Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zlín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zlín

View on Skyscraper of Bata - loft XL

9,9

View on Skyscraper of Bata - loft XL

Ubytování (Apartmán) View on Skyscraper of Bata - loft XL. Baťa’s skyscraper view loft se nachází ve Zlíně a nabízí ubytování s klimatizací. Do Rožnova pod Radhoštěm je to 44 km. Ubytování View on Skyscraper of Bata - loft XL se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Brunetti Villa Zlín

9,9

Brunetti Villa Zlín

UbytováníBrunetti Villa Zlín. Brunetti Villa Zlín se nachází ve Zlíně a nabízí gril. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brunetti Villa Zlín se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Stromodomek Vlčková

9,8

Stromodomek Vlčková

UbytováníStromodomek Vlčková. Stromodomek Vlčková se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stromodomek Vlčková se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

BREZA HOUSE apartments

9,8

BREZA HOUSE apartments

UbytováníBREZA HOUSE apartments. BREZA HOUSE apartments se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování BREZA HOUSE apartments se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Brunetti Suite Zlín

9,7

Brunetti Suite Zlín

Ubytování (Apartmán) Brunetti Suite Zlín. Brunetti Suite Zlín se nachází ve Zlíně, 28 km od Luhačovic, a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Brunetti Suite Zlín se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Brunetti Suite Zlín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Brunetti Suite Zlín momentálně evidujeme 17 recenzí.

Brunetti Design Zlín

9,7

Brunetti Design Zlín

Ubytování (Apartmán) Brunetti Design Zlín. Brunetti Design Zlín se nachází ve Zlíně. Poskytuje výhled na řeku a do zahrady. Ubytování Brunetti Design Zlín se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Brunetti Design Zlín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Brunetti Design Zlín momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Ivona 2

9,7

Apartmán Ivona 2

UbytováníApartmán Ivona 2. Apartmán Ivona 2 se nachází ve Zlíně a nabízí vířivku. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Ivona 2 se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Štefánikova

9,7

Apartmán Štefánikova

UbytováníApartmán Štefánikova. Apartmán Štefánikova se nachází ve Zlíně. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout se sporákem a rychlovarnou konvicí a koupelnu... Ubytování Apartmán Štefánikova se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Zlinapartman

9,6

Zlinapartman

UbytováníZlinapartman. Zlinapartman se nachází ve Zlíně a nabízí zahradu a bar. Apartmán sídlí v budově z roku 1938 a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zlinapartman se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Apartmans Les

9,6

Apartmans Les

Ubytování (Apartmán) Apartmans Les. Apartmány Les se nachází ve Zlíně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmans Les se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmans Les má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmans Les momentálně evidujeme 96 recenzí.

Private room in flat in Otrokovice

9,6

Private room in flat in Otrokovice

Ubytování (Apartmán) Private room in flat in Otrokovice. Soukromý byt v Otrokovicích se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Private room in flat in Otrokovice se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Lorenc street apartment

9,5

Lorenc street apartment

UbytováníLorenc street apartment. Lorenc street apartment se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Lorenc street apartment se nachází ve městě (Česko - Zlínský kraj).

PENZION VLASTA

9,5

PENZION VLASTA

Ubytování (Apartmán) PENZION VLASTA. PENZION VLASTA se nachází ve Zlíně a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PENZION VLASTA se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Soukromé horní patro, 3 ložnice, koupelna, vařič, balkon - Přízemí sdílené s hostitelem, kočkami a malým psem - celý dům po domluvě, pište!

9,4

Soukromé horní patro, 3 ložnice, koupelna, vařič, balkon - Přízemí sdílené s hostitelem, kočkami a malým psem - celý dům po domluvě, pište!

