Hledat

Ubytování

Ubytování město La Coruña

Ve městě La Coruña (Španělsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě La Coruña

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě La Coruña

Casa Nunes

9,9

Casa Nunes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nunes. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Casa Nunes offers accommodation in A Coruña with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Nunes se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO CON INCREIBLES VISTAS A LA PLAYA DE RIAZOR

9,6

APARTAMENTO CON INCREIBLES VISTAS A LA PLAYA DE RIAZOR

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO CON INCREIBLES VISTAS A LA PLAYA DE RIAZOR. APARTAMENTO CON INCREIBLES VISTAS se nachází v letovisku A Coruña, jen pár kroků od pláže Riazor. Ubytování APARTAMENTO CON INCREIBLES VISTAS A LA PLAYA DE RIAZOR se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

LIIB

9,6

LIIB

Ubytování (Apartmán) LIIB. Located in A Coruña, just 1.4 km from Riazor Beach, LIIB provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování LIIB se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

OKTHEWAY PERBES HOUSE

9,5

OKTHEWAY PERBES HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) OKTHEWAY PERBES HOUSE. OKTHEWAY PERBES HOUSE se nachází asi 2,8 km od pláže Playa Pequeña De Miño a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování OKTHEWAY PERBES HOUSE se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Apartamentos Alocea

9,5

Apartamentos Alocea

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Alocea. Offering sea views, BONITO APARTAMENTO FRENTE A LA PLAYA DE RIAZOR is an accommodation located in A Coruña, 100 metres from Riazor Beach and 1. Ubytování Apartamentos Alocea se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

TH Suites by Como en Casa

9,5

TH Suites by Como en Casa

Ubytování (Apartmány) TH Suites by Como en Casa. Located in A Coruña in the Galicia region, with Riazor Beach and Aquarium Finisterrae nearby, TH Suites by Como en Casa provides accommodation with free... Ubytování TH Suites by Como en Casa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Apartamento Paseo Marítimo

9,5

Apartamento Paseo Marítimo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Paseo Marítimo. Apartamento Paseo Marítimo nabízí ubytování s výhledem na moře v obci A Coruña, 300 metrů od akvária Finisterrae a 600 metrů od Herkulovy věže. Ubytování Apartamento Paseo Marítimo se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR

9,5

PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR

Ubytování (Apartmán) PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR. Situated in A Coruña, just a few steps from Riazor Beach, PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR features beachfront accommodation... Ubytování PISO DE 3 HABITACIONES EN PRIMERA LINEA DE LA PLAYA DE RiAZOR se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Céntrico Apartamento Coruña de descanso y disfrute

9,5

Céntrico Apartamento Coruña de descanso y disfrute

Ubytování (Apartmán) Céntrico Apartamento Coruña de descanso y disfrute. Céntrico Apartamento Coruña de descanso nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Céntrico Apartamento Coruña de descanso y disfrute se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casitas de Madera O Loureiro

9,3

Casitas de Madera O Loureiro

Ubytování (Apartmány) Casitas de Madera O Loureiro. Casitas de Madera O Loureiro se nachází v Noye, 44 km od Pontevedry, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casitas de Madera O Loureiro se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña

9,3

Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña

Ubytování (Apartmán) Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña. Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña in A Coruña features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Riazor Beach, 1. Ubytování Apartamento en la Ciudad Vieja de La Coruña se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Oktheway Loft Maestranza

9,3

Oktheway Loft Maestranza

Ubytování (Apartmán) Oktheway Loft Maestranza. Located in A Coruña, 1.4 km from Riazor Beach, Oktheway Loft Maestranza provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Oktheway Loft Maestranza se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

El loft de Santa Catalina

9,3

El loft de Santa Catalina

Ubytování (Apartmán) El loft de Santa Catalina. El loft de Santa Catalina se nachází v obci A Coruña, 250 metrů od pláže Orzan. Ubytování El loft de Santa Catalina se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

HOTEL PAZO LIBUNCA

9,3

HOTEL PAZO LIBUNCA

Ubytování (Hotel) HOTEL PAZO LIBUNCA. HOTEL PAZO LIBUNCA se nachází v obci A Coruña, 25 km od Herkulovy věže, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování HOTEL PAZO LIBUNCA se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA

