Hledat

Ubytování

Varaždinská župa

V regionu Varaždinská župa (Chorvatsko) máme celkem 127 hotelů a ubytování.

Pro region Varaždinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Varaždin (86), Varaždinske Toplice (13), Ludbreg (11), Novi Marof (6), Gornja Voća (5), Seketin (4), Ivanec (4), Beretinec (3), Trakošcan (3), Varaždin Breg (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Varaždinská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Varaždinská župa

Perfect Place 32

10

Perfect Place 32

Ubytování (Apartmán) Perfect Place 32. Perfect Place 32 se nachází ve Varaždinu v regionu Varaždin a nabízí balkon. Ubytování Perfect Place 32 se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marijana

10

Villa Marijana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marijana. Villa Marijana se nachází ve Varaždinských Toplicích v kraji Varaždin a nabízí balkon a výhled na město. 45 km od Gyékényes. Ubytování Villa Marijana se nachází ve městě Varaždinske Toplice (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Apartments Dajčić

10

Holiday house Apartments Dajčić

Ubytování (Vila) Holiday house Apartments Dajčić. Holiday house Apartments Dajčić se nachází ve Varaždinských Toplicích a nabízí bar. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 48 km od města Ptuj. Ubytování Holiday house Apartments Dajčić se nachází ve městě Varaždinske Toplice (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gaudeamus

10

Apartman Gaudeamus

Ubytování (Apartmán) Apartman Gaudeamus. Apartman Gaudeamus se nachází ve Varaždinu, 1,7 km od stadionu Gradski Varazdin, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Apartman Gaudeamus se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K Relax Place, Varaždinske Toplice

10

K Relax Place, Varaždinske Toplice

Ubytování (Vila) K Relax Place, Varaždinske Toplice. K Relax Place, Varaždinske Toplice se nachází ve městě Varaždinske Toplice a nabízí vířivku. Ubytování K Relax Place, Varaždinske Toplice se nachází ve městě Varaždinske Toplice (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perfect Place 33

10

Perfect Place 33

Ubytování (Apartmán) Perfect Place 33. Perfect Place 33 se nachází ve Varaždinu v kraji Varaždin, nedaleko stadionu Gradski Varazdin. Ubytování Perfect Place 33 se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin

10

Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin. Modern Holiday Home se nachází v Gačicích a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bazénem, vířivkou, Wi-Fi a 2 ložnicemi. Ubytování Modern Holiday Home with swimming pool, hot tub, WiFi and 2 bedrooms, near Varazdin se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grešna pilnica

10

Grešna pilnica

Ubytování (Penzion) Grešna pilnica. Grešna pilnica in Klenovnik provides accommodation with a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Grešna pilnica se nachází ve městě Varaždinská župa (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman D&D

9,9

Studio apartman D&D

Ubytování (Apartmán) Studio apartman D&D. Located in Varaždin, within 2 km of Gradski Varazdin Stadium, Studio apartman D&D offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Studio apartman D&D se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

“Moment s“ pool house Trakoscan

9,9

“Moment s“ pool house Trakoscan

Ubytování (Vila) “Moment s“ pool house Trakoscan. Situated in Trakošćan, “Moment s“ pool house Trakoscan features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování “Moment s“ pool house Trakoscan se nachází ve městě Trakošcan (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Issa

9,9

Villa Issa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Issa. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Issa is set in Vrtlinovec. Ubytování Villa Issa se nachází ve městě Vrtlinovec hotely a ubytování (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Kuća za odmor Bitoševje

9,9

Kuća za odmor Bitoševje

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Bitoševje. Kuća za odmor Bitoševje is set in Klenovnik and offers free bikes, a tennis court and a terrace. Ubytování Kuća za odmor Bitoševje se nachází ve městě Varaždinská župa (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor MARE

9,9

Kuća za odmor MARE

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor MARE. Kuća za odmor MARE se nachází v Lepoglavě ve Varaždinské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Bad Radkersburg je vzdálený 48 km. Ubytování Kuća za odmor MARE se nachází ve městě Lepoglava (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domus Antiqua

9,9

Domus Antiqua

Ubytování (Prázdninový dům) Domus Antiqua. Domus Antiqua is situated in Gornja Voća and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Domus Antiqua se nachází ve městě Gornja Voća (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Vuković

9,8

Studio apartman Vuković

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Vuković. Located in Varaždin in the Varaždin County region, Studio apartman Vuković features a balcony. Ubytování Studio apartman Vuković se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Oak Cottage

9,8

Oak Cottage

Ubytování (Venkovský dům) Oak Cottage. Located in Maruševec in the Varaždin County region, Oak Cottage features a patio and garden views. Ubytování Oak Cottage se nachází ve městě Maruševec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment in the heart of Varazdin

