata. Švehlíkova Chata se nachází v Nových Hutích a nabízí Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a posezení. Ubytování Švehlíkova Chata se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Švehlíkova Chata má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Švehlíkova Chata momentálně evidujeme 239 recenzí.

Penzion Pohoda Kvilda

7

Penzion Pohoda Kvilda

Ubytování (Hotel) Penzion Pohoda Kvilda. Penzion Pohoda Kvilda se nachází ve stejnojmenné vesnici v samém centru šumavského národního parku, 100 metrů od sjezdovek a 200 metrů od tenisového kurtu. Ubytování Penzion Pohoda Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Pohoda Kvilda má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Penzion Pohoda Kvilda momentálně evidujeme 226 recenzí.

Chata Betty Kvilda

Chata Betty Kvilda

Ubytování (Horské chaty) Chata Betty Kvilda. Chata Betty Kvilda se nachází v Kvildě, 50 km od Deggendorfu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Betty Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Pod Svahem

Penzion Pod Svahem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Svahem. Penzion Pod Svahem is situated in Kvilda. Guests can make use of a garden. The rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Penzion Pod Svahem se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion a restaurace Černý vlk

Penzion a restaurace Černý vlk

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Černý vlk. Located in Kvilda, Penzion a restaurace Černý vlk provides a terrace. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Penzion a restaurace Černý vlk se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Pila Kvilda

Pila Kvilda

Ubytování (Apartmán) Pila Kvilda. Pila Kvilda se nachází v Kvildě. 49 km od Deggendorfu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pila Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Rodinný apartmán v srdci Šumavy

Rodinný apartmán v srdci Šumavy

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán v srdci Šumavy. Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází v Kvildě a nabízí zahradu. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Michaela Kvilda

Apartmán Michaela Kvilda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Michaela Kvilda. Apartmán Michaela Kvilda je apartmán s výhledem na obec a Wi-Fi zdarma situovaný ve Kvildě, 500 metrů od vleků Kvilda B a Kvilda C. Ubytování Apartmán Michaela Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Nové Hutě - Bokova Chata

Nové Hutě - Bokova Chata

Ubytování (Penzion) Nové Hutě - Bokova Chata. Penzion Bokova Chata se nachází uprostřed přírody v Národním parku Šumava. Ubytování Nové Hutě - Bokova Chata se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Nové Hutě - Bokova Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Kvilda - Luční

Penzion Kvilda - Luční

Ubytování (Aparthotel) Penzion Kvilda - Luční. Set in Kvilda, 49 km from Železná Ruda, Penzion Kvilda - Luční offers a garden and free WiFi. Ubytování Penzion Kvilda - Luční se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Černý vlk, Kvilda

Apartmány Černý vlk, Kvilda

Ubytování (Apartmány) Apartmány Černý vlk, Kvilda. Apartmány Černý vlk se nachází v Kvildě a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Černý vlk, Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Kvilda Resort

Kvilda Resort

Ubytování (Aparthotel) Kvilda Resort. Kvilda Resort se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Kvilda Resort se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Kvilda Kilián apartmán Javor

Kvilda Kilián apartmán Javor

Ubytování (Apartmán) Kvilda Kilián apartmán Javor. Kvilda Kilián apartmán Javor is set in Kvilda and offers a terrace. Featuring garden views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Kvilda Kilián apartmán Javor se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness Chata Rosnatka

Wellness Chata Rosnatka

Ubytování (Chata) Wellness Chata Rosnatka. Wellness Chata Rosnatka se nachází v obci Kvilda 40 km od lyžařského areálu Mitterdorf a 16 km od Zadova a má saunu, vířivku, zahradu s grilem a bezplatné... Ubytování Wellness Chata Rosnatka se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Wellness Chata Rosnatka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Kvilda

Chata Kvilda

Ubytování (Apartmán) Chata Kvilda. Boasting accommodation with a terrace, Chata Kvilda is set in Kvilda. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Chata Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Kvilda 126

Apartman Kvilda 126

Ubytování (Apartmán) Apartman Kvilda 126. Apartmán Kvilda 126 se nachází v Kvildě, 48 km od Železné Rudy, a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Kvilda 126 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kilián - apartmán Prenet

Penzion Kilián - apartmán Prenet

Ubytování (Apartmán) Penzion Kilián - apartmán Prenet. Penzion Kilián - apartmán Prenet se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji. Nabízí patio, výhled do zahrady, neplacené soukromé parkoviště a společný lounge. Ubytování Penzion Kilián - apartmán Prenet se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Kvilda Apartments

Kvilda Apartments

Ubytování (Apartmán) Kvilda Apartments. Apartmány Kvilda se nachází v obci Kvilda, 500 metrů od vleku Kvilda Lift C a 600 metrů od vleku Kvilda Lift B. Ubytování Kvilda Apartments se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Pivoňka

Apartmán Pivoňka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pivoňka. Apartmán Pivoňka se nachází v Kvildě, jen pár kroků od vleků Kvilda Lift B a Kvilda Lift C. Ubytování Apartmán Pivoňka se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Faustin

Apartmány Faustin

Ubytování (Apartmány) Apartmány Faustin. Set in Kvilda in the South Bohemia region, Apartmány Faustin offers accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment offers a barbecue. Ubytování Apartmány Faustin se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).