Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klentnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klentnice

Café Fara

9,6

Café Fara

Ubytování (Penzion) Café Fara. Tento penzion postavený v roce 2011 nabízí světlé pokoje obložené dřevem, v nichž budete mít k dispozici Wi-Fi, klimatizaci, psací stůl a koupelnu se... Ubytování Café Fara se nachází ve městě Klentnice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani u Lysonku

9,5

Ubytovani u Lysonku

Ubytování (Apartmán) Ubytovani u Lysonku. Ubytování u Lysoňků nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytovani u Lysonku se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani u Lysonku má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovani u Lysonku momentálně evidujeme 113 recenzí.

Penzion Proneco

9,1

Penzion Proneco

Ubytování (Penzion) Penzion Proneco. Penzion Proneco se nachází v obci Klentnice ležící uprostřed chráněné krajinné oblasti Pálava a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu,... Ubytování Penzion Proneco se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Proneco má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Proneco momentálně evidujeme 244 recenzí.

Apartments Klentnice U Mikulova

9,1

Apartments Klentnice U Mikulova

Ubytování (Apartmán) Apartments Klentnice U Mikulova. Apartments Klentnice U Mikulova nabízí sezonní venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyňským koutem v obci Klentnice. Ubytování Apartments Klentnice U Mikulova se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Klentnice U Mikulova má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartments Klentnice U Mikulova momentálně evidujeme 214 recenzí.

Penzion Živá Pálava

8,8

Penzion Živá Pálava

Ubytování (Penzion) Penzion Živá Pálava. Penzion Živá Pálava se nachází v jihomoravské obci Klentnice a nabízí sezonní venkovní bazén, vinný sklípek a terasu. Ubytování Penzion Živá Pálava se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Živá Pálava má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Živá Pálava momentálně evidujeme 40 recenzí.

Guest House Blanka

8,6

Guest House Blanka

Ubytování (Penzion) Guest House Blanka. Guest House Blanka se nachází v obci Klentnice a nabízí zahradu, terasu, přepážku s turistickými informacemi, dětské hřiště, neplacené soukromé parkoviště... Ubytování Guest House Blanka se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Blanka má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Guest House Blanka momentálně evidujeme 277 recenzí.

Penzion Šťavíkovi v Klentnici

7,2

Penzion Šťavíkovi v Klentnici

Ubytování (Penzion) Penzion Šťavíkovi v Klentnici. Penzion Šťavíkovi v Klentnici se nachází v obci Klentnice v Jihomoravském kraji, 40 km od Brna, a nabízí venkovní bazén a výhled na vodní nádrž. Ubytování Penzion Šťavíkovi v Klentnici se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Šťavíkovi v Klentnici má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Šťavíkovi v Klentnici momentálně evidujeme 43 recenzí.

Vila Matylda

Vila Matylda

Ubytování (Vila) Vila Matylda. Vila Matylda is located in Klentnice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 39 km from Brno. Ubytování Vila Matylda se nachází ve městě Klentnice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Lavander

Apartmán Lavander

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lavander. Apartmán Lavander se nachází v Klentnici v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu, bazén, výhled na bazén a terasu. Ubytování Apartmán Lavander se nachází ve městě Klentnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Lavander nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Villa Verde Moravia

Penzion Villa Verde Moravia

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Verde Moravia. Penzion Villa Verde Moravia se nachází v Klentnicích a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Villa Verde Moravia se nachází ve městě Klentnice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)