UbytováníSoukromé horní patro, 3 ložnice, koupelna, vařič, balkon - Přízemí sdílené s hostitelem, kočkami a malým psem - celý dům po domluvě, pište!. Soukromí horní ložnice, balkon vařič, Přízemí region ve Zlínském kraji, který se nachází ve Zlíně, kočkami a psem - celý dům po ě, pište! Má balkon. Ubytování Soukromé horní patro, 3 ložnice, koupelna, vařič, balkon - Přízemí sdílené s hostitelem, kočkami a malým psem - celý dům po domluvě, pište! se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán s terasou Zlín

9,4

Apartmán s terasou Zlín

UbytováníApartmán s terasou Zlín. Apartmán s terasou Zlín se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán s terasou Zlín se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Apartments Jana

9,4

Apartments Jana

Ubytování (Apartmán) Apartments Jana. Apartmány Jana se nacházejí ve Zlíně a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Jana se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartments Jana má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Jana momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion Sokolská

9,4

Penzion Sokolská

Ubytování (Penzion) Penzion Sokolská. Penzion Sokolská se nachází ve Zlíně a nabízí sezonní venkovní bazén. Ubytování Penzion Sokolská se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Sokolská má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Sokolská momentálně evidujeme 184 recenzí.

V Zahradě - Stylový apartmán s velkou terasou

9,3

V Zahradě - Stylový apartmán s velkou terasou

UbytováníV Zahradě - Stylový apartmán s velkou terasou. Stylový apartmán s velkou terasou se nachází ve Zlíně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování V Zahradě - Stylový apartmán s velkou terasou se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Pokoj s terasou ve sdíleném domě

9,3

Pokoj s terasou ve sdíleném domě

UbytováníPokoj s terasou ve sdíleném domě. Pokoj s terasou ve sdíleném domě se nachází ve Zlíně. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoj s terasou ve sdíleném domě se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Na Skole

9,3

Penzion Na Skole

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Na Skole. Penzion Na Škole se nachází v Podkopné Lhotě a nabízí zahradu, sdílený lounge, vlastní bar, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem a vlastní... Ubytování Penzion Na Skole se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Na Skole má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion – hostinec Penzion Na Skole momentálně evidujeme 86 recenzí.

Penzion na Smetance

9,3

Penzion na Smetance

Ubytování (Penzion) Penzion na Smetance. Penzion Na Smetance se nachází ve Zlíně a nabízí bar a zahradu.Součástí všech pokojů je satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelna. Ubytování Penzion na Smetance se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion na Smetance má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion na Smetance momentálně evidujeme 23 recenzí.

Lesni Hotel

9,3

Lesni Hotel

Ubytování (Hotel) Lesni Hotel. Lesní Hotel stojí na klidném místě v lese, 2 km od centra Zlína. Je postaven ve funkcionalistickém stylu. Ubytování Lesni Hotel se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Lesni Hotel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Lesni Hotel momentálně evidujeme 310 recenzí.

Vita Sana Apartments&SPA

9,2

Vita Sana Apartments&SPA

Ubytování (Apartmán) Vita Sana Apartments&SPA. Vita Sana Apartmány-SPA se nachází ve Zlíně. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Vita Sana Apartments&SPA se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Pokoj Valentýna

9,2

Pokoj Valentýna

Ubytování (Penzion) Pokoj Valentýna. Pokoj Valentýna je penzion situovaný ve Zlíně. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Pokoj Valentýna se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Pokoj Valentýna má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pokoj Valentýna momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Millenium

9,2

Penzion Millenium

Ubytování (Penzion) Penzion Millenium. Penzion Millenium s restaurací se nachází ve Zlíně, 49 km od Olomouce. Pokoje mají TV a vlastní koupelnu se sprchou. K dispozici jsou turistické informace. Ubytování Penzion Millenium se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Millenium má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Millenium momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartman Valentina

9,2

Apartman Valentina

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentina. Apartmán Valentina se nachází v poklidné části Zlína a nabízí balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Valentina se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman Valentina má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Valentina momentálně evidujeme 129 recenzí.

