Hledat

Ubytování

Ubytování město Blato

Ve městě Blato (Chorvatsko) máme celkem 211 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Blato

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blato

Pine Tree Apartment Zanetic

9,8

Pine Tree Apartment Zanetic

Ubytování (Apartmán) Pine Tree Apartment Zanetic. Pine Tree Apartment Zanetic se nachází v Blatu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Pine Tree Apartment Zanetic se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Žaknić

9,8

Apartments Žaknić

Ubytování (Apartmány) Apartments Žaknić. Apartments Žaknić se nachází v letovisku Blato a nabízí ubytování se soukromým úsekem pláže a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Žaknić se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Doro

9,5

Apartmani Doro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Doro. Apartmani Doro se nachází ve městě Vela Luka na ostrově Korčula, necelý 1 km od pláže Slatina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemí pro grilování,... Ubytování Apartmani Doro se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Ljilja

9,2

Apartment Ljilja

Ubytování (Apartmány) Apartment Ljilja. Apartment Ljilja se nachází v obci Blato, 44 km od Korčuly. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ljilja se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartman Marta

9,1

Apartman Marta

Ubytování (Apartmán) Apartman Marta. Apartman Marta is located in Prizba and offers a garden, a private beach area and a tennis court. Ubytování Apartman Marta se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani KORČULA

8,9

Apartmani KORČULA

Ubytování (Apartmány) Apartmani KORČULA. Apartmani KORČULA se nachází v letovisku Blato a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani KORČULA se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Winery Bačić

8,7

Winery Bačić

Ubytování (Apartmány) Winery Bačić. Vinařství Bačić se nachází v zálivu Crnja Luka, jen pár kroků od soukromé pláže. Ubytování Winery Bačić se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-3

Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-3

Ubytování (Apartmán) Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-3. Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-3 se nachází v Blatu, 2,8 km od pláže Gradačica, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-3 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-2

Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-2

Ubytování (Apartmán) Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-2. Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-2 se nachází v Blatu, 2,8 km od pláže Gradačica, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment in Karbuni with sea view, terrace, air conditioning, W-LAN 3609-2 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment VILA GRSCICA

Apartment VILA GRSCICA

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment VILA GRSCICA. Apartment VILA GRSCICA se nachází v Blatu a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Apartment VILA GRSCICA se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartman Luka

Apartman Luka

Ubytování (Apartmán) Apartman Luka. Apartman Luka se nachází v Blatu a nabízí soukromou pláž, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartman Luka se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Villa Karbuni Deluxe - 7 Bedroom Villa - Sea and Beach Views - Perfect for Larger Groups

Villa Karbuni Deluxe - 7 Bedroom Villa - Sea and Beach Views - Perfect for Larger Groups

Ubytování (Vila) Villa Karbuni Deluxe - 7 Bedroom Villa - Sea and Beach Views - Perfect for Larger Groups. Located in Blato, Villa Karbuni Deluxe - 7 Bedroom Villa - Sea and Beach Views - Perfect for Larger Groups provides accommodation with free WiFi and TV. Ubytování Villa Karbuni Deluxe - 7 Bedroom Villa - Sea and Beach Views - Perfect for Larger Groups se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Seaside Apartments Markota

Seaside Apartments Markota

Ubytování (Apartmány) Seaside Apartments Markota. Seaside Apartments Markota se nachází v Blatu. Některé ubytovací jednotky mají balkon a/nebo terasu. Korčula leží 28 km daleko. Ubytování Seaside Apartments Markota se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Korčula - apartman 2, Prigradica - IVAN

Korčula - apartman 2, Prigradica - IVAN

Ubytování (Apartmán) Korčula - apartman 2, Prigradica - IVAN. Korčula - apartman 2, Prigradica - IVAN se nachází v Blatu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 26 km od Korčuly. Ubytování Korčula - apartman 2, Prigradica - IVAN se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Ljiljana

Apartments Ljiljana

Ubytování (Apartmán) Apartments Ljiljana. Apartments Ljiljana is situated in Prišćapac. This property offers access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartments Ljiljana se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Nanica Prigradica

Apartment Nanica Prigradica

Ubytování (Apartmán) Apartment Nanica Prigradica. Located in Blato in the Korcula Island region, Nanica features a garden. The accommodation has free WiFi. Ubytování Apartment Nanica Prigradica se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Zaglav 9320a

Apartment Zaglav 9320a

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaglav 9320a. Apartment Zaglav 9320a se nachází v Potirně, 48 km od města Makarska, a nabízí terasu, možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi připojení k internetu... Ubytování Apartment Zaglav 9320a se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147

Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147. Located in Brna, Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147 provides 4 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Brna (Korcula) - 9147 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prigradica 544b

Apartment Prigradica 544b

Ubytování (Apartmán) Apartment Prigradica 544b. Offering free WiFi and sea views, Apartment Prigradica 544b is an accommodation situated in Blato. The air-conditioned accommodation is 38 km from Korčula. Ubytování Apartment Prigradica 544b se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prigradica 627b

Apartment Prigradica 627b

Ubytování (Apartmán) Apartment Prigradica 627b. Apartment Prigradica 627b is set in Blato. The accommodation is 39 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Prigradica 627b se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování ve městě Blato

Město Blato se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 211 hotelů a ubytování ve městě Blato.