Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Villa Steffi

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Prizba. Na místě je k dispozici i soukromá pláž. Všechny apartmány mají také terasu. Nabízí klimatizované ubytování, zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Apartments Villa Steffi se nachází v obci Prižba. Apartments Villa Steffi leží 29 km od Korčuly. Ve všech apartmánech je TV s plochou obrazovkou, kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou a vlastní koupelna s vanou a bezplatnými toaletními potřebami.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Villa Steffi

 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Služba praní
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Prizba

Apartment Marjana Prižba

9,2

Apartment Marjana Prižba

Ubytování (Apartmán) Apartment Marjana Prižba. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartment Marjana Prižba has a terrace and city views. Ubytování Apartment Marjana Prižba se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Riva1 Apartments and Rooms

9,1

Riva1 Apartments and Rooms

Ubytování (Penzion) Riva1 Apartments and Rooms. Apartmány a pokoje Riva1 se nacházejí v malé vesničce Prižba na ostrově Korčula a nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s Wi-Fi zdarma a zařízeným... Ubytování Riva1 Apartments and Rooms se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Anita Prižba

9

Anita Prižba

Ubytování (Apartmány) Anita Prižba. Anita Prižba se nachází v Prizbě, 350 metrů od pláže Ratak, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Anita Prižba se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Srdjana

8,5

Apartmani Srdjana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srdjana. Apartmani Srdjana se nachází přímo u nábřeží. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování s balkonem nebo terasou a výhledem na Středozemní moře. Ubytování Apartmani Srdjana se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Vinko

Apartment Vinko

Ubytování (Apartmán) Apartment Vinko. Apartment Vinko is set in Prizba and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Apartment Vinko se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prižba - Korčula

Apartment Prižba - Korčula

Ubytování (Apartmán) Apartment Prižba - Korčula. Apartment Prižba - Korčula se nachází v Prizbě, 350 metrů od pláže Ratak, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a soukromou pláží. Ubytování Apartment Prižba - Korčula se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartman Ena by the Sea

Apartman Ena by the Sea

Ubytování (Apartmány) Apartman Ena by the Sea. Apartman Ena by the Sea se nachází necelý 1 km od pláže Ratak a nabízí ubytování s terasou, zahradou a terasou. Ubytování Apartman Ena by the Sea se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Brigita

Apartments Brigita

Ubytování (Penzion) Apartments Brigita. Apartments Brigita offers air-conditioned rooms in Prizba. Ubytování Apartments Brigita se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Star Day Apartment

Star Day Apartment

Ubytování (Apartmán) Star Day Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Star Day Apartment is located in Prizba. Ubytování Star Day Apartment se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165 features a terrace and sea views. Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 18165 se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).

Seaside villa at Prizba

Seaside villa at Prizba

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside villa at Prizba. Seaside villa at Prizba is located in Prizba and offers a seasonal outdoor swimming pool, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Seaside villa at Prizba se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula).