Hledat

Ubytování

Chata Sachova studánka Horní Bečva

Chata Sachova studánka - je to správné místo v obci Horní Bečva pro strávení Vašeho pobytu či pro školy v přírodě v každém ročním období, ať už si budete chtít v klidu odpočinout nebo naopak zvýšit hladinu adrenalinu a tepovou frekvenci. Nabízíme školám výhodné ubytování pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.

Nejlepší nabídky na Horní Bečvě »

Letní i zimní dovolená, lyžování, víkendové pobyty, školy v přírodě, sport, relaxace a regenerace v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd na sachovce. Atraktivnost místa Horní Bečva zvyšuje blízkost Rožnova pod Radhoštěm s Valašským muzeem v přírodě, Pustevny, Štramberk.

 

Přehrada je od Sachovky vzdálená cca 1,5 km
Lyžařská sjezdovka je od nás vzdálená cca 100 m

 • Ve všech prostorách přístup k internetu ZDARMA! 
 • Pro návštěvníky je ve společenské místnosti k dispozici projektor viz. foto
 • Možnost zapůjčení společenských a sportovních her …
 • Ideální podmínky pro školy v přírodě.
 • Ve všech prostorách chaty je zákaz kouření.
 • Cyklisté a domácí mazlíčci jsou vítáni!
 • Postaráme se o klidný pobyt rodičů s dětmi.

 

Zarezervovat »

Horní Bečva - ubytování Sachovka

Chata Sachova studánka se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze).

V blízkosti chaty (300m) je autobusová zastávka Horní Bečva - Paseky

Výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu (1,5km od chaty) v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z naší chaty unikátní místo pro prožití Vašeho pobytu.

Naše chata je také vhodná pro školy v přírodě, školní výlety a sportovní akce

 • Celá chata Sachovka je nekuřácká!
 • Cyklisté, lyžaři a domácí mazlíčci jsou vítáni
 • Chata má k dispozici 52 lůžek + 5 přistýlek
 • K dispozici máme 4 pokoje dvoulůžkové, dva třílůžkové, šest čtyřlůžkových a dva pětilůžkové
 • Sociální zařízení je na každém patře společné

 

Apartmán

 • V apartmánu jsou 2 dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou (lednice, varná konvice)
 • K cenám za pobyt se účtuje příplatek 50Kč os./noc

 

Ověřit dostupnost »

Horní Bečva a okolí

Chata Sachova studánka Vám nabízí ubytování v krásném prostředí na Horní Bečvě, posezení, poležení, ale i zábavu v místě ubytování přímo v srdci Beskyd.

Ubytování v Beskydech je ideální cesta k odpočinku. Beskydy nabízejí nádherný zážitek z okouzlující přírody.

Nabízíme rekreaci či aktivitu dle vašeho výběru. Horní Bečva je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro pěší turisty, cyklisty a lyžaře. V Beskydech si na své přijdou i milovníci kultury a historie.

Ubytování v Beskydech již mnoho let láká svými dominantami jako jsou zasněžené sjezdovky Pusteven nebo pěší turistika na Lysou Horu, nejvyšší horu Beskyd.

Školy v přírodě, lyžařské kurzy a výcviky Beskydy

Nabízíme zázemí pro školy v přírodě, nebo několikadenní školní výlety.

Naše nabídka pro školy v přírodě a lyžařské kurzy je připravena od výhodných cenových relací, přes zajištění správného stravování a dodržení pitného režimu až po zvýhodnění ubytování pedagogů škol a doprovodných pracovníků či možností zajistit některé akce atd.

Jsme schopni zajistit stravování až 5x denně, dodržení pitného režimu a pro případy výletů zajistit stravu formou balíčků apod. Pro případ špatného počasí je možno uspořádat program ve společenské místnosti.

Lyžařské kurzy

Nad chatou (100m) je lyžařský vlek SKI areál Sachova studánka pro děti i dospělé s možností nočního lyžování. V okolí se nachází dostatek lyžařských i běžeckých tratí, např.: Pustevny, Radhošť, Bumbálka, Třeštík, Hutisko-Solanec a další ...

Adaptační pobyty

Rekreační objekt pro uspořádání adaptačních pobytů. U nás najdete ideální podmínky pro vaše aktivity.

Restaurace Sachovka

Pro naše hosty je k dispozici Společenská místnost s kapacitou 32 míst, která umožňuje uspořádání stolů a židlí také pro účely firemních a společenských akcí.

Výborné jídlo

Je pouze na Vás, zda-li si u nás vyberete pobyt pouze se snídaní, s polopenzí či s plnou penzí. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem.

