Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nová Role

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Role

Apartmán Lenka

10

Apartmán Lenka

UbytováníApartmán Lenka. Apartmány U Petra 1 se nachází v Nové Roli, 13 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády a 14 km od Vřídla. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Lenka se nachází ve městě Nová Role (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Sunset Mezirolí

9,1

Pension Sunset Mezirolí

Ubytování (Penzion) Pension Sunset Mezirolí. Pension Sunset Mezirolí se nachází v Nové Roli, 7 km od Karlových Varů a 19 km od německého města Kurort Oberwiesenthal. V penzionu můžete zajít do baru. Ubytování Pension Sunset Mezirolí se nachází ve městě Nová Role (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Sunset Mezirolí má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Sunset Mezirolí momentálně evidujeme 25 recenzí.

Spa hotel Zámek Lužec

8,7

Spa hotel Zámek Lužec

Ubytování (Hotel) Spa hotel Zámek Lužec. Spa hotel Zámek Lužec obklopený lesy se nachází v obci Lužec v Karlovarském kraji. Ubytování Spa hotel Zámek Lužec se nachází ve městě Nová Role (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Spa hotel Zámek Lužec má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Spa hotel Zámek Lužec momentálně evidujeme 1156 recenzí.

Apartmány U Petra

8,6

Apartmány U Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Petra. Apartmány U Petra se nacházejí v Nové Roli. K dispozici je terasa a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Petra se nachází ve městě Nová Role (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány U Petra má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartmány U Petra momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Lumis

8,4

Penzion Lumis

Ubytování (Hotel) Penzion Lumis. Penzion Lumis se nachází v Nové Roli a nabízí bar, zahradu a terasu. V hotelu jsou dostupné i rodinné pokoje. Ubytování Penzion Lumis se nachází ve městě Nová Role (Česko - Karlovarský kraj).

BeachCamp Nová Role

8

BeachCamp Nová Role

Ubytování (Kemp) BeachCamp Nová Role. BeachCamp Nová Role nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, společný lounge a zahradu. Ubytování BeachCamp Nová Role se nachází ve městě Nová Role (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování BeachCamp Nová Role má celkové hodnocení 8. Pro Kemp BeachCamp Nová Role momentálně evidujeme 40 recenzí.

Guesthouse Pegas Depoltovice

7,2

Guesthouse Pegas Depoltovice

Ubytování (Hotel) Guesthouse Pegas Depoltovice. Tříhvězdičkový penzion Pegas Depoltovice se nachází ve městě Nová Role. Ubytování Guesthouse Pegas Depoltovice se nachází ve městě Nová Role (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Guesthouse Pegas Depoltovice má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Guesthouse Pegas Depoltovice momentálně evidujeme 113 recenzí.

GOLDEN KEY Stay to be happy near Karlovy Vary

GOLDEN KEY Stay to be happy near Karlovy Vary

Ubytování (Apartmán) GOLDEN KEY Stay to be happy near Karlovy Vary. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, GOLDEN KEY Stay to be happy near Karlovy Vary provides accommodation in Nová Role with free WiFi... Ubytování GOLDEN KEY Stay to be happy near Karlovy Vary se nachází ve městě Nová Role (Česko - Karlovarský kraj).