9,8

Luxury apartment in the heart of Varazdin

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment in the heart of Varazdin. Boasting city views, Luxury apartment in the heart of Varazdin features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2 km from Gradski... Ubytování Luxury apartment in the heart of Varazdin se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Exclusive Lila

9,8

Apartments Exclusive Lila

Ubytování (Apartmán) Apartments Exclusive Lila. Located in Varaždin, just less than 1 km from Gradski Varazdin Stadium, Apartments Exclusive Lila provides accommodation with a casino and free WiFi. Ubytování Apartments Exclusive Lila se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Butterfly

9,8

Butterfly

Ubytování (Apartmán) Butterfly. Located in Varaždin, 1.4 km from Gradski Varazdin Stadium, Butterfly provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Butterfly se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meli Varazdin

9,8

Apartment Meli Varazdin

Ubytování (Apartmán) Apartment Meli Varazdin. Situated in Varaždin, Apartment Meli Varazdin features accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment is 1.7 km from Gradski Varazdin Stadium. Ubytování Apartment Meli Varazdin se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

54 Green Road Varaždin

9,8

54 Green Road Varaždin

Ubytování (Prázdninový dům) 54 Green Road Varaždin. Located in Kućan Marof in the Varaždin County region, 54 Green Road Varaždin has a balcony and city views. Ubytování 54 Green Road Varaždin se nachází ve městě Kućan Marof (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor "Rim"

9,8

Ruralna kuća za odmor "Rim"

Ubytování (Venkovský dům) Ruralna kuća za odmor "Rim". Ruralna kuća za odmor "Rim" is located in Veliki Lovrečan and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Ruralna kuća za odmor "Rim" se nachází ve městě Veliki Lovrečan (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Grlice

9,8

Apartman Grlice

Ubytování (Apartmán) Apartman Grlice. Apartman Grlice is located in Varaždin. Set 800 metres from Gradski Varazdin Stadium, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Apartman Grlice se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Grlice II

9,8

Apartmani Grlice II

Ubytování (Apartmán) Apartmani Grlice II. Situated in Varaždin in the Varaždin County region, Apartmani Grlice II features a patio and garden views. Ubytování Apartmani Grlice II se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Zagreb Horvati se nachází ve městě Jarki Horvatićevi hotely a ubytování (Chorvatsko - Záhřebská župa).

APARTMAN***

9,8

APARTMAN***

Ubytování (Apartmán) APARTMAN***. APARTMAN*** is located in Varaždin. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování APARTMAN*** se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva's place

9,8

Iva's place

Ubytování (Apartmán) Iva's place. Set in Vinogradi Ludbreški, 2.5 km away from Ludbreg, Iva's place features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Iva's place se nachází ve městě Ludbreg (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman TIN

9,8

Apartman TIN

Ubytování (Apartmán) Apartman TIN. Situated in Varaždin, less than 1 km from Gradski Varazdin Stadium, Apartman TIN features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman TIN se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW IN Varaždin

9,8

NEW IN Varaždin

Ubytování (Apartmán) NEW IN Varaždin. Set in Varaždin, within 2 km of Gradski Varazdin Stadium, NEW IN Varaždin offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování NEW IN Varaždin se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varaždin - New apartment for 4 people

9,8

Varaždin - New apartment for 4 people

Ubytování (Apartmán) Varaždin - New apartment for 4 people. Set in Varaždin, 2.1 km from Gradski Varazdin Stadium, Varaždin - New apartment for 4 people offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Varaždin - New apartment for 4 people se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Julijan

9,8

Apartment Julijan

Ubytování (Apartmán) Apartment Julijan. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Julijan features accommodation in Varaždin with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Julijan se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Belaj

9,7

Apartman Belaj

Ubytování (Apartmán) Apartman Belaj. Located in Varaždin in the Varaždin County region, Apartman Belaj features a patio and city views. Ubytování Apartman Belaj se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enchanting Hill

9,7

Enchanting Hill

Ubytování (Vila) Enchanting Hill. Enchanting Hill is a villa situated in Beretinec and featuring a garden with an outdoor pool, sauna and hot tub. Ubytování Enchanting Hill se nachází ve městě Beretinec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Oak House with pool

9,7

Old Oak House with pool

Ubytování (Apartmány) Old Oak House with pool. Located in Maruševec, 15 km from Varaždin, Old Oak House Country Retreat offers a free-to-use swimming pool and tennis court, as well as a shared garden... Ubytování Old Oak House with pool se nachází ve městě Maruševec (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage & Cozy Apartment

9,7

Vintage & Cozy Apartment

Ubytování (Apartmán) Vintage & Cozy Apartment. Boasting garden views, Vintage & Cozy Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Gradski Varazdin Stadium. Ubytování Vintage & Cozy Apartment se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Stylish Studio In The Heart of Varaždin

