Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Skalná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skalná

Apartman Aneta

9,2

Apartman Aneta

Ubytování (Apartmán) Apartman Aneta. Apartmán Aneta s dětským hřištěm se nachází v zelené části města Skalná.Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Apartman Aneta se nachází ve městě Skalná (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Aneta má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Aneta momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hrad Vildstejn

8,6

Hrad Vildstejn

Ubytování (Penzion) Hrad Vildstejn. Hrad Vildštejn se nachází ve Skalné, 6 km od lázeňského města Františkovy Lázně a nabízí individuálně zařízené pokoje nacházející se na nádvoří starého... Ubytování Hrad Vildstejn se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pizzerie Krčma

Pizzerie Krčma

Ubytování (Penzion) Pizzerie Krčma. Pizzerie Krčma in Skalná provides accommodation with a bar and a terrace. Free WiFi is available. Guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytování Pizzerie Krčma se nachází ve městě Skalná (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)