Hledat

Ubytování

Ubytování město Mandre

Ve městě Mandre (Chorvatsko) máme celkem 191 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mandre

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mandre

After All

10

After All

Ubytování (Apartmán) After All. Featuring free WiFi, After All is 300 m from the beach front. This self-catered apartment features a private pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování After All se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartment Sunset Mandre

9,9

Apartment Sunset Mandre

Ubytování (Apartmány) Apartment Sunset Mandre. Apartmán Sunset Mandre se nachází ve městě Mandre a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartment Sunset Mandre se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartment SUN

9,9

Apartment SUN

Ubytování (Apartmány) Apartment SUN. Apartment SUN se nachází v Mandre. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatné soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment SUN se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Margita

9,9

Apartments Margita

Ubytování (Apartmány) Apartments Margita. Apartmány Margita se nachází v Mandre a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Margita se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Luxury Apartments White Villa Violeta

9,9

Luxury Apartments White Villa Violeta

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments White Villa Violeta. Luxusní apartmány White Villa Violeta se nacházejí ve vesnici Mandre a nabízejí bezplatné Wi-Fi, bazén, půjčení jízdních kol zdarma, zahradu a výhled na... Ubytování Luxury Apartments White Villa Violeta se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Villa Natura luxury apartments

9,8

Villa Natura luxury apartments

Ubytování (Vily) Villa Natura luxury apartments. Villa Natura luxury apartments se nachází v obci Mandre a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Natura luxury apartments se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Bella Mandre

9,8

Bella Mandre

Ubytování (Apartmány) Bella Mandre. Bella Mandre se nachází v obci Mandre a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a posezením. Ubytování Bella Mandre se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Beach apartment in Mandre

9,8

Beach apartment in Mandre

Ubytování (Apartmán) Beach apartment in Mandre. Beach apartment in Mandre nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Mandre. Ubytování Beach apartment in Mandre se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Eklis

9,7

Appartment Eklis

Ubytování (Apartmán) Appartment Eklis. Apartmán Eklis se nachází na pláži v letovisku Mandre a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, možnost bezplatného využití jízdních kol, zahradu,... Ubytování Appartment Eklis se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Besedić

9,7

Apartments Besedić

Ubytování (Apartmány) Apartments Besedić. Apartmány Besedić se nacházejí na tichém místě ve vesnici Mandre na ostrově Pag a nabízejí klimatizaci a výhled na moře. Ubytování Apartments Besedić se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Mandre, 48 km od Zadaru. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Ante i Janja

9,7

Apartments Ante i Janja

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante i Janja. Apartmány Ante i Janja se nacházejí v letovisku Mandre a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Ante i Janja se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Filip

9,6

Apartmani Filip

Ubytování (Apartmány) Apartmani Filip. Apartmani Filip se nachází v Mandre a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Filip se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Cikač II

9,6

Apartments Cikač II

Ubytování (Apartmány) Apartments Cikač II. Apartmány Cikač II se nachází v obci Mandre a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Cikač II se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Mak

9,6

Apartmani Mak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mak. Apartmani Mak se nachází v Mandre a nabízí ubytování s výhledem na moře a zázemí pro grilování. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mak se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modra Kuca

9,6

Modra Kuca

Ubytování (Apartmány) Modra Kuca. Tyto rodinné apartmány najdete v klidné rybářské vesnici na ostrově Pag. Nabízejí satelitní TV, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Modra Kuca se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Baka Jelka

9,5

Apartments Baka Jelka

Ubytování (Apartmány) Apartments Baka Jelka. Apartmány Baka Jelka se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Mandre, pouhých 47 km od Zadaru. Ubytování Apartments Baka Jelka se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Sunny Point Apartments

9,5

Sunny Point Apartments

Ubytování (Apartmán) Sunny Point Apartments. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Sunny Point Apartments is located in Mandre. Ubytování Sunny Point Apartments se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Luxury penthouse

9,4

Luxury penthouse

Ubytování (Apartmán) Luxury penthouse. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Luxury penthouse is set in Mandre. Ubytování Luxury penthouse se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ANDREA

9,4

Apartments ANDREA

Ubytování (Apartmány) Apartments ANDREA. Apartments ANDREA nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyňským koutem v Mandre. K dispozici je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Ubytování Apartments ANDREA se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Karla i Ivano

9,4

Apartments Karla i Ivano

Ubytování (Apartmány) Apartments Karla i Ivano. Apartments Karla i Ivano se nachází ve vesnici Mandre a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Karla i Ivano se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Branimir

9,3

Apartments Branimir

Ubytování (Apartmány) Apartments Branimir. Apartments Branimir nabízí ubytování s terasou v letovisku Mandre, 48 km od Zadaru. Ubytování Apartments Branimir se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Crnika

9,3

Crnika

Ubytování (Apartmán) Crnika. Located in Mandre, Crnika provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Crnika se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Holiday Park Mandrice

9,3

Holiday Park Mandrice

Ubytování (Prázdninový areál) Holiday Park Mandrice. Prázdninový areál Mandrice se nachází v obci Mandre a nabízí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Park Mandrice se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Jonke

9,2

Apartments Jonke

Ubytování (Apartmány) Apartments Jonke. Apartmány Jonke se nachází v obci Mandre na ostrově Pag. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Jonke se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Deluxe Villa No.10 - Rooms & Apartments

9,2

Deluxe Villa No.10 - Rooms & Apartments

Ubytování (Penzion) Deluxe Villa No.10 - Rooms & Apartments. Deluxe Villa No.10 - Rooms & Apartments se nachází 150 metrů od moře a promenády v Mandre. Ubytování Deluxe Villa No.10 - Rooms & Apartments se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Villa Ana

