Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Hamry

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Hamry

Chalet Pilka

9,3

Chalet Pilka

Ubytování (Chata) Chalet Pilka. Chata Pilka se nachází v Nových Hamrech, pouhých 1,2 km od lyžařského vleku TLV - U modřínu. Nabízí sdílenou lounge, zahradu a výhled na okolní hory. Ubytování Chalet Pilka se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Pilka má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chalet Pilka momentálně evidujeme 22 recenzí.

Prázdninová chata na horách

9,2

Prázdninová chata na horách

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninová chata na horách. Prázdninová chata na horách se nachází v Nových Hamrech, 1,4 km od vleků TLV U modřínu a Nad kostelem. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Prázdninová chata na horách se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninová chata na horách má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Prázdninová chata na horách momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension U Jelinka

9

Pension U Jelinka

Ubytování (Bed and breakfast) Pension U Jelinka. Pension U Jelínka se nachází v krušnohorské obci Nové Hamry, pouhých 800 metrů od sjezdovek. Ubytování Pension U Jelinka se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Jelinka má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Pension U Jelinka momentálně evidujeme 83 recenzí.

Hotel Seifert

8,6

Hotel Seifert

Ubytování (Hotel) Hotel Seifert. Hotel Seifert se nachází v centru klidné obce Nové Hamry v Krušných horách. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Seifert se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Seifert má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Seifert momentálně evidujeme 141 recenzí.

Hotel Malamut

8,5

Hotel Malamut

Ubytování (Hotel) Hotel Malamut. Hotel Malamut v horské obci Nové Hamry se nachází jen 300 metrů od lyžařských vleků a nabízí wellness centrum i volný vstup do krytého bazénu. Ubytování Hotel Malamut se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Malamut má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Malamut momentálně evidujeme 180 recenzí.

Chalet Helena

7,8

Chalet Helena

Ubytování (Chata) Chalet Helena. Chata Helena se nachází na kraji Nových Hamrů, 700 metrů od centra města. Okolí je perfektní lokací pro milovníky pěší turistiky a běhu na lyžích. Ubytování Chalet Helena se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalet Helena má celkové hodnocení 7,8. Pro Chata Chalet Helena momentálně evidujeme 5 recenzí.

penzion Hamerská Jizba

7,6

penzion Hamerská Jizba

Ubytování (Penzion) penzion Hamerská Jizba. Penzion Hamerská Jizba se nachází v Nových Hamrech, 300 metrů od lyžařského vleku TLV - U stříbrného smrku, 500 metrů od lyžařských vleků TLV - Velká... Ubytování penzion Hamerská Jizba se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování penzion Hamerská Jizba má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion penzion Hamerská Jizba momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chata Pod sjezdovkou

6,9

Chata Pod sjezdovkou

Ubytování (Chata) Chata Pod sjezdovkou. Chata Pod sjezdovkou se nachází v Nových Hamrech, 4,2 km od TLV - Nad kostelem a 4,3 km od dětského vleku i od TLV - U modřínu. Ubytování Chata Pod sjezdovkou se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Pod sjezdovkou má celkové hodnocení 6,9. Pro Chata Chata Pod sjezdovkou momentálně evidujeme 5 recenzí.

HAMR Apartmány

HAMR Apartmány

Ubytování (Aparthotel) HAMR Apartmány. HAMR Apartmány has city views, free WiFi and free private parking, set in Nové Hamry, 100 metres from TLV - U modřínu. Ubytování HAMR Apartmány se nachází ve městě Nové Hamry (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax apartmán Nové Hamry

Relax apartmán Nové Hamry

Ubytování (Apartmán) Relax apartmán Nové Hamry. Relax apartmán Nové Hamry se nachází v obci Nové Hamry, 300 metrů od lyžařských vleků TLV - U stříbrného smrku a TLV - Velká sjezdovka a 500 metrů od... Ubytování Relax apartmán Nové Hamry se nachází ve městě Nové Hamry (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet chata u lesa

Chalet chata u lesa

Ubytování (Chata) Chalet chata u lesa. Chalet chata u lesa is located in Nové Hamry. Guests have access to free WiFi. This 2-bedroom chalet includes 1 bathroom equipped with a shower. Ubytování Chalet chata u lesa se nachází ve městě Nové Hamry (Česko - Karlovarský kraj).

Holiday home Nove Hamry

Holiday home Nove Hamry

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nove Hamry. Tento prázdninový dům se nachází v Nových Hamrech, 18 km od Karlových Varů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Nove Hamry se nachází ve městě Nové Hamry (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Nove Hamry nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

House Michael

House Michael

Ubytování (Vila) House Michael. Offering free WiFi and garden views, House Michael is an accommodation located in Nové Hamry. Ubytování House Michael se nachází ve městě Nové Hamry (Česko - Karlovarský kraj).

Dům u lesa - Nové Hamry

Dům u lesa - Nové Hamry

Ubytování (Prázdninový dům) Dům u lesa - Nové Hamry. Dům u lesa – Nové Hamry se nachází v Nových Hamrech. Hosté zde mohou využít neplacené soukromé parkoviště. Do Zwickau je to 43 km. Ubytování Dům u lesa - Nové Hamry se nachází ve městě Nové Hamry (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)