Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Prušánky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prušánky

SKLEP U MATOUŠKŮ

9,7

SKLEP U MATOUŠKŮ

Ubytování (Chata) SKLEP U MATOUŠKŮ. Sklep u Matoušků se nachází v Prušánkách a nabízí zázemí pro grilování a výhled do zahrady. Do Brna je to odtud 48 km. Ubytování SKLEP U MATOUŠKŮ se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SKLEP U MATOUŠKŮ má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata SKLEP U MATOUŠKŮ momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmány Pod Platany

9,5

Apartmány Pod Platany

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Platany. Apartmány Pod Platany se nacházejí v Prušánkách a nabízejí ubytování s kuchyňským koutem a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Platany se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Pod Platany má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Pod Platany momentálně evidujeme 25 recenzí.

ubytovanibara

9,4

ubytovanibara

Ubytování (Privát) ubytovanibara. Ubytovanibara se nachází v obci Prušánky v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování ubytovanibara se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ubytovanibara má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát ubytovanibara momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Starý dvůr

8,7

Penzion Starý dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Starý dvůr. Penzion Starý dvůr se nachází v Prušánkách a má zahradu, sdílený lounge a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Penzion Starý dvůr se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Starý dvůr má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Starý dvůr momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Nechorka

7,2

Penzion Nechorka

Ubytování (Penzion) Penzion Nechorka. Penzion Nechorka je obklopen zelení a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Přímo na místě můžete ochutnat místní vína. Ubytování Penzion Nechorka se nachází ve městě Prušánky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tosca - vinny sklep

Tosca - vinny sklep

Ubytování (Vila) Tosca - vinny sklep. Vila Tosca - vinný sklep se nachází v Prušánkách a nabízí klimatizaci, soukromý bazén a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Tosca - vinny sklep se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Tosca - vinny sklep nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Prušánky

Ubytování Prušánky

Ubytování (Penzion) Ubytování Prušánky. Ubytování Prušánky se nachází v Prušánkách a nabízí sezónní venkovní bazén, gril, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Prušánky se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytování Prušánky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sklep u Zdenky

Sklep u Zdenky

Ubytování (Apartmán) Sklep u Zdenky. Sklep u Zdenky se nachází v Prušánkách v Jihomoravském kraji a má terasu. Výhled směřuje do zahrady a Valtice jsou vzdálené 26 km. Ubytování Sklep u Zdenky se nachází ve městě Prušánky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ubytování U Římských

ubytování U Římských

Ubytování (Prázdninový dům) ubytování U Římských. Ubytování U Římských se nachází v obci Prušánky a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 2 ložnice a 1 koupelnu se sprchou. Ubytování ubytování U Římských se nachází ve městě Prušánky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům ubytování U Římských nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.