9,2

Apartments Villa Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Ana. Apartments Villa Ana se nachází v obci Mandre a nabízí výhled do zahrady a ubytování s terasou. Ubytování Apartments Villa Ana se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Šugar Lorena

9,2

Apartmani Šugar Lorena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šugar Lorena. Apartmani Šugar Lorena se nachází v obci Mandre. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmani Šugar Lorena se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender House

9,1

Lavender House

Ubytování (Prázdninové domy) Lavender House. Lavender House features sea views, free WiFi and free private parking, located in Mandre. Ubytování Lavender House se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Villa Pag

9

Villa Pag

Ubytování (Vila) Villa Pag. Villa Pag se nachází v obci Mandre a nabízí klimatizaci, soukromý bazén, patio a výhled na bazén. Ubytování Villa Pag se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Sanmar

9

Apartments Sanmar

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanmar. Apartment Sanmar se nachází v obci Mandre, pouhých 300 metrů od pláže. Nabízí klimatizované pokoje se zařízeným balkonem s výhledem na Jaderské moře. Ubytování Apartments Sanmar se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Bakula

9

Apartments Bakula

Ubytování (Apartmány) Apartments Bakula. Apartments Bakula se nachází v letovisku Mandre a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Bakula se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartment Gligora

9

Apartment Gligora

Ubytování (Apartmány) Apartment Gligora. Apartmán Gligora se nachází v obci Mandre. Nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV a vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartment Gligora se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartment Feliks

9

Apartment Feliks

Ubytování (Apartmán) Apartment Feliks. Apartmán Feliks se nachází v Mandre. K zázemí patří zahrada. Součástí tohoto klimatizovaného apartmánu je ložnice a koupelna se sprchou a fénem. Ubytování Apartment Feliks se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Guesthouse Gligora

8,9

Guesthouse Gligora

Ubytování (Penzion) Guesthouse Gligora. Guesthouse Gligora se nachází ve vesnici Mandre a nabízí bar, gril, terasu a klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma, vlastní koupelnou a balkonem. Ubytování Guesthouse Gligora se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

House Andruza

8,8

House Andruza

Ubytování (Prázdninový dům) House Andruza. House Andruza se nachází v Mandre a nabízí ubytování s terasou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování House Andruza se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

One-Bedroom Apartment Mandre with Sea View 06

8,7

One-Bedroom Apartment Mandre with Sea View 06

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment Mandre with Sea View 06. One-Bedroom Apartment Mandre with Sea View 06 is situated in Mandre and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment Mandre with Sea View 06 se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Fumić

8,7

Apartments Fumić

Ubytování (Apartmány) Apartments Fumić. Apartments Fumić jsou apartmány situované v centru obce Manre na ostrově Pagu, jen 100 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Fumić se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mara Mandre

8,4

Apartments Mara Mandre

Ubytování (Apartmány) Apartments Mara Mandre. Apartments Mara Mandre se nachází v Mandre, 15 km od Novalje, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mara Mandre se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Selez

8,3

Apartments Selez

Ubytování (Apartmány) Apartments Selez. Apartments Selez se nachází v obci Mandre, jen 250 metrů od pláže. Nabízí ubytování s vlastním stravováním a společnou zahradu s posezením a grilem. Ubytování Apartments Selez se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Gligora

8,3

Apartments Gligora

Ubytování (Apartmány) Apartments Gligora. Apartments Gligora se nachází v obci Mandre na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Gligora se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Sun & Sea apartments

8,2

Sun & Sea apartments

Ubytování (Apartmány) Sun & Sea apartments. Apartmány Sun & Sea se nacházejí v Mandre a nabízejí ubytování s posezením. Ubytování Sun & Sea apartments se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Croatia Mandre

8,2

Croatia Mandre

Ubytování (Apartmány) Croatia Mandre. Chorvatsko Mandre se nachází v Mandre na ostrově Pag. Nabízí neplacené soukromé parkování. Ubytování Croatia Mandre se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Sugar

8,1

Apartments Sugar

Ubytování (Apartmány) Apartments Sugar. Apartmány Sugar se nachází v obci Mandre. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Sugar se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Dvorski

8,1

Apartments Dvorski

Ubytování (Apartmány) Apartments Dvorski. Apartmány Dvorski je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Mandre. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dvorski se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Sabljar House

8,1

Sabljar House

Ubytování (Apartmán) Sabljar House. Sabljar House se nachází v Mandre. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sabljar House se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Bernardica

7,5

Apartments Bernardica

Ubytování (Apartmány) Apartments Bernardica. Apartmány Bernardica se nachází v Mandre a nabízí zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Bernardica se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Magdalena

7,3

Apartments Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apartments Magdalena. Apartments Magdalena nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a kuchyní v Mandre. K dispozici je také posezení a jídelní kout. Je zde i terasa. Ubytování Apartments Magdalena se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Milicic

7,1

Apartments Milicic

Ubytování (Apartmán) Apartments Milicic. Apartmány Miličić se nachází pouhých 100 metrů od pláže a 50 metrů od nejbližších restaurací v obci Mandre. Ubytování Apartments Milicic se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

0-Bedroom Apartment in Mandre

6,9

0-Bedroom Apartment in Mandre

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Mandre. 0-Bedroom Apartment in Mandre is located in Mandre and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped... Ubytování 0-Bedroom Apartment in Mandre se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Apartments Stosica

6,3

Apartments Stosica

Ubytování (Apartmán) Apartments Stosica. Apartments Stosica se nachází v Mandre, 47 km od Zadaru, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments Stosica se nachází ve městě Mandre (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Mandre

Město Mandre se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 191 hotelů a ubytování ve městě Mandre.