Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Merklín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Merklín

Langhammer

9,2

Langhammer

Ubytování (Venkovský dům) Langhammer. Langhammer se nachází v Merklíně a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. V koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby zdarma. Ubytování Langhammer se nachází ve městě Merklín (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Langhammer má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Langhammer momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Valovi

8,8

Penzion Valovi

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Valovi. Penzion Valovi se nachází v Merklíně. Nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Valovi se nachází ve městě Merklín (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Valovi má celkové hodnocení 8,8. Pro Bed and breakfast Penzion Valovi momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán na horách, Plešivec

Apartmán na horách, Plešivec

Ubytování (Apartmán) Apartmán na horách, Plešivec. Apartmán na horách, Plešivec is located in Merklín. The accommodation is 42 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování Apartmán na horách, Plešivec se nachází ve městě Merklín (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Merklín 163

Merklín 163

Ubytování (Apartmán) Merklín 163. Merklín 163 is located in Merklín and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Merklín 163 se nachází ve městě Merklín (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Villa Merklin

Holiday Villa Merklin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Villa Merklin. Located in Merklín in the Karlovy Vary region, Holiday Villa Merklin has a balcony and mountain views. Ubytování Holiday Villa Merklin se nachází ve městě Merklín (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)