Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Skalná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skalná

Ubytování Kateřina

9,5

Ubytování Kateřina

UbytováníUbytování Kateřina. Ubytování Kateřina se nachází v Skalné v Karlovarském kraji, nedaleko národní přírodní rezervace Soos. Ubytování Ubytování Kateřina se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj).

apartmán Ela

9,3

apartmán Ela

Ubytování (Prázdninový dům) apartmán Ela. Apartmán Ela se nachází ve Skalné a nabízí soukromý bazén, kuchyň, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartmán Ela se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman Aneta

9,2

Apartman Aneta

Ubytování (Apartmán) Apartman Aneta. Apartmán Aneta s dětským hřištěm se nachází v zelené části města Skalná.Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Apartman Aneta se nachází ve městě Skalná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartman Aneta má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Aneta momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hrad Vildstejn

8,6

Hrad Vildstejn

Ubytování (Penzion) Hrad Vildstejn. Hrad Vildštejn se nachází ve Skalné, 6 km od lázeňského města Františkovy Lázně a nabízí individuálně zařízené pokoje nacházející se na nádvoří starého... Ubytování Hrad Vildstejn se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Vildštejn II.

Penzion Vildštejn II.

UbytováníPenzion Vildštejn II.. Penzion Vildštejn II se může pochlubit zahradou. Nachází se ve Skalné v Karlovarském kraji, 45 km od kolonády se Zpívající fontánou a 45 km od Zpívající... Ubytování Penzion Vildštejn II. se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Pohoda

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Situated in Skalná, Penzion Pohoda features a bar and terrace. Free WiFi is available. At the guest house, rooms have a wardrobe. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj).

Pizzerie Krčma

Pizzerie Krčma

Ubytování (Penzion) Pizzerie Krčma. Pizzerie Krčma in Skalná provides accommodation with a bar and a terrace. Free WiFi is available. Guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Pizzerie Krčma se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj).