Hledat

Ubytování

Ubytování město Šimuni

Ve městě Šimuni (Chorvatsko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šimuni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šimuni

Apartment Laura

9,8

Apartment Laura

Ubytování (Apartmán) Apartment Laura. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Laura is located in Šimuni. Ubytování Apartment Laura se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Stone & Salt Studio Apartment

9,7

Stone & Salt Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Stone & Salt Studio Apartment. Situated in Šimuni, 200 metres from Vruljica Beach and 300 metres from Saint Nicholas Beach, Stone & Salt Studio Apartment features accommodation with free... Ubytování Stone & Salt Studio Apartment se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Neva Apartments

9,5

Neva Apartments

Ubytování (Apartmány) Neva Apartments. Neva Apartments se nachází v Šimuni. Nabízí klimatizované ubytování s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Neva Apartments se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Stara Kuća Apartments

9,5

Stara Kuća Apartments

Ubytování (Apartmány) Stara Kuća Apartments. Apartmány Stara Kuća se nachází v letovisku Šimuni a nabízí výhled na moře, zahradu, gril a terasu. Ubytování Stara Kuća Apartments se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Apartments Simuni 66

9,5

Apartments Simuni 66

Ubytování (Apartmány) Apartments Simuni 66. Apartmány Šimuni 66 se nacházejí v letovisku Šimuni a nabízí ubytování v klimatizovaných apartmánech s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Simuni 66 se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina Simuni

9,4

Apartment Marina Simuni

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina Simuni. Apartmán Marina Simuni se nachází v Šimuni na ostrově Pag a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartment Marina Simuni se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Andrea Apartman

9,3

Andrea Apartman

Ubytování (Apartmán) Andrea Apartman. Set in Šimuni, Andrea Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Andrea Apartman se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive House

9,3

Olive House

Ubytování (Apartmány) Olive House. Olive House stojí na krásném místě na břehu moře v letovisku Šimuni a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Olive House se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments JTV

9,1

Apartments JTV

Ubytování (Apartmány) Apartments JTV. Apartmány JTV se nacházejí v obci Kolan na ostrově Pag. Nabízejí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments JTV se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Šimuni apartman

8,3

Šimuni apartman

Ubytování (Apartmány) Šimuni apartman. Šimuni apartman se nachází v Šimuni. Nabízí zahradu a kuchyni. Hosté mohou využít gril a v okolí se věnovat rybaření. Ubytování Šimuni apartman se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zlatko&Goran

8,2

Apartment Zlatko&Goran

Ubytování (Apartmány) Apartment Zlatko&Goran. Apartmán Zlatko&Goran se nachází v Šimuni, 150 metrů od pláže Vruljica. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zlatko&Goran se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room with balcony near the sea

Room with balcony near the sea

Ubytování (Privát) Room with balcony near the sea. Situated in Šimuni, Room with balcony near the see features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This homestay offers a terrace. Ubytování Room with balcony near the sea se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home 193469

Holiday home 193469

Ubytování (Apartmány) Holiday home 193469. Set in Šimuni in the Pag Island region, Holiday home 193469 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home 193469 se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rona apartments Goran

Rona apartments Goran

Ubytování (Apartmány) Rona apartments Goran. Situated in Šimuni, Rona apartments Goran offers free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Rona apartments Goran se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Mobilhome 209

Mobilhome 209

Ubytování (Prázdninový areál) Mobilhome 209. Situated in Šimuni, Mobilhome 209 features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Mobilhome 209 se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bosana

Apartment Bosana

Ubytování (Apartmán) Apartment Bosana. Apartment Bosana se nachází v Šimuni na ostrově Pag. Nabízí 3hvězdičkové ubytování, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartment Bosana se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

apartmani Salvia

apartmani Salvia

Ubytování (Apartmány) apartmani Salvia. Located in Šimuni, apartmani Salvia provides accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is provided. Ubytování apartmani Salvia se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone & Salt Getaway Home

Stone & Salt Getaway Home

Ubytování (Prázdninový dům) Stone & Salt Getaway Home. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Stone & Salt Getaway Home can be found in Šimuni, close to Saint Nicholas Beach... Ubytování Stone & Salt Getaway Home se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Šimuni

Město Šimuni se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Šimuni.