Hledat

Ubytování

Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms Apartmán

8649 Balatonberény, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms. Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms is located in Balatonberény and offers barbecue facilities. Ubytování Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms

Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms is located in Balatonberény and offers barbecue facilities. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 16 km from Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms. The apartment comes with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a fridge, a washing machine and a stovetop. Hévíz is 21 km from the apartment, while Keszthely is 14 km away. The property is 37 km from Zalakaros, and complimentary private parking is featured.

Vybavení ubytování Amazing apartment in Balatonberény w/ 1 Bedrooms

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Balatonberény

Angéla Ház

9,9

Angéla Ház

Ubytování (Apartmán) Angéla Ház. Situated in the town of Balatonberény and the Balaton Lake Shores reachable within 200 metres, Angéla Ház offers a self-catered accommodation, free shuttle... Ubytování Angéla Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Appartments Hungaroland

9,8

Appartments Hungaroland

Ubytování (Apartmány) Appartments Hungaroland. Appartments Hungaroland se nachází v Balatonberény, 40 km od Zalakarosu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartments Hungaroland se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sophie's Apartments

9,7

Sophie's Apartments

Ubytování (Apartmán) Sophie's Apartments. Sophie's Apartments is set in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sophie's Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jarmila Vendégház

9,7

Jarmila Vendégház

Ubytování (Penzion) Jarmila Vendégház. Ubytování Jarmila Vendégház se nachází v obci Balatonberény a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnou a... Ubytování Jarmila Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Liliána apartman

9,5

Liliána apartman

Ubytování (Venkovský dům) Liliána apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Liliána apartman provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Liliána apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bali Haus

9,4

Bali Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Bali Haus. Bali Haus se nachází v klidné části vesnice Balatonberény, 500 metrů od jezera Balaton, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Bali Haus se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hóvirág Apartman Balatonberény

9,4

Hóvirág Apartman Balatonberény

Ubytování (Penzion) Hóvirág Apartman Balatonberény. Located in Balatonberény, Hóvirág Apartman Balatonberény features a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Hóvirág Apartman Balatonberény se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balaton Panzió

9,3

Balaton Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Balaton Panzió. Balaton Panzió se nachází v obci Balatonberény, 38 km od Zalakarosu a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Balaton Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Napsugár Apartman

9,2

Napsugár Apartman

Ubytování (Apartmány) Napsugár Apartman. Located in Balatonberény, 36 km from Zalakaros, Napsugár Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Napsugár Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tilesch Apartment

9,2

Tilesch Apartment

Ubytování (Apartmán) Tilesch Apartment. Tilesch Apartment se nachází v obci Balatonberény, 21 km od Hévízu. Nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Tilesch Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Balatonbereny 35891

8,9

Apartment in Balatonbereny 35891

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonbereny 35891. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Apartment in Balatonbereny 35891 has a balcony. Ubytování Apartment in Balatonbereny 35891 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Berény Panzió

8,9

Berény Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Berény Panzió. Berény Panzió nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Berény Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korona Étterem Panzió

8,9

Korona Étterem Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Korona Étterem Panzió. Korona Étterem Panzió se nachází v klidném příjemném prostředí, 300 metrů od jezera Balaton, a nabízí restauraci, kde se ráno podává snídaně. Ubytování Korona Étterem Panzió se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Londira Apartman Balatonberény

8,9

Londira Apartman Balatonberény

Ubytování (Apartmán) Londira Apartman Balatonberény. Londira Apartman Balatonberény is set in Balatonberény and offers a garden and a terrace. Ubytování Londira Apartman Balatonberény se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Kovács apartman

8,8

Kovács apartman

Ubytování (Apartmány) Kovács apartman. Kovács apartman se nachází v Balatonberény. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Kovács apartman se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Margaréta Étterem Panzió

8,8

Margaréta Étterem Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Margaréta Étterem Panzió. Margaréta Étterem Panzió se nachází v obci Balatonberény, 35 km od Zalakarosu. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Margaréta Étterem Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IrányBerény Panzió

8,7

IrányBerény Panzió

Ubytování (Apartmán) IrányBerény Panzió. Set in Balatonberény in the Somogy region, IrányBerény Panzió features a patio and garden views. Ubytování IrányBerény Panzió se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150

8,4

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150 is located in Balatonberény. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18150 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kiss Apartman

8,3

Kiss Apartman

Ubytování (Apartmány) Kiss Apartman. Apartmány Kiss se nacházejí v obci Balatonberény. Nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Kiss Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Erika Apartments

8,1

Erika Apartments

Ubytování (Apartmán) Erika Apartments. Apartmány Erika se nacházejí v obci Balatonberény, 1 km od jezera Balaton, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Erika Apartments se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuli Mobilwohnung

7,8

Tuli Mobilwohnung

Ubytování (Apartmán) Tuli Mobilwohnung. Tuli Mobilwohnung is situated in Balatonberény and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tuli Mobilwohnung se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fisherman`s House

7,6

Fisherman`s House

Ubytování (Prázdninový dům) Fisherman`s House. Fisherman`s House je prázdninový dům s terasou v Balatonberény. Patří k němu balkon. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fisherman`s House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény

7,5

NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény

Ubytování (Kemp) NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény. Nudistický kemp NaturExpert se nachází v obci Balatonberény, 35 km od Zalakarosu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování NaturExpert Mobilházak-FKK Nudista Kemping Balatonberény se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Tulman Apartment

