Hledat

Ubytování

Ubytování město Vela Luka

Ve městě Vela Luka (Chorvatsko) máme celkem 303 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vela Luka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vela Luka

Holiday Home Tranquility

10

Holiday Home Tranquility

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tranquility. Holiday House Tranquil se nachází ve městě Vela Luka a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi, TV, patio, plně vybavený kuchyňský kout se sporákem a... Ubytování Holiday Home Tranquility se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Vranac apartment

9,8

Vranac apartment

Ubytování (Apartmán) Vranac apartment. Apartmán Vranac se nachází v obci Vela Luka, pouhých 2,4 km od trajektového přístavu Vela Luka, a nabízí ubytování s venkovním bazénem a výhledem na obec. Ubytování Vranac apartment se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Adriana

9,7

Apartment Adriana

Ubytování (Apartmány) Apartment Adriana. Apartmán Adriana se nachází v obci Vela Luka, 900 metrů od přístaviště trajektů, a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Adriana se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Paradise

9,7

Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Paradise. Boasting garden views, Paradise provides accommodation with a garden and a balcony, around 3.6 km from Vela Luka Ferry Port. Ubytování Paradise se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Dea Caeli

9,6

Apartments Dea Caeli

Ubytování (Apartmány) Apartments Dea Caeli. Apartments Dea Caeli se nachází v obci Vela Luka na ostrově Korčula. Ubytování Apartments Dea Caeli se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartman studio

9,6

Apartman studio

Ubytování (Apartmán) Apartman studio. Located in Vela Luka, 1.8 km from Vela Luka Ferry Port, Apartman studio provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and room... Ubytování Apartman studio se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Villa Drinka Apartments

9,6

Villa Drinka Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Drinka Apartments. Villa Drinka Apartments se nachází 6 km od přístavu trajektů ve městě Vela Luka. Ubytování Villa Drinka Apartments se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Ka3

9,6

Apartment Ka3

Ubytování (Apartmán) Apartment Ka3. Apartment Ka3 se nachází v obci Vela Luka, 2,5 km od trajektového přístavu. Ubytování Apartment Ka3 se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Villa Matic

9,6

Villa Matic

Ubytování (Apartmány) Villa Matic. Vila Matic je apartmánová vila situovaná ve Vela Luce, 6 km od místního přístaviště trajektů. Ubytování Villa Matic se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prošpe

9,6

Apartment Prošpe

Ubytování (Apartmány) Apartment Prošpe. Apartment Prošpe se nachází v obci Vela Luka, 550 metrů od pláže Vranac a 1,2 km od pláže Plitvine, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartment Prošpe se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Studios Bačić

9,5

Studios Bačić

Ubytování (Apartmány) Studios Bačić. Apartmány Studios Bačić se nachází 150 metrů od centra města Vela Luka a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu se zázemím pro... Ubytování Studios Bačić se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Sunshine Home

9,5

Apartments Sunshine Home

Ubytování (Penzion) Apartments Sunshine Home. Set in Vela Luka, Korcula Island region, Apartments Sunshine Home is located 1.6 km from Vela Luka Ferry Port. Ubytování Apartments Sunshine Home se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Ambroz

9,4

Apartment Ambroz

Ubytování (Apartmán) Apartment Ambroz. Featuring free WiFi, Apartment Ambroz is situated in Vela Luka, 300 metres from Vela Luka Ferry Port. Free private parking is available on site. Ubytování Apartment Ambroz se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Apartman Šego

9,4

Apartman Šego

Ubytování (Apartmán) Apartman Šego. Featuring garden views, Apartman Šego provides accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around 6 km from Vela Luka Ferry... Ubytování Apartman Šego se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování ve městě Vela Luka

Město Vela Luka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 303 hotelů a ubytování ve městě Vela Luka.