Hledat

Ubytování

Ubytování město Unteriberg

Ve městě Unteriberg (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unteriberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unteriberg

Ybrig Lodge

9,6

Ybrig Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Ybrig Lodge. Located in Unteriberg, 40 km from Zug, Ybrig Lodge provides a garden and free WiFi. A fridge is also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Ubytování Ybrig Lodge se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Rösslipost

8,7

Landgasthof Rösslipost

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Rösslipost. Family-run for 5 generations, this country inn in the Canton of Schwyz offers an award-winning cuisine and a wonderful location in the heart of Central... Ubytování Landgasthof Rösslipost se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Minster Hotel

7,7

Minster Hotel

Ubytování (Hotel) Minster Hotel. Ybrigerhof in Unteriberg offers direct access to a large network of hiking trails and cross-country ski runs. Ubytování Minster Hotel se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Heidi

Ferienhaus Heidi

Ubytování (Privát) Ferienhaus Heidi. Situated in Unteriberg, 40 km from Zug, Ferienhaus Heidi features a shared lounge and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Heidi se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergchalet Zeit zu Zweit

Bergchalet Zeit zu Zweit

Ubytování (Chata) Bergchalet Zeit zu Zweit. Set in Unteriberg in the Canton of Schwyz region, Bergchalet Zeit zu Zweit features a patio and mountain views. Ubytování Bergchalet Zeit zu Zweit se nachází ve městě Unteriberg (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unteriberg

Město Unteriberg se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Unteriberg.