Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Otrokovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Otrokovice

Penzion Harley Pub

9,4

Penzion Harley Pub

Ubytování (Penzion) Penzion Harley Pub. Penzion Harley Pub se nachází v Otrokovicích a nabízí zahradu, turistické informace, restauraci a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Harley Pub se nachází ve městě Otrokovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Harley Pub má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Harley Pub momentálně evidujeme 216 recenzí.

Hotel Morava

9,2

Hotel Morava

Ubytování (Hotel) Hotel Morava. Hotel Morava se nachází v Otrokovicích. Má nepřetržitě otevřenou recepci a nabízí Wi-Fi zdarma a bezbariérové zařízení. Ubytování Hotel Morava se nachází ve městě Otrokovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Morava má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Morava momentálně evidujeme 241 recenzí.

Penzion Morava

8,8

Penzion Morava

Ubytování (Penzion) Penzion Morava. Penzion Morava nabízí prostorné, moderně zařízené pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi v celém areálu. Ubytování Penzion Morava se nachází ve městě Otrokovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Morava má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Morava momentálně evidujeme 71 recenzí.

Hotel Rottal

8

Hotel Rottal

Ubytování (Hotel) Hotel Rottal. Hotel Rottal se nachází na předměstí města Otrokovice, pouhých 10 minut jízdy z centra města. Ubytování Hotel Rottal se nachází ve městě Otrokovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Rottal má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Rottal momentálně evidujeme 139 recenzí.

Penzion Lipa

7,7

Penzion Lipa

Ubytování (Penzion) Penzion Lipa. Penzion Lípa se nachází pouhý 1 km od centra města Otrokovice. Ubytování Penzion Lipa se nachází ve městě Otrokovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Lipa má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Lipa momentálně evidujeme 72 recenzí.

Ubytovna Oaza

7

Ubytovna Oaza

Ubytování (Hostel) Ubytovna Oaza. Ubytovna Oáza se nachází v Otrokovicích, jen 300 metrů od řeky Moravy a 400 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Ubytovna Oaza se nachází ve městě Otrokovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Ubytovna Oaza má celkové hodnocení 7. Pro Hostel Ubytovna Oaza momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán U řeky

Apartmán U řeky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U řeky. Apartmán U řeky se nachází v Otrokovicích. Kroměříž je vzdálený 15 km. Ubytování Apartmán U řeky se nachází ve městě Otrokovice (Česko - Zlínský kraj).

Hotel BATOV OTROKOVICE

Hotel BATOV OTROKOVICE

Ubytování (Hotel) Hotel BATOV OTROKOVICE. Hotel BATOV OTROKOVICE se nachází v Otrokovicích a sídlí v budově, která je vedena jako kulturní dědictví. Ubytování Hotel BATOV OTROKOVICE se nachází ve městě Otrokovice (Česko - Zlínský kraj).