Hledat

Ubytování

Ubytování město Firgas

Ve městě Firgas (Španělsko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Firgas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Firgas

La Cuadra

9,9

La Cuadra

Ubytování (Prázdninový dům) La Cuadra. Situated in Firgas, La Cuadra features accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování La Cuadra se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mami Yaya

9,9

Casa Mami Yaya

Ubytování (Vila) Casa Mami Yaya. Set in Firgas, Casa Mami Yaya provides accommodation with a private pool and sea views. This villa features a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Casa Mami Yaya se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La cueva de Ángel B&B

9,9

La cueva de Ángel B&B

Ubytování (Bed and breakfast) La cueva de Ángel B&B. Boasting a garden and a terrace, La cueva de Ángel B&B features accommodation in Firgas with free WiFi and mountain views. Ubytování La cueva de Ángel B&B se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Berrera

9,7

La Berrera

Ubytování (Prázdninový dům) La Berrera. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, La Berrera is situated in Firgas. Ubytování La Berrera se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Terpsicore

9,4

Casa Terpsicore

Ubytování (Vila) Casa Terpsicore. Casa Terpsicore se nachází ve městě Firgas a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a sdílený lounge. Ubytování Casa Terpsicore se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Huerto

9,3

El Huerto

Ubytování (Vila) El Huerto. El Huerto se nachází v obci Firgas a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování El Huerto se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa José y María Luisa

9,1

Casa José y María Luisa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa José y María Luisa. Set in Firgas, Casa José y María Luisa offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa José y María Luisa se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dúplex de invitados en medio del bosque

8,8

Dúplex de invitados en medio del bosque

Ubytování (Prázdninový dům) Dúplex de invitados en medio del bosque. Dúplex de invitados en medio del bosque is set in Firgas and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Dúplex de invitados en medio del bosque se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria).

Los Viejitos en Firgas

8

Los Viejitos en Firgas

Ubytování (Prázdninové domy) Los Viejitos en Firgas. Los Viejitos en Firgas se nachází v obci Firgas, 31 km od města Vecindario, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Los Viejitos en Firgas se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cuevas De Barreto

Cuevas De Barreto

Ubytování (Venkovský dům) Cuevas De Barreto. Situated in Firgas, this holiday home is set in a 27.000 square-metre property, including large gardens and an outdoor hot tub. Ubytování Cuevas De Barreto se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Los Pinos

Finca Los Pinos

Ubytování (Vila) Finca Los Pinos. Located in Firgas in the Gran Canaria region, Finca Los Pinos features a balcony. This villa also has free WiFi. Ubytování Finca Los Pinos se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Bermejales

Los Bermejales

Ubytování (Prázdninový dům) Los Bermejales. Los Bermejales is located 2 km from Firgas, which is 20 minutes’ drive from Las Palmas de Gran Canaria. Ubytování Los Bermejales se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 6 bedrooms in Firgas with wonderful mountain view terrace and WiFi

House with 6 bedrooms in Firgas with wonderful mountain view terrace and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) House with 6 bedrooms in Firgas with wonderful mountain view terrace and WiFi. Holiday home Calle Jose Santos is set in Firgas and offers barbecue facilities. Ubytování House with 6 bedrooms in Firgas with wonderful mountain view terrace and WiFi se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Caldera

Casa La Caldera

Ubytování (Vila) Casa La Caldera. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a tennis court, Casa La Caldera offers accommodation in Firgas with free WiFi and garden views. Ubytování Casa La Caldera se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Azul

La Casa Azul

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Azul. Featuring accommodation with a private pool, La Casa Azul is set in Firgas. Ubytování La Casa Azul se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Finca in Paradise Valley Azuaje

Eco Finca in Paradise Valley Azuaje

Ubytování (Prázdninový dům) Eco Finca in Paradise Valley Azuaje. Eco Finca in Paradise Valley Azuaje se nachází v obci Firgas a nabízí zahradu a terasu. Puerto Rico de Gran Canaria leží 38 km daleko. Ubytování Eco Finca in Paradise Valley Azuaje se nachází ve městě Firgas (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Firgas

Město Firgas se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Firgas.