Skvělé pití

Dobré jídlo si zaslouží zapít dobrým pitím!
Můžeme nabídnout značkové destiláty a širokou řadu nealko nápojů. V restauraci si vyberete ze značek točených piv: 

Vaše akce u nás

Společenskou místnost s barem o kapacitě 52-ti míst můžete využít také pro uspořádání firemních nebo soukromých akcí. Výjezdní porada, školení, workshop, rodinná oslava nebo slavnostní hostina – to vše jsou příležitosti, kdy nám bude ctí a potěšením nabídnout Vám naše služby.

Rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc při splnění Vašich přání. 

Nejlépe hodnocená ubytování ve městě Horní Bečva

Apartmá Království Beskyd

9,7

Apartmá Království Beskyd

Ubytování (Apartmán) Apartmá Království Beskyd. Apartmá Království Beskyd nabízí ubytování s kuchyní, posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma v Horní Bečvě, 3,4 km od lanovky Tatrapoma. Ubytování Apartmá Království Beskyd se nachází ve městě Horní Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmá Království Beskyd má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmá Království Beskyd momentálně evidujeme 46 recenzí.

Penzion Silverado

9,6

Penzion Silverado

Ubytování (Penzion) Penzion Silverado. Penzion Silverado se nachází v Horní Bečvě, 200 metrů od lyžařských areálů Solisko a Rališka. Ubytování Penzion Silverado se nachází ve městě Horní Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion Silverado má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Silverado momentálně evidujeme 96 recenzí.

Chalupy Na Rališce

9,5

Chalupy Na Rališce

Ubytování (Chata) Chalupy Na Rališce. Chata Chalupy Na Rališce se nachází v obci Horní Bečva, 200 metrů od lyžařského vleku Tatrapoma, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu i možnost lyžování... Ubytování Chalupy Na Rališce se nachází ve městě Horní Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupy Na Rališce má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupy Na Rališce momentálně evidujeme 134 recenzí.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

9,5

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) ENDEMIT Boutique Hotel & Spa. ENDEMIT Boutique Hotel & Spa se nachází v Horní Bečvě a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na jídlo si můžete zajít do restaurace. Ubytování ENDEMIT Boutique Hotel & Spa se nachází ve městě Horní Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování ENDEMIT Boutique Hotel & Spa má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel ENDEMIT Boutique Hotel & Spa momentálně evidujeme 357 recenzí.

Chata Anna na Horní Bečvě

9,3

Chata Anna na Horní Bečvě

Ubytování (Chata) Chata Anna na Horní Bečvě. Chata Anna na Horní Bečvě se nachází v obci Horní Bečva, jen 1,5 km od lyžařského areálu Rališka a vleku Tatrapoma. Ubytování Chata Anna na Horní Bečvě se nachází ve městě Horní Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chata Anna na Horní Bečvě má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Anna na Horní Bečvě momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chalupa Horní Bečva

9,3

Chalupa Horní Bečva

Ubytování (Chata) Chalupa Horní Bečva. Chalupa Horní Bečva se nachází 3,2 km od vleku Tatrapoma a 3,3 km od Rališky i Dětského vleku. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a výhled na hory. Ubytování Chalupa Horní Bečva se nachází ve městě Horní Bečva (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupa Horní Bečva má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chalupa Horní Bečva momentálně evidujeme 5 recenzí.

Nejlépe hodnocená ubytování v okrese Vsetín

Vila pod Černou horou

10

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány U Holubů

9,9

Apartmány U Holubů

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm a nabízejí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Holubů se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány U Holubů má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány U Holubů momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hutisko 769

9,9

Apartmány Hutisko 769

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hutisko 769. Apartmány Hutisko 769 se nachází v obci Hutisko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, přístupem do zahrady a terasou. Ubytování Apartmány Hutisko 769 se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány Hutisko 769 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Hutisko 769 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata v Beskydech

9,9

Chata v Beskydech

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v Beskydech. Chata v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata v Beskydech se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman Razula má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Razula momentálně evidujeme 28 recenzí.

Nejlépe hodnocená ubytování v regionu Zlínský kraj

Chata Branka

10

Chata Branka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Branka. Chata Branka se nachází v Luhačovicích a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Chata Branka se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Magion. Apartmány Magion se nacházejí v Luhačovicích a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Magion se nachází ve městě Luhačovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmán Magion má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Magion momentálně evidujeme 25 recenzí.

Vila pod Černou horou

10

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Vila ANA

10

Vila ANA

Ubytování (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA se nachází v Uherském Brodě, 46 km od Opatije. Nabzí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila ANA se nachází ve městě Uherský Brod (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Vila ANA má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vila ANA momentálně evidujeme 35 recenzí.

View on Skyscraper of Bata - loft XL

9,9

View on Skyscraper of Bata - loft XL

Ubytování (Apartmán) View on Skyscraper of Bata - loft XL. Baťa’s skyscraper view loft se nachází ve Zlíně a nabízí ubytování s klimatizací. Do Rožnova pod Radhoštěm je to 44 km. Ubytování View on Skyscraper of Bata - loft XL se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).