Hledat

Ubytování

Ubytování město La Coruña

Ve městě La Coruña (Španělsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Coruña

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Coruña

Casa Nunes

9,9

Casa Nunes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nunes. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Casa Nunes offers accommodation in A Coruña with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Nunes se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LIIB

9,6

LIIB

Ubytování (Apartmán) LIIB. Located in A Coruña, just 1.4 km from Riazor Beach, LIIB provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování LIIB se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Alocea

9,5

Apartamentos Alocea

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Alocea. Offering sea views, BONITO APARTAMENTO FRENTE A LA PLAYA DE RIAZOR is an accommodation located in A Coruña, 100 metres from Riazor Beach and 1. Ubytování Apartamentos Alocea se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TH Suites by Como en Casa

9,5

TH Suites by Como en Casa

Ubytování (Apartmány) TH Suites by Como en Casa. Located in A Coruña in the Galicia region, with Riazor Beach and Aquarium Finisterrae nearby, TH Suites by Como en Casa provides accommodation with free... Ubytování TH Suites by Como en Casa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR

9,5

PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR

Ubytování (Apartmán) PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR. Situated in A Coruña, just a few steps from Riazor Beach, PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR features beachfront accommodation... Ubytování PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña

9,3

Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña

Ubytování (Apartmán) Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña. Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña in A Coruña features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Riazor Beach, 1. Ubytování Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oktheway Loft Maestranza

9,3

Oktheway Loft Maestranza

Ubytování (Apartmán) Oktheway Loft Maestranza. Located in A Coruña, 1.4 km from Riazor Beach, Oktheway Loft Maestranza provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Oktheway Loft Maestranza se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA

9,3

TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA

Ubytování (Apartmán) TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA. Situated in A Coruña, 1.3 km from Riazor Beach and 1. Ubytování TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ronda Nelle, 142 Apartamento 5 min de la playa de Riazor

9,3

Ronda Nelle, 142 Apartamento 5 min de la playa de Riazor

Ubytování (Apartmán) Ronda Nelle, 142 Apartamento 5 min de la playa de Riazor. Situated in A Coruña, less than 1 km from Riazor Beach, Ronda Nelle, 142 Apartamento 5 min de la playa de Riazor features accommodation with a shared... Ubytování Ronda Nelle, 142 Apartamento 5 min de la playa de Riazor se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Playa de Rostro

9,2

Casa Playa de Rostro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Playa de Rostro. Boasting accommodation with a patio, Casa Playa de Rostro is set in Finisterre. Ubytování Casa Playa de Rostro se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Priorato San Martín

9,2

Casa Rural Priorato San Martín

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Priorato San Martín. Set in Amés, 35 km from Noya, Casa Rural Priorato San Martín offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Casa Rural Priorato San Martín se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primera linea. Vistas al MAR

9,1

Primera linea. Vistas al MAR

Ubytování (Apartmán) Primera linea. Vistas al MAR. Primera linea. Vistas al MAR is a beachfront property situated in A Coruña, 1.2 km from Riazor Beach and 1.7 km from Tower of Hercules. It is located 1. Ubytování Primera linea. Vistas al MAR se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oktheway Las Atochas

9

Oktheway Las Atochas

Ubytování (Apartmán) Oktheway Las Atochas. Offering free WiFi and sea views, Oktheway Las Atochas is an accommodation situated in A Coruña, just less than 1 km from A Coruña Convention Centre -... Ubytování Oktheway Las Atochas se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento montealto

8,8

Apartamento montealto

Ubytování (Apartmán) Apartamento montealto. Apartamento montealto in A Coruña offers accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Apartamento montealto se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Pepa

8,8

Casa Pepa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pepa. Located in Corcubión, Casa Pepa provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Pepa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibis Styles A Coruna

8,6

Ibis Styles A Coruna

Ubytování (Hotel) Ibis Styles A Coruna. Featuring a restaurant and bar with a lounge terrace, Ibis Styles A Coruna is located in La Coruña. Ubytování Ibis Styles A Coruna se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in A Coruna 102597

8,5

Apartment in A Coruna 102597

Ubytování (Apartmán) Apartment in A Coruna 102597. Apartment in A Coruna 102597 offers accommodation in A Coruña, 600 metres from Torre de Hercules and 800 metres from Aquarium Finisterrae. Ubytování Apartment in A Coruna 102597 se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Corteo

8

Casa Corteo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Corteo. Casa Corteo is located in Monteagudo and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Betanzos. Ubytování Casa Corteo se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oktheway Eiris

6,8

Oktheway Eiris

Ubytování (Apartmán) Oktheway Eiris. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and a bar, Oktheway Eiris features accommodation in A Coruña with free WiFi and garden views. Ubytování Oktheway Eiris se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Housingcoruña Avenida de Navarra

Housingcoruña Avenida de Navarra

Ubytování (Apartmán) Housingcoruña Avenida de Navarra. Located in A Coruña, just 1.4 km from Riazor Beach, Housingcoruña Avenida de Navarra provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Housingcoruña Avenida de Navarra se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oktheway A Zapateira

Oktheway A Zapateira

Ubytování (Vila) Oktheway A Zapateira. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a shared lounge, Oktheway A Zapateira features accommodation in A Coruña with free WiFi and... Ubytování Oktheway A Zapateira se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Centrico. Primera linea e impresionantes vistas al mar

Centrico. Primera linea e impresionantes vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Centrico. Primera linea e impresionantes vistas al mar. Located 200 metres from Riazor Beach, 1.4 km from A Coruña Convention Centre - PALEXCO and 1.7 km from Aquarium Finisterrae, Centrico. Ubytování Centrico. Primera linea e impresionantes vistas al mar se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Ares Galicia

Ares Galicia

Ubytování (Apartmán) Ares Galicia. Boasting garden views, Ares Galicia offers accommodation with a terrace and a kettle, around 14 km from Tower of Hercules. Ubytování Ares Galicia se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vistas a la bahia y centrico

Vistas a la bahia y centrico

Ubytování (Apartmán) Vistas a la bahia y centrico. Vistas a la bahia y centrico is situated in A Coruña, 1.7 km from A Coruña Convention Centre - PALEXCO, 2.1 km from Aquarium Finisterrae, and 2. Ubytování Vistas a la bahia y centrico se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa López

Casa López

Ubytování (Prázdninový dům) Casa López. Set in Carnota in the Galicia region, Casa López features a terrace and garden views. It is situated 3. Ubytování Casa López se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě La Coruña

Město La Coruña se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě La Coruña.