Hledat

Ubytování

Ubytování město Trakošcan

Ve městě Trakošcan (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trakošcan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trakošcan

“Moment s“ pool house Trakoscan

9,9

“Moment s“ pool house Trakoscan

Ubytování (Vila) “Moment s“ pool house Trakoscan. Situated in Trakošćan, “Moment s“ pool house Trakoscan features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování “Moment s“ pool house Trakoscan se nachází ve městě Trakošcan (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tonkina kuća

9,3

Holiday Home Tonkina kuća

Ubytování (Bed and breakfast) Holiday Home Tonkina kuća. Holiday Home Tonkina kuća is set 900 metres from Trakošćan Lake and 3 km from Trakošćan Castle. Free parking is available. Every room is equipped with a... Ubytování Holiday Home Tonkina kuća se nachází ve městě Trakošcan (Chorvatsko - Varaždinská župa).

Hotel Trakošćan

9,1

Hotel Trakošćan

Ubytování (Hotel) Hotel Trakošćan. Hotel Trakošćan se nachází na malebném místě uprostřed nedotčené přírody poblíž středověkého hradu. Ubytování Hotel Trakošćan se nachází ve městě Trakošcan (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxushaus Magnolia

Luxushaus Magnolia

Ubytování (Vila) Luxushaus Magnolia. Situated in Trakošćan in the Varaždin County region, Luxushaus Magnolia has a balcony and garden views. Ubytování Luxushaus Magnolia se nachází ve městě Trakošcan (Chorvatsko - Varaždinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Trakošcan

Město Trakošcan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Trakošcan.