Penzion a Restaurace U Johana

9,2

Penzion a Restaurace U Johana

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace U Johana. Tento rodinný penzion postavený v rustikální valašském stylu se nachází na předměstí Zlína, 4,5 km od centra města, a nabízí bezplatné Wi-Fi i restauraci... Ubytování Penzion a Restaurace U Johana se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion a Restaurace U Johana má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion a Restaurace U Johana momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu

9,1

Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu. Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu se nachází ve Zlíně, 46 km od Trenčína, a nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Apartmán v centru Zlína s parkováním u domu se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Dobré Hnízdo

9,1

Penzion Dobré Hnízdo

Ubytování (Penzion) Penzion Dobré Hnízdo. Penzion Dobré Hnízdo se nachází ve Zlíně, 50 km od Olomouce. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají koupelnu. Ubytování Penzion Dobré Hnízdo se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Dobré Hnízdo má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Dobré Hnízdo momentálně evidujeme 190 recenzí.

Africa House

9,1

Africa House

Ubytování (Privát) Africa House. Africa House je penzion situovaný ve Štípě spadající pod Zlín, 3 km od zoo Lešná. Nabízí zahradu, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Africa House se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Africa House má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Africa House momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmány Gemini

9,1

Apartmány Gemini

UbytováníApartmány Gemini. Apartmány Gemini se nacházejí ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Gemini se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Penzion ALICE

9

Penzion ALICE

Ubytování (Apartmán) Penzion ALICE. Penzion ALICE se nachází ve Zlíně a nabízí soukromý bazén, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Penzion ALICE se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion ALICE má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Penzion ALICE momentálně evidujeme 117 recenzí.

Penzion ER1

9

Penzion ER1

Ubytování (Penzion) Penzion ER1. Penzion ER1 se nachází na okraji města Zlína, u silnice ve směru na Fryštát, a nabízí pokoje s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi, restauraci... Ubytování Penzion ER1 se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion ER1 má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion ER1 momentálně evidujeme 234 recenzí.

Hotel Tomášov

9

Hotel Tomášov

Ubytování (Hotel) Hotel Tomášov. Stylový Hotel Tomášov se nachází ve Zlíně, 7 minut chůze od centra města, a nabízí prostorné luxusně zařízené ubytování se satelitní LCD TV a prosklenou... Ubytování Hotel Tomášov se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Tomášov má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Tomášov momentálně evidujeme 35 recenzí.

Pokoj single

9

Pokoj single

UbytováníPokoj single. Pokoj single se nachází ve Zlíně a nabízí vířivku. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování Pokoj single se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Restaurace a penzion pod hradem

9

Restaurace a penzion pod hradem

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion pod hradem. Located in Zlín, Restaurace a penzion pod hradem features a restaurant, bar and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Restaurace a penzion pod hradem se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Uno

9

Penzion Uno

Ubytování (Penzion) Penzion Uno. Rodinný penzion Uno se nachází na klidném místě, 2 km od centra Zlína. Ubytování Penzion Uno se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Uno má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Uno momentálně evidujeme 358 recenzí.

Hotel Baltaci Atrium

8,9

Hotel Baltaci Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Baltaci Atrium. Hotel Baltaci Atrium se nachází ve Zlíně na jihovýchodní Moravě a nabízí světlé elegantně zařízené pokoje s minibarem, trezorem, LCD TV včetně 20 programů,... Ubytování Hotel Baltaci Atrium se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Baltaci Atrium má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Baltaci Atrium momentálně evidujeme 191 recenzí.

u Janků

8,8

u Janků

Ubytováníu Janků. U Janků se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování u Janků se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Hotel Galaxie

8,7

Hotel Galaxie

Ubytování (Hotel) Hotel Galaxie. Hotel Galaxie se nachází ve Zlíně a nabízí ubytování s terasou, barem, přepážkou s turistickými informacemi, restaurací, dětským hřištěm a bezplatným... Ubytování Hotel Galaxie se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Galaxie má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Galaxie momentálně evidujeme 168 recenzí.

