Hledat

Ubytování

Ubytování město Prizba

Ve městě Prizba (Chorvatsko) máme celkem 99 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prizba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prizba

Apartment Marjana Prižba

9,2

Apartment Marjana Prižba

Ubytování (Apartmán) Apartment Marjana Prižba. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Marjana Prižba has a terrace and city views. Ubytování Apartment Marjana Prižba se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Riva1 Apartments and Rooms

9,1

Riva1 Apartments and Rooms

Ubytování (Penzion) Riva1 Apartments and Rooms. Apartmány a pokoje Riva1 se nacházejí v malé vesničce Prižba na ostrově Korčula a nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s Wi-Fi zdarma a zařízeným... Ubytování Riva1 Apartments and Rooms se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Anita Prižba

9

Anita Prižba

Ubytování (Apartmány) Anita Prižba. Anita Prižba se nachází v Prizbě, 350 metrů od pláže Ratak, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Anita Prižba se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Srdjana

8,5

Apartmani Srdjana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srdjana. Apartmani Srdjana se nachází přímo u nábřeží. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování s balkonem nebo terasou a výhledem na Středozemní moře. Ubytování Apartmani Srdjana se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Vinko

Apartment Vinko

Ubytování (Apartmán) Apartment Vinko. Apartment Vinko is set in Prizba and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Vinko se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prižba - Korčula

Apartment Prižba - Korčula

Ubytování (Apartmán) Apartment Prižba - Korčula. Apartment Prižba - Korčula se nachází v Prizbě, 350 metrů od pláže Ratak, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a soukromou pláží. Ubytování Apartment Prižba - Korčula se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartman Ena by the Sea

Apartman Ena by the Sea

Ubytování (Apartmány) Apartman Ena by the Sea. Apartman Ena by the Sea se nachází necelý 1 km od pláže Ratak a nabízí ubytování s terasou, zahradou a terasou. Ubytování Apartman Ena by the Sea se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Brigita

Apartments Brigita

Ubytování (Penzion) Apartments Brigita. Apartments Brigita offers air-conditioned rooms in Prizba. Ubytování Apartments Brigita se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Star Day Apartment

Star Day Apartment

Ubytování (Apartmán) Star Day Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Star Day Apartment is located in Prizba. Ubytování Star Day Apartment se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165 features a terrace and sea views. Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165 se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Seaside villa at Prizba

Seaside villa at Prizba

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside villa at Prizba. Seaside villa at Prizba is located in Prizba and offers a seasonal outdoor swimming pool, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Seaside villa at Prizba se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování ve městě Prizba

Město Prizba se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 99 hotelů a ubytování ve městě Prizba.