Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Poustka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poustka

Ubytování u Marcelky

9,5

Ubytování u Marcelky

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Marcelky. Apartmány Ubytování u Marcelky se nacházejí v obci Poustka, 43 km od Karlových Varů a 34 km od Mariánských Lázní, a nabízejí gril, výhled do zahrady i ve... Ubytování Ubytování u Marcelky se nachází ve městě Poustka (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Marcelky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování u Marcelky momentálně evidujeme 138 recenzí.

Chata Seeberg

Chata Seeberg

Ubytování (Apartmán) Chata Seeberg. Featuring accommodation with a balcony, Chata Seeberg is situated in Poustka. The property has garden views and is 44 km from Karlovy Vary. Ubytování Chata Seeberg se nachází ve městě Poustka (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Seeberg

Chata Seeberg

Ubytování (Apartmán) Chata Seeberg. Situated in Poustka in the Karlovy Vary Region region, Chata Seeberg has a balcony and garden views. Ubytování Chata Seeberg se nachází ve městě Poustka (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)