Penzion Na Výsluní

8,7

Penzion Na Výsluní

Ubytování (Penzion) Penzion Na Výsluní. Penzion Na Výsluní se nachází ve Zlíně. Nabízí Wi-Fi zdarma apartmány s koupelnou a kuchyňským koutem. Pokoje v penzionu mají posezení a psací stůl. Ubytování Penzion Na Výsluní se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Na Výsluní má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Na Výsluní momentálně evidujeme 67 recenzí.

Koliba u Cerneho Medveda

8,6

Koliba u Cerneho Medveda

Ubytování (Penzion) Koliba u Cerneho Medveda. Tato horská chata z 19. století, která se nachází na úpatí Tlusté hory, nabízí kombinaci tradičního vesnického stylu s elegantními a moderními pokoji. Ubytování Koliba u Cerneho Medveda se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Koliba u Cerneho Medveda má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Koliba u Cerneho Medveda momentálně evidujeme 341 recenzí.

1 bedroom loft apartment

8,6

1 bedroom loft apartment

Ubytování1 bedroom loft apartment. 1 bedroom loft apartment se nachází ve Zlíně. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování 1 bedroom loft apartment se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Era

8,4

Penzion Era

Ubytování (Penzion) Penzion Era. Penzion Era se nachází ve Zlíně a má zahradu, terasu a společný prostor pro posezení. Hosté mohou rovněž využívat sdílenou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Era se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Era má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Era momentálně evidujeme 271 recenzí.

Hotel Baltaci U Náhonu

8,4

Hotel Baltaci U Náhonu

Ubytování (Hotel) Hotel Baltaci U Náhonu. Hotel Baltaci U Náhonu se nachází na klidném místě nedaleko centra Zlína. Nabízí wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Baltaci U Náhonu se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Baltaci U Náhonu má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Baltaci U Náhonu momentálně evidujeme 531 recenzí.

Hotel Garni Zlín

8,3

Hotel Garni Zlín

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Zlín. Hotel Garni Zlín se nachází přímo v centru Zlína, 180 metrů od nákupního centra Svit. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Garni Zlín se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Garni Zlín má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Garni Zlín momentálně evidujeme 319 recenzí.

Interhotel Moskva

8,3

Interhotel Moskva

Ubytování (Hotel) Interhotel Moskva. Čtyřhvězdičkový Interhotel Moskva se nachází v centru Zlína a nabízí kongresové centrum a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Interhotel Moskva se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Interhotel Moskva má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Interhotel Moskva momentálně evidujeme 672 recenzí.

Restaurace a Penzion Lešná

8,2

Restaurace a Penzion Lešná

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurace a Penzion Lešná. Restaurace a penzion Lešná se nachází ve Zlíně a nabízí zahradu, terasu a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Je zde i restaurace. Ubytování Restaurace a Penzion Lešná se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Restaurace a Penzion Lešná má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion – hostinec Restaurace a Penzion Lešná momentálně evidujeme 157 recenzí.

Apartmány Zlín

8,1

Apartmány Zlín

Ubytování (Penzion) Apartmány Zlín. Penzion Apartmány Zlín se nachází ve Zlíně a nabízí prakticky zařízené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Zlín se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány Zlín má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Apartmány Zlín momentálně evidujeme 94 recenzí.

Chalupa na Valassku

8

Chalupa na Valassku

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Valassku. Chalupa na Valašsku se nachází ve Vlčkové. Nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa na Valassku se nachází ve městě Zlín (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupa na Valassku má celkové hodnocení 8. Pro Prázdninový dům Chalupa na Valassku momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hotel U Ševce

8

Hotel U Ševce

Ubytování (Hotel) Hotel U Ševce. Hotel U Ševce se nachází ve Zlíně a nabízí bar. Nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel U Ševce se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).