Hledat

Ubytování

Dovolená v Luhačovicích? Skvělá volba!

Sháníte tip na cenově dostupnou a přitom aktivně strávenou dovolenou? Už nemusíte? Otevřenou náruč v prvém slova smyslu pro vás má kouzelné lázeňské městečko Luhačovice.

Luhačovice jsou mnohem víc než lázeňským městem, byť lázeňstvím jsou nejvíce vyhlášené. Strávit tu můžete dovolenou relaxační, poučnou i aktivní. Nebo si dopřejte od všeho trochu.

Luhačovice pro sportovce

Jezdíte rádi na kole či na bruslích? Pak budete přímo nadšeni množstvím cyklostezek, kterými je toto lázeňské městečko přímo prodchnuté. Projíždět budete malebnými vesničkami i údolími, křižovat pole, louky i lesy. Rádi plavete? Možnost budete mít buď přímo v hotelových bazénech, nebo ve dvou veřejných koupalištích. Ve městě ovšem najdete i sportovní centra, v nichž si budete moci zahrát tenis, badminton i minigolf.

Hurá na přehradu!

Své aktivity ovšem nemusíte omezovat jen na Luhačovice jako takové. Spoustu lákadel najdete i v nedalekém okolí. Jako například na nedaleké přehradě v Pozlovicích na hranici s Bílými Karpaty. Zde totiž můžete všechno. Koupat se, procházet se, jezdit na kole i bruslích, rybařit, či se jen tak toulat. Zkrátka odpočívat a relaxovat. Na přehradu dojedete buď po cyklostezce vedoucí Jurkovičovou alejí, nebo v centru Luhačovic nasednete na vyhlídkový vláček, z něhož především malé děti bývají přímo nadšené. Těšte se, rozhodně máte na co!

Luhačovice pro pěší

Luhačovice jsou ovšem přímo stvořené i pro pěší turistiku. Nemusíte se přitom vydávat zas tak moc daleko. Kouzelné jsou procházky centrem města se stavbami věhlasného architekta Dušana Jarkoviče, jehož tvorba je zařazena mezi 34 kulturních památek města Luhačovice. Nic vám ovšem nebrání vyrazit za hranice města, ať již po některé z oficiálních turistických či speciálních lázeňských tras.

Jednodenní výlety

Jednodenní výlet si můžete udělat do 12 kilometrů vzdáleného Uherského Brodu s dochovanými hradbami ze třináctého století a moderním aquaparkem Delfín. Velmi slibný však může být i výlet na původně gotický hrad, dnešní zámek Nový Světlov v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty či barokní zámek s anglickým parkem ve Slavičíně. Za návštěvu však stojí i i typická slovácká obec Vlčnov a nejenom ti, kteří si tu a tam s chutí dají panáčka pálenky, by měli zavítat do Vizovic. Program vaší dovolené strávené v Luhačovicích může být, jak je vidno, velmi bohatý.

Ubytování Luhačovice

Ubytování v Luhačovicích? Luhačovice nabízejí širokou škálu ubytovacích zařízení. Na výběr máte ubytování v soukromí, penzionech a apartmány poskytujích služby té nejvyšší úrovně. Přinášíme vám přehled těch nejlépe hodnocených:

Apartmán Magion

Nejlépe hodnoceným ubytovacím zařízením v Luhačovicích je tamní apartmán Magion, jenž si v desetibodovém hodnocení vysloužil plných deset bodů. Apartmán disponuje příjemným posezením, internetovým připojením zdarma(Wi-Fi) a všechny pokoje jsou vybavené kuchyní a televizí s plochou obrazovkou. Vše za velmi příznivou cenu pohybující se okolo 1100 korun za noc.

Apartmán Anežka

Velmi kvalitní ubytování za příznivou cenu poskytuje i apartmán Anežka nacházející se v pěší vzdálenosti od tamních termálních lázní, od kterých vás bude dělit pouhých pět minut chůze. Ubytováni budete v moderních a prostorných studiích, jimž spolu se sociálním zařízením nechybí ani televize se satelitními programy a útulná kuchyňka s ledničkou, elektrospotřebiči a dalšími kuchyňskými potřebami, bez kterých se na své dovolené neobejdete. K dispozici vám ovšem je i venkovní terasa a bezdrátové internetové připojení.

Apartmán Vila Radmila

Prostorná terasa, balkon a úchvatný výhled na hory. To a mnohem víc můžete očekávat od dalšího oceněného luhačovického apartmánu Vila Radmila. Ceny tu jsou sice o něco vyšší, ale to, zač si připlácíte, rozhodně stojí za to. Posuďte sami: k dispozici vám budou lázně, wellness i fitness centrum, šatna, LCD televize i CD přehrávač. Kuchyň s myčkou na nádobí (kdo by chtělo o dovolené mýt nádobí, že?), koupelnu se sprchou i vanou. Všechny pokoje jsou zvukotěsné a s Wi-Fi připojením zdarma. Velmi lákavé, nemyslíte?

Vila Vodičkovi

Velmi přátelská atmosféra na vás čeká ve Vile Vodičkovi s cenami pohybujícími se okolo tisícovky za noc. S pouhými třemi ložnicemi vila nabízí ubytování komornějšího typu. Ale o to více komfortnější. Apartmán disponuje prostornými pokoji s kuchyní se sporákem, kabelovou televizí s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchou. A pozor, přivézt si do apartmánu můžete i své domácí mazlíčky!

Apartmán Marica

Rádi byste patio s výhledem na město? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout moderně a útulně zařízený apartmán Marica vybavený veškerými elektrospotřebiči, jako jsou pračka, myčka, lednička, mikrovlnná trouba, televize s plochou obrazovkou a další. Alergici zcela jistě uvítají hypoalergenní polštáře. Pokoje jsou klimatizované a nabízejí i možnost propojení, což je ideální pro případy, když se na dovolenou vydáte i se svými přáteli či příbuznými.

Penzion U Hráze

Rádi byste bydleli přímo na pozlovické přehradě? Pak vybírejte pod odkazem ubytování Luhačovice – Pozlovice a přehradu budete mít jako na dlani. Přímo na hrázi přehrady se nachází malebný penzion s týmž názvem Penzion U Hráze. Oddávat se tu můžete pěší i cykloturistice, koupání a rybaření. Místo ideální pro romantiky a snílky stejně jako rodiny s dětmi. A i v tomto penzionu disponujícím veškerými spotřebiči a internetovým připojením spolu s vámi přivítají i vaše domácí mazlíčky.

Více informací a další ubytovací možnosti najdete pod odkazy ubytování Luhačovice penziony a lázně Luhačovice levné ubytování v soukromí.