Hledat

Ubytování

5 bedrooms by Charles bridge Apartmán

5 Anenská, Praha, 110 00, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) 5 bedrooms by Charles bridge. 5 bedrooms by Charles bridge se nachází v Praze 1, v blízkosti Karlova mostu. Nabízí terasu a pračku. Ubytování má terasu a výhled na město. Ubytování 5 bedrooms by Charles bridge se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

Popis ubytování 5 bedrooms by Charles bridge

Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Mezi zajímavosti v okolí patří Pražský orloj, Staroměstské náměstí a Obecní dům. 5 bedrooms by Charles bridge se nachází v Praze 1, v blízkosti Karlova mostu. Ubytování má terasu a výhled na město. Nabízí terasu a pračku. Tento apartmán má 5 ložnic, kuchyň s lednicí a varnou deskou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s vanou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Letištní transfer
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Anenská Studánka

Apartment Anenská by Charles Bridge

8,8

Apartment Anenská by Charles Bridge

Ubytování (Apartmán) Apartment Anenská by Charles Bridge. Apartment Anenská by Charles Bridge se nachází asi 300 metrů od Karlova mostu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartment Anenská by Charles Bridge se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft

Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft

Ubytování (Apartmán) Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft. Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft offers accommodation in Prague, 400 metres from Charles Bridge and 400 metres from Prague Astronomical... Ubytování Chill in the Hanging Chair in a Boho-Chic Loft se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).

Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge

Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge

Ubytování (Apartmán) Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge. Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge se nachází v centru Prahy, 300 metrů od Karlova mostu a 500 metrů od Pražského orloje, a nabízí... Ubytování Cozy Nice view Apartment Best Location Charles Bridge se nachází ve městě Anenská Studánka (Česko).