Hledat

Ubytování

Almhaus Puschitz Apartmány

Fichtenallee 11, 9542 Verditz, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Almhaus Puschitz. Situated in Verditz, Almhaus Puschitz provides accommodation with free WiFi. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Almhaus Puschitz se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Almhaus Puschitz

Situated in Verditz, Almhaus Puschitz provides accommodation with free WiFi. Klagenfurt Airport is 41 km away. Bad Kleinkirchheim is 12 km from the apartment, while Villach is 11 km from the property. Guests can relax in the garden at the property.

Vybavení ubytování Almhaus Puschitz

  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Parkování není možné.
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Verditz

Verditzhütte

9,3

Verditzhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Verditzhütte. Set in Verditz in the Carinthia region, Verditzhütte has a patio and garden views. Ubytování Verditzhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Verditz S

Villa Verditz S

Ubytování (Vila) Villa Verditz S. Situated in Verditz, Villa Verditz S features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe. Ubytování Villa Verditz S se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunnseitn am Verditz

Apartment Sunnseitn am Verditz

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunnseitn am Verditz. Boasting accommodation with a private pool, mountain view and a terrace, Apartment Sunnseitn am Verditz is situated in Verditz. Ubytování Apartment Sunnseitn am Verditz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Verditz

Villa Verditz

Ubytování (Vila) Villa Verditz. Situated in Verditz, Villa Verditz features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe. Ubytování Villa Verditz se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schönblick

Apartment Schönblick

Ubytování (Apartmány) Apartment Schönblick. Situated in Verditz, 43 km from Turracher Hohe, Apartment Schönblick features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Schönblick se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Afritz-Verditz

Holiday Home Afritz-Verditz

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Afritz-Verditz. Holiday Home Afritz-Verditz is set in Verditz. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Holiday Home Afritz-Verditz se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Wenzel (VER150)

Holiday Home Wenzel (VER150)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Wenzel (VER150). Ferienhaus Verditz 150S se nachází v obci Verditz a nabízí plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má koupelnu se sprchou. Ubytování Holiday Home Wenzel (VER150) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Apartment PUSCHITZ (VER110)

Apartment PUSCHITZ (VER110)

Ubytování (Apartmán) Apartment PUSCHITZ (VER110). ALMHAUS PUSCHITZ 110S se nachází ve městě Verditz a nabízí plně vybavenou kuchyň a terasu. Apartmán má také koupelnu se sprchou a pračkou. Ubytování Apartment PUSCHITZ (VER110) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Apartment PUSCHITZ (VER112)

Apartment PUSCHITZ (VER112)

Ubytování (Apartmán) Apartment PUSCHITZ (VER112). ALMHAUS PUSCHITZ 112S se nachází v obci Verditz. Tento apartmán má balkon, 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň se sporákem a vlastní koupelnu s vanou. Ubytování Apartment PUSCHITZ (VER112) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F

Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F. Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F is situated in Verditz. Ubytování Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Grafhube

Appartements Grafhube

Ubytování (Prázdninový dům) Appartements Grafhube. Appartements Grafhube se nachází ve Verditzu, 21 km od Bad Kleinkirchheimu. Prázdninový dům nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Appartements Grafhube se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment PUSCHITZ (VER111)

Apartment PUSCHITZ (VER111)

Ubytování (Apartmán) Apartment PUSCHITZ (VER111). ALMHAUS PUSCHITZ 111S s terasou se nachází ve Verditzu v Korutanech, 12 km od města Bad Kleinkirchheim. Ubytování Apartment PUSCHITZ (VER111) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).