Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vojkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vojkovice

hostinec Na Statku

9,3

hostinec Na Statku

Ubytování (Penzion) hostinec Na Statku. Hostinec Na Statku se nachází ve Vojkovicích. Nabízí zahradu, společenskou místnost, dětské hřiště, sdílenou kuchyni a výhled na hory. Ubytování hostinec Na Statku se nachází ve městě Vojkovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování hostinec Na Statku má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion hostinec Na Statku momentálně evidujeme 17 recenzí.

UniqHotel Vojkovice nad Ohři

7,7

UniqHotel Vojkovice nad Ohři

Ubytování (Penzion) UniqHotel Vojkovice nad Ohři. UniqHotel Vojkovice nad Ohří se nachází ve Vojkovicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bar a patio. Ubytování UniqHotel Vojkovice nad Ohři se nachází ve městě Vojkovice (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování UniqHotel Vojkovice nad Ohři má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion UniqHotel Vojkovice nad Ohři momentálně evidujeme 5 recenzí.

Sherwood Hotel Vojkovice nad Ohří

Sherwood Hotel Vojkovice nad Ohří

Ubytování (Hotel) Sherwood Hotel Vojkovice nad Ohří. Sherwood Hotel Vojkovice nad Ohří is located in Vojkovice. The accommodation provides ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytování Sherwood Hotel Vojkovice nad Ohří se nachází ve městě Vojkovice (Česko - Karlovarský kraj).