Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dubňany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dubňany

Apartmán u Zahrádky

9,2

Apartmán u Zahrádky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Zahrádky. Apartmán u Zahrádky se nachází v Dubňanech a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmán u Zahrádky se nachází ve městě Dubňany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Zahrádky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán u Zahrádky momentálně evidujeme 7 recenzí.

Vinařský Dům Kopeček

8,6

Vinařský Dům Kopeček

Ubytování (Penzion) Vinařský Dům Kopeček. Vinařský dům Kopeček je penzion situovaný v Dubňanech, 47 km od Brna. Ubytování Vinařský Dům Kopeček se nachází ve městě Dubňany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařský Dům Kopeček má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Vinařský Dům Kopeček momentálně evidujeme 35 recenzí.

Na Učilišti

8,5

Na Učilišti

Ubytování (Penzion) Na Učilišti. Penzion Na Učilišti se nachází v Dubňanech a nabízí sdílený obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Každý pokoj má vlastní koupelnu. Ubytování Na Učilišti se nachází ve městě Dubňany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Učilišti má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Na Učilišti momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion u Janky

8,4

Penzion u Janky

Ubytování (Penzion) Penzion u Janky. Penzion u Janky se nachází v obci Dubňany a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Je možné zajistit snídaně. Ubytování Penzion u Janky se nachází ve městě Dubňany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Janky má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion u Janky momentálně evidujeme 95 recenzí.

Penzion Ludmila

6,6

Penzion Ludmila

Ubytování (Penzion) Penzion Ludmila. Penzion Ludmila se nachází v Dubňanech. Nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV a některé také terasu. Ubytování Penzion Ludmila se nachází ve městě Dubňany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ludmila má celkové hodnocení 6,6. Pro Penzion Penzion Ludmila momentálně evidujeme 62 recenzí.