Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Napajedla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Napajedla

hotel Chmelnice

9,8

hotel Chmelnice

Ubytování (Hotel) hotel Chmelnice. Hotel Chmelnice se nachází v Napajedlech a nabízí terasu, sdílený salonek, přepážku s turistickými informacemi, dětské hřiště, bar a restauraci podávající... Ubytování hotel Chmelnice se nachází ve městě Napajedla (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování hotel Chmelnice má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel hotel Chmelnice momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartman U Lodenice Batuv Kanal

9,1

Apartman U Lodenice Batuv Kanal

Ubytování (Apartmán) Apartman U Lodenice Batuv Kanal. Tento klimatizovaný apartmán v Napajedlech nabízí bezplatné Wi-Fi, vířivku a terasu. Do Trenčína je to 77 km a na místě lze zdarma parkovat. Ubytování Apartman U Lodenice Batuv Kanal se nachází ve městě Napajedla (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman U Lodenice Batuv Kanal má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman U Lodenice Batuv Kanal momentálně evidujeme 14 recenzí.

Zámek Napajedla

9,1

Zámek Napajedla

Ubytování (Hotel) Zámek Napajedla. Zámek Napajedla je hotel, který sídlí v barokním zámku uprostřed rozlehlého parku, 15 minut jízdy od Zlína. Hotel nabízí restauraci s terasou. Ubytování Zámek Napajedla se nachází ve městě Napajedla (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámek Napajedla má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Zámek Napajedla momentálně evidujeme 232 recenzí.

Hotel Baltaci Starý Zámek

8,7

Hotel Baltaci Starý Zámek

Ubytování (Penzion) Hotel Baltaci Starý Zámek. Hotel Baltaci Starý Zámek se nachází v Napajedlech a nabízí restauraci, bar a klub vzdálené 20 metrů od hotelu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Hotel Baltaci Starý Zámek se nachází ve městě Napajedla (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Baltaci Starý Zámek má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Hotel Baltaci Starý Zámek momentálně evidujeme 210 recenzí.

Rekreacni areal Pahrbek

8,2

Rekreacni areal Pahrbek

Ubytování (Prázdninový areál) Rekreacni areal Pahrbek. Rekreační areál Pahrbek se nachází u slepého ramena řeky Moravy, 1500 metrů od centra města. Ubytování Rekreacni areal Pahrbek se nachází ve městě Napajedla (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Rekreacni areal Pahrbek má celkové hodnocení 8,2. Pro Prázdninový areál Rekreacni areal Pahrbek momentálně evidujeme 7 recenzí.

Domek mezi domky

Domek mezi domky

Ubytování (Prázdninový dům) Domek mezi domky. Domek mezi domky is set in Napajedla. There is an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Domek mezi domky se nachází ve městě Napajedla (Česko - Zlínský kraj).