Hledat

Ubytování

Ubytování město Šimuni

Ve městě Šimuni (Chorvatsko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Šimuni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šimuni

Apartments Simuni 66

9,5

Apartments Simuni 66

Ubytování (Apartmány) Apartments Simuni 66. Apartmány Šimuni 66 se nacházejí v letovisku Šimuni a nabízí ubytování v klimatizovaných apartmánech s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Simuni 66 se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Andrea Apartman

9,3

Andrea Apartman

Ubytování (Apartmán) Andrea Apartman. Set in Šimuni, Andrea Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Andrea Apartman se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Olive House

9,3

Olive House

Ubytování (Apartmány) Olive House. Olive House stojí na krásném místě na břehu moře v letovisku Šimuni a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Olive House se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Šimuni apartman

8,3

Šimuni apartman

Ubytování (Apartmány) Šimuni apartman. Šimuni apartman se nachází v Šimuni. Nabízí zahradu a kuchyni. Hosté mohou využít gril a v okolí se věnovat rybaření. Ubytování Šimuni apartman se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Apartment Zlatko&Goran

8,2

Apartment Zlatko&Goran

Ubytování (Apartmány) Apartment Zlatko&Goran. Apartmán Zlatko&Goran se nachází v Šimuni, 150 metrů od pláže Vruljica. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zlatko&Goran se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Room with balcony near the sea

Room with balcony near the sea

Ubytování (Privát) Room with balcony near the sea. Situated in Šimuni, Room with balcony near the see features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This homestay offers a terrace. Ubytování Room with balcony near the sea se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Šimuni Bay View Luxury Suite

Šimuni Bay View Luxury Suite

Ubytování (Apartmán) Šimuni Bay View Luxury Suite. Šimuni Bay View Luxury Suite se nachází v Šimuni, 350 metrů od pláže sv. Mikuláše a 450 metrů od pláže Brilliant, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Šimuni Bay View Luxury Suite se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Holiday home 193469

Holiday home 193469

Ubytování (Apartmány) Holiday home 193469. Set in Šimuni in the Pag Island region, Holiday home 193469 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home 193469 se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Mobilhome 209

Mobilhome 209

Ubytování (Prázdninový areál) Mobilhome 209. Situated in Šimuni, Mobilhome 209 features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Mobilhome 209 se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Apartments Lovro Simuni

Apartments Lovro Simuni

Ubytování (Penzion) Apartments Lovro Simuni. Apartments Lovro Simuni se nachází v Šimuni, 550 metrů od pláže Vruljica, a nabízí zahradu, pokoje vhodné pro alergiky, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách... Ubytování Apartments Lovro Simuni se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

apartmani Salvia

apartmani Salvia

Ubytování (Apartmány) apartmani Salvia. Located in Šimuni, apartmani Salvia provides accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is provided. Ubytování apartmani Salvia se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Simuni Delight

Simuni Delight

Ubytování (Apartmán) Simuni Delight. Simuni Delight se nachází v Šimuni, 300 metrů od pláže Vruljica a pláže sv. Mikuláše. Nabízí terasu a bankomat. Ubytování Simuni Delight se nachází ve městě Šimuni (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Šimuni

Město Šimuni se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Šimuni.