Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolan

Ve městě Kolan (Chorvatsko) máme celkem 174 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kolan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kolan

Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag

9,7

Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag

Ubytování (Apartmány) Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag. Apartments Marin, Kolan, Mandre se nachází v obci Kolan na ostrově Pag, 2,5 km od pláže Zubovići. Ubytování Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

LUXURY APARTMENT LAVANDA

9,2

LUXURY APARTMENT LAVANDA

Ubytování (Apartmán) LUXURY APARTMENT LAVANDA. LUXURY APARTMENT LAVANDA se nachází v Kolanu, necelý 1 km od pláže Vruljica, 11 minut chůze od pláže Lanterna a 1 km od pláže sv. Mikuláše, a nabízí... Ubytování LUXURY APARTMENT LAVANDA se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartments Antica

8,9

Apartments Antica

Ubytování (Apartmány) Apartments Antica. Apartmány Antica se nachází v osadě Šimuni a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Antica se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Vacation House Marton - Mandre, Pag

8,7

Vacation House Marton - Mandre, Pag

Ubytování (Vila) Vacation House Marton - Mandre, Pag. Vacation House Marton - Mandre, Pag se nachází v Kolanu, 450 metrů od pláže Mandre West a 550 metrů od pláže Lungo Mare West. Ubytování Vacation House Marton - Mandre, Pag se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Štambuk

8,7

Apartmani Štambuk

Ubytování (Apartmány) Apartmani Štambuk. Situated in Mandre in the Pag Island region, Apartmani Štambuk features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Štambuk se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartments Paladina

7,9

Apartments Paladina

Ubytování (Apartmány) Apartments Paladina. Apartmány Paladina se nachází v rybářské vesnici Madre na ostrově Pag a nabízí pokoje s kuchyní a výhledem na moře a půjčovnu lodí. Ubytování Apartments Paladina se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Vila Marija - Mandre

7,4

Vila Marija - Mandre

Ubytování (Apartmány) Vila Marija - Mandre. Vila Marija - Mandre se nachází ve vesnici Kolan a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou s grilem. Ubytování Vila Marija - Mandre se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartments Kata

6

Apartments Kata

Ubytování (Apartmány) Apartments Kata. Apartments Kata se nachází v letovisku Kolan a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Kata se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartment Simuni 236d

Apartment Simuni 236d

Ubytování (Apartmán) Apartment Simuni 236d. Apartment Simuni 236d offers accommodation in Kolan. The property features views of the sea is 45 km from Zadar. Ubytování Apartment Simuni 236d se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartman Kolan

Apartman Kolan

Ubytování (Apartmán) Apartman Kolan. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Kolan is located in Kolan. Ubytování Apartman Kolan se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartment Mandre 6405a

Apartment Mandre 6405a

Ubytování (Apartmán) Apartment Mandre 6405a. Situated in Kolan in the Pag Island region, Apartment Mandre 6405a has a terrace. Ubytování Apartment Mandre 6405a se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Apartment Mandre 6405e

Apartment Mandre 6405e

Ubytování (Apartmán) Apartment Mandre 6405e. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Kolan, 47 km od Zadaru. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Mandre 6405e se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

Ubytování ve městě Kolan

Město Kolan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 174 hotelů a ubytování ve městě Kolan.