Hledat

Ubytování

Ubytování město Unteriberg

Ve městě Unteriberg (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unteriberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unteriberg

Ybrig Lodge

9,6

Ybrig Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Ybrig Lodge. Located in Unteriberg, 40 km from Zug, Ybrig Lodge provides a garden and free WiFi. A fridge is also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Ubytování Ybrig Lodge se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Fusse des Sitynossen

9,5

Am Fusse des Sitynossen

Ubytování (Apartmán) Am Fusse des Sitynossen. Located in Unteriberg in the Canton of Schwyz region, Am Fusse des Sitynossen features a patio and garden views. Ubytování Am Fusse des Sitynossen se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herzliche Ferienwohnung für Familien

8,8

Herzliche Ferienwohnung für Familien

Ubytování (Apartmán) Herzliche Ferienwohnung für Familien. Herzliche Ferienwohnung für Familien se nachází v Unteribergu v kantonu Schwyz a nabízí terasu a výhled do zahrady. 41 km od Zugu. Ubytování Herzliche Ferienwohnung für Familien se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Rösslipost

8,7

Landgasthof Rösslipost

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Rösslipost. Family-run for 5 generations, this country inn in the Canton of Schwyz offers an award-winning cuisine and a wonderful location in the heart of Central... Ubytování Landgasthof Rösslipost se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Minster Hotel

7,7

Minster Hotel

Ubytování (Hotel) Minster Hotel. Ybrigerhof in Unteriberg offers direct access to a large network of hiking trails and cross-country ski runs. Ubytování Minster Hotel se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Heidi

Ferienhaus Heidi

Ubytování (Privát) Ferienhaus Heidi. Situated in Unteriberg, 40 km from Zug, Ferienhaus Heidi features a shared lounge and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Heidi se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergchalet Zeit zu Zweit

Bergchalet Zeit zu Zweit

Ubytování (Chata) Bergchalet Zeit zu Zweit. Set in Unteriberg in the Canton of Schwyz region, Bergchalet Zeit zu Zweit features a patio and mountain views. Ubytování Bergchalet Zeit zu Zweit se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unteriberg

Město Unteriberg se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Unteriberg.