9,3

TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA

Ubytování (Apartmán) TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA. Situated in A Coruña, 1.3 km from Riazor Beach and 1. Ubytování TOP APARTAMENTO CENTRO HISTORICO LA CORUNA se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa pantin valdoviño

9,3

Casa pantin valdoviño

Ubytování (Prázdninový dům) Casa pantin valdoviño. Casa pantin valdoviño se nachází v Pantíně v Galicii a nabízí terasu a výhled na hory. Nabízí sdílený lounge a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa pantin valdoviño se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Playa de Rostro

9,2

Casa Playa de Rostro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Playa de Rostro. Boasting accommodation with a patio, Casa Playa de Rostro is set in Finisterre. Ubytování Casa Playa de Rostro se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Apartamento en la playa

9,2

Apartamento en la playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento en la playa. Apartamento en se nachází v obci A Coruña v Galicii. La playa má terasu a výhled do zahrady. Pontevedra je vzdálená 45 km. Ubytování Apartamento en la playa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Priorato San Martín

9,2

Casa Rural Priorato San Martín

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Priorato San Martín. Set in Amés, 35 km from Noya, Casa Rural Priorato San Martín offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Casa Rural Priorato San Martín se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Primera linea. Vistas al MAR

9,1

Primera linea. Vistas al MAR

Ubytování (Apartmán) Primera linea. Vistas al MAR. Primera linea. Vistas al MAR is a beachfront property situated in A Coruña, 1.2 km from Riazor Beach and 1.7 km from Tower of Hercules. It is located 1. Ubytování Primera linea. Vistas al MAR se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Tira 2A Playa Langosteira

9

Tira 2A Playa Langosteira

Ubytování (Apartmány) Tira 2A Playa Langosteira. Ubytování se nachází ve Finisterre v Galicii, u pláží Langosteira a Mar de Fora. Ubytování Tira 2A Playa Langosteira se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Oktheway Las Atochas

9

Oktheway Las Atochas

Ubytování (Apartmán) Oktheway Las Atochas. Offering free WiFi and sea views, Oktheway Las Atochas is an accommodation situated in A Coruña, just less than 1 km from A Coruña Convention Centre -... Ubytování Oktheway Las Atochas se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Oktheway Lamadosa Street

9

Oktheway Lamadosa Street

Ubytování (Apartmán) Oktheway Lamadosa Street. Oktheway Lamadosa Street se nachází v obci A Coruña, 2,7 km od pláže Orzan a 2,5 km od kongresového centra A Coruña - PALEXCO. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Oktheway Lamadosa Street se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Housingcoruña san nicolas

8,9

Housingcoruña san nicolas

Ubytování (Apartmán) Housingcoruña san nicolas. Housingcoruña san nicolas se nachází v letovisku A Coruña, 400 metrů od pláže Orzan, 750 metrů od pláže Riazor a 1,2 km od pláže Playa de San Amaro, a... Ubytování Housingcoruña san nicolas se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Pepa

8,8

Casa Pepa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pepa. Located in Corcubión, Casa Pepa provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Pepa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Piso cerca de la playa

8,6

Piso cerca de la playa

Ubytování (Apartmán) Piso cerca de la playa. Piso cerca de la playa se nachází necelý 1 km od pláže Cabo de Cruz a 11 minut chůze od pláže Carragueiros v Cercedě a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Piso cerca de la playa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Ibis Styles A Coruna

8,6

Ibis Styles A Coruna

Ubytování (Hotel) Ibis Styles A Coruna. Featuring a restaurant and bar with a lounge terrace, Ibis Styles A Coruna is located in La Coruña. Ubytování Ibis Styles A Coruna se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

La Casa de Sara

8,6

La Casa de Sara

Ubytování (Apartmán) La Casa de Sara. La Casa de Sara se nachází v obci A Coruña, pouhých 100 metrů od pláže Orzan, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Casa de Sara se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Coqueto Apartamento vacacional, próximo a la playa