9,7

Stylish Studio In The Heart of Varaždin

Ubytování (Apartmán) Stylish Studio In The Heart of Varaždin. Stylish Studio In The Heart of Varaždin is set in Varaždin. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Stylish Studio In The Heart of Varaždin se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ratkajec Luxury Apartments

9,7

Ratkajec Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Ratkajec Luxury Apartments. Set 3.5 km from Gradski Varazdin Stadium, Ratkajec Luxury Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Ratkajec Luxury Apartments se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Palace Deluxe

9,7

Central Palace Deluxe

Ubytování (Apartmán) Central Palace Deluxe. Located in Varaždin, 2.2 km from Gradski Varazdin Stadium, Central Palace Deluxe provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Central Palace Deluxe se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The hill house Milk and Honey

9,7

The hill house Milk and Honey

Ubytování (Prázdninový dům) The hill house Milk and Honey. Set in Novi Marof, The hill house Milk and Honey offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování The hill house Milk and Honey se nachází ve městě Novi Marof (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderan studio apartman Jurinić

9,7

Moderan studio apartman Jurinić

Ubytování (Apartmán) Moderan studio apartman Jurinić. Offering free WiFi and city views, Moderan studio apartman Jurinić is an accommodation located in Varaždin. Ubytování Moderan studio apartman Jurinić se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dajčić

9,7

Apartments Dajčić

Ubytování (Apartmán) Apartments Dajčić. Apartmány Dajčić se nachází v obci Varaždinske Toplice, v těsné blízkosti tamních termálních lázní, a nabízí ubytování v klidné čtvrti s klimatizací,... Ubytování Apartments Dajčić se nachází ve městě Varaždinske Toplice (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 110

9,7

Apartment 110

Ubytování (Apartmán) Apartment 110. Located in Varaždin, within 2.5 km of Gradski Varazdin Stadium, Apartment 110 offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment 110 se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A romantic getaway in Varaždin

9,7

A romantic getaway in Varaždin

Ubytování (Apartmán) A romantic getaway in Varaždin. Situated in Varaždin in the Varaždin County region, A romantic getaway in Varaždin has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování A romantic getaway in Varaždin se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mirek

9,7

Apartman Mirek

Ubytování (Apartmán) Apartman Mirek. Apartman Mirek se nachází ve Varaždinu, 1,8 km od stadionu Gradski Varazdin, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Výhled směřuje na město. Ubytování Apartman Mirek se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anđela

9,7

Apartman Anđela

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđela. Apartman Anđela is set in Varaždin. Situated 3.4 km from Gradski Varazdin Stadium, the property features a garden and free private parking. Ubytování Apartman Anđela se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Apartman Bel

9,7

Apartman Bel

Ubytování (Apartmán) Apartman Bel. Apartman Bel se nachází ve Varaždinu v regionu Varaždin a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Bel se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse West S

9,7

Penthouse West S

Ubytování (Apartmán) Penthouse West S. Penthouse West S se nachází ve Varaždinu, jen 2,3 km od stadionu Gradski Varazdin. Ubytování Penthouse West S se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Stara vaga

9,6

Stara vaga

Ubytování (Hostel) Stara vaga. Set in Varaždin, 3.2 km from Gradski Varazdin Stadium, Stara vaga offers accommodation with a bar and free private parking. Ubytování Stara vaga se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Apartment Travel hub ***

9,6

Apartment Travel hub ***

Ubytování (Apartmány) Apartment Travel hub ***. Set in Varaždin, within 800 metres of Gradski Varazdin Stadium, Apartment Travel hub *** offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a bar. Ubytování Apartment Travel hub *** se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Happy Day

9,6

Apartment Happy Day

Ubytování (Apartmán) Apartment Happy Day. Situated in Varaždin, within 2.2 km of Gradski Varazdin Stadium, Apartment Happy Day offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a bar. Ubytování Apartment Happy Day se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Apartmam "Mavi"

9,6

Apartmam "Mavi"

Ubytování (Apartmán) Apartmam "Mavi". Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmam "Mavi" is located in Varaždin. Ubytování Apartmam "Mavi" se nachází ve městě Varaždin (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Ubytování v regionu Varaždinská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 127 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Varaždinská župa.

Pro region Varaždinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Varaždin (86), Varaždinske Toplice (13), Ludbreg (11), Novi Marof (6), Gornja Voća (5), Seketin (4), Ivanec (4), Beretinec (3), Trakošcan (3), Varaždin Breg (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Varaždinská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Studio apartman D&D (9,9*), “Moment s“ pool house Trakoscan (9,9*), Villa Issa (9,9*), Kuća za odmor Bitoševje (9,9*), Domus Antiqua (9,9*), Studio apartman Vuković (9,8*), Oak Cottage (9,8*), Luxury apartment in the heart of Varazdin (9,8*), Apartments Exclusive Lila (9,8*), Butterfly (9,8*).

Region Varaždinská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.