7,3

Tulman Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tulman Apartment. Set in Balatonberény in the Somogy region, Tulman Apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Tulman Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erika's House

7,1

Erika's House

Ubytování (Apartmán) Erika's House. Set 250 metres from the nearest beach at Lake Balaton, Erika's House offers accommodation in the centre of Balatonberény, 100 metres from the train... Ubytování Erika's House se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familia Nyaraló 125

Familia Nyaraló 125

Ubytování (Prázdninový dům) Familia Nyaraló 125. Set in Balatonberény in the Somogy region, Familia Nyaraló 125 has a terrace. The accommodation is 36 km from Zalakaros. Ubytování Familia Nyaraló 125 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonbereny 34653

Holiday home in Balatonbereny 34653

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonbereny 34653. Holiday home in Balatonbereny 34653 is located in Balatonberény. The property is 37 km from Zalakaros and free private parking is provided. Ubytování Holiday home in Balatonbereny 34653 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonbereny 18035

Holiday home in Balatonbereny 18035

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonbereny 18035. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Holiday home in Balatonbereny 18035 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonbereny 18035 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Ady Köz-Balatonberény

Holiday home Ady Köz-Balatonberény

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ady Köz-Balatonberény. Holiday home Ady Köz-Balatonberény is located in Balatonberény. Ubytování Holiday home Ady Köz-Balatonberény se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18145

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18145

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18145. Located in Balatonberény in the Somogy region, Holiday home Balatonbereny/Balaton 18145 features a balcony. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18145 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113 is set in Part. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18113 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18111

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18111

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18111. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18111 is set in Balatonberény. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18111 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105 is situated in Balatonberény. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18105 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny 9

Holiday home Balatonbereny 9

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny 9. Holiday home Balatonbereny 9 is located in Balatonberény. Ubytování Holiday home Balatonbereny 9 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H459

Holiday Home Balaton H459

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H459. Holiday Home Balaton H459 se nachází u pláže v obci Balatonberény v regionu Somogy. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Holiday Home Balaton H459 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H454

Holiday Home Balaton H454

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H454. Located in Balatonberény in the Somogy region, Holiday Home Balaton H454 has a garden. The property is 36 km from Zalakaros and private parking is... Ubytování Holiday Home Balaton H454 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143 is set in Balatonberény. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18143 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Stég Stúdió Stb. .

Stég Stúdió Stb. .

Ubytování (Aparthotel) Stég Stúdió Stb. .. Set in Balatonberény, 15 km from Keszthely, Stég Stúdió Stb.. Offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Stég Stúdió Stb. . se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake House Farsang

Lake House Farsang

Ubytování (Prázdninový dům) Lake House Farsang. Lake House Farsang is located in Balatonberény and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Lake House Farsang se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonbereny 9

Apartment Balatonbereny 9

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonbereny 9. Apartment Balatonbereny 9 is situated in Balatonberény. Ubytování Apartment Balatonbereny 9 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonbereny 8

Apartment Balatonbereny 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonbereny 8. Apartment Balatonbereny 8 is situated in Balatonberény. Ubytování Apartment Balatonbereny 8 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18104

Holiday home Balatonbereny/Balaton 18104

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonbereny/Balaton 18104. Holiday home Balatonbereny/Balaton 18104 is situated in Balatonberény. Ubytování Holiday home Balatonbereny/Balaton 18104 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Apartments in Balatonbereny 40425

Apartments in Balatonbereny 40425

Ubytování (Apartmány) Apartments in Balatonbereny 40425. Apartments in Balatonbereny 40425 is located in Balatonberény. All units are equipped with a TV and a fully equipped kitchenette with a microwave. Ubytování Apartments in Balatonbereny 40425 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hársfa apartmanház

Hársfa apartmanház

Ubytování (Apartmán) Hársfa apartmanház. Hársfa apartmanház is set in Balatonberény and offers a garden. The accommodation is 14 km from Hévíz. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Hársfa apartmanház se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II. Located in Balatonberény in the Somogy region, Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II features a balcony. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny II se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I. Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I is set in Balatonberény. The property is 38 km from Zalakaros, and complimentary private parking is offered. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny I se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny

Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny. Set in Balatonberény in the Somogy region, Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Balatonbereny se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Lovely home

Lovely home

Ubytování (Apartmán) Lovely home. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Lovely home is set in Balatonberény. Ubytování Lovely home se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balatonbereny 31

Apartment Balatonbereny 31

Ubytování (Apartmán) Apartment Balatonbereny 31. Located in Balatonberény, Apartment Balatonbereny 31 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 40 km from Zalakaros. Ubytování Apartment Balatonbereny 31 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonbereny 18121

Holiday home in Balatonbereny 18121

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonbereny 18121. Situated in Balatonberény in the Somogy region, Holiday home in Balatonbereny 18121 has a balcony. Ubytování Holiday home in Balatonbereny 18121 se nachází ve městě Balatonberény (Maďarsko - Somogy).

Holiday home in Balatonbereny 38081

Holiday home in Balatonbereny 38081

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Balatonbereny 38081. Holiday home in Balatonbereny 38081 is set in Balatonberény. Ubytování Holiday home in Balatonbereny 38081 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)