8,6

Coqueto Apartamento vacacional, próximo a la playa

Ubytování (Apartmán) Coqueto Apartamento vacacional, próximo a la playa. Coqueto Apartamento vacacional, próximo a la playa se nachází v obci A Coruña, jen 1,7 km od kongresového centra A Coruña - PALEXCO a necelý 1 km od... Ubytování Coqueto Apartamento vacacional, próximo a la playa se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Oktheway Salvador de Madariaga

8,5

Oktheway Salvador de Madariaga

Ubytování (Apartmán) Oktheway Salvador de Madariaga. Oktheway Salvador de Madariaga se nachází v obci A Coruña, 2,5 km od pláže Orzan a 2,4 km od kongresového centra A Coruña - PALEXCO, a nabízí výhled do... Ubytování Oktheway Salvador de Madariaga se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Balcón de Braño

8,3

Balcón de Braño

Ubytování (Prázdninový dům) Balcón de Braño. Balcón de Braño se nachází v obci O Freixo a nabízí ubytování s terasou. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 48 km od Pontevedry. Ubytování Balcón de Braño se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Casa Corteo

8

Casa Corteo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Corteo. Casa Corteo is located in Monteagudo and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Betanzos. Ubytování Casa Corteo se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

PENSION132

7,7

PENSION132

Ubytování (Penzion) PENSION132. PENSION132 nabízí ubytování v obci A Coruña, nedaleko autobusového nádraží A Coruna a Casa de las Ciencias. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování PENSION132 se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Hostal Crisol X Liste Station

7,6

Hostal Crisol X Liste Station

Ubytování (Penzion) Hostal Crisol X Liste Station. Hostal Crisol X Liste Station se nachází ve městě A Coruña, 1,7 km od kongresového centra A Coruña - PALEXCO, a nabízí řadu zařízení včetně baru. Ubytování Hostal Crisol X Liste Station se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Oktheway Eiris

6,8

Oktheway Eiris

Ubytování (Apartmán) Oktheway Eiris. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and a bar, Oktheway Eiris features accommodation in A Coruña with free WiFi and garden views. Ubytování Oktheway Eiris se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Apartamento Playa Lago

Apartamento Playa Lago

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Lago. Apartamento Playa Lago se nachází v letovisku A Coruña, pouhých 350 metrů od pláže Grande de Miño, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a... Ubytování Apartamento Playa Lago se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

La Casiña

La Casiña

Ubytování (Prázdninový dům) La Casiña. La Casiña se nachází v obci A Coruña, 37 km od akvária Finisterrae, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným... Ubytování La Casiña se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Nice home in La Coruña with WiFi and 7 Bedrooms

Nice home in La Coruña with WiFi and 7 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in La Coruña with WiFi and 7 Bedrooms. Nice home in La Coruña se nachází ve městě Jornes v Galicii a nabízí Wi-Fi a 7 ložnic s terasou. 40 km od Oleirosu. Ubytování Nice home in La Coruña with WiFi and 7 Bedrooms se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Housingcoruña Avenida de Navarra

Housingcoruña Avenida de Navarra

Ubytování (Apartmán) Housingcoruña Avenida de Navarra. Located in A Coruña, just 1.4 km from Riazor Beach, Housingcoruña Avenida de Navarra provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Housingcoruña Avenida de Navarra se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Hotel rural casal de mouros

Hotel rural casal de mouros

Ubytování (Prázdninový dům) Hotel rural casal de mouros. Hotel Rural Casal De Mouro se nachází 24 km od kongresového centra A Coruña - PALEXCO a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Hotel rural casal de mouros se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Duplex entrada independiente (ciudad vieja)

Duplex entrada independiente (ciudad vieja)

Ubytování (Apartmán) Duplex entrada independiente (ciudad vieja). Duplex entrada independiente (ciudad vieja) se nachází v obci A Coruña, 1,1 km od pláže Orzan, 1,4 km od pláže Riazor a 1,4 km od pláže Playa de San Amaro,... Ubytování Duplex entrada independiente (ciudad vieja) se nachází ve městě La Coruña (Španělsko - Galicie).

Ubytování ve městě La Coruña

Město La Coruña se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě La Coruña.