Hledat

Ubytování

Sisacko-moslavinská župa

V regionu Sisacko-moslavinská župa (Chorvatsko) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Pro region Sisacko-moslavinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Topusko (11), Sisak (11), Kutina (9), Hrvatska Kostajnica (5), Petrinja (4), Novska (3), Repušnica (3), Lonja (3), Popovača (3), Čigoč (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Sisacko-moslavinská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Sisacko-moslavinská župa

Apartman Abramović

10

Apartman Abramović

Ubytování (Apartmán) Apartman Abramović. Apartman Abramović se nachází v Topusku v okrese Sisak-Moslavina a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Abramović se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stan na dan - Tamai

9,9

Stan na dan - Tamai

Ubytování (Apartmán) Stan na dan - Tamai. Stan na dan - Tamai se nachází v Kutině. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Stan na dan - Tamai se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sladic

9,8

Apartment Sladic

Ubytování (Apartmán) Apartment Sladic. Situated in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Apartment Sladic features a patio and garden views. Ubytování Apartment Sladic se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Iža

9,7

Stara Iža

Ubytování (Apartmán) Stara Iža. Located in Selišće Sunjsko in the Sisak-Moslavina County region, Stara Iža features a patio. Ubytování Stara Iža se nachází ve městě Selišće Sunjsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

River House Magic on Una

9,7

River House Magic on Una

Ubytování (Vila) River House Magic on Una. River House Magic on Una se nachází ve městě Hrvatska Kostajnica. Nabízí soukromou pláž, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování River House Magic on Una se nachází ve městě Hrvatska Kostajnica (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartments Iža Na Trem

9,6

Apartments Iža Na Trem

Ubytování (Apartmány) Apartments Iža Na Trem. Apartmány Iža Na Trem s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Čigoč, pouhých 48 km od Prijedoru. Ubytování Apartments Iža Na Trem se nachází ve městě Čigoč (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dimač

9,6

Apartman Dimač

Ubytování (Apartmán) Apartman Dimač. Free bikes and a garden, as well as a terrace are offered in-house at Apartman Dimač, which is set in Topusko, just 1.5 km away from Topusco Thermal Spa. Ubytování Apartman Dimač se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Trdina

9,6

Studio apartman Trdina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Trdina. Boasting a garden and a terrace, Studio apartman Trdina offers accommodation in Topusko with free WiFi and river views. Situated 2. Ubytování Studio apartman Trdina se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartments Kuvarna

9,6

Apartments Kuvarna

Ubytování (Apartmán) Apartments Kuvarna. Located in Čigoč in the Sisak-Moslavina County region, Apartments Kuvarna has a balcony. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartments Kuvarna se nachází ve městě Čigoč (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

MASTER apartman

9,6

MASTER apartman

Ubytování (Apartmán) MASTER apartman. MASTER apartman is situated in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování MASTER apartman se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

9,6

GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC

Ubytování (Kemp) GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC. GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází v obci Gornje Komarevo a nabízí výhled na jezero, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování GLAMPING IZLETIŠTE BANOVAC se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ethno Village Stara Lonja

9,5

Ethno Village Stara Lonja

Ubytování (Venkovský dům) Ethno Village Stara Lonja. Apartmány Ethno Village Stara Lonja nabízejí tradiční dřevěný nábytek, dubové podlahy, kabelovou LCD TV, dobře vybavený kuchyňský kout i ve všech... Ubytování Ethno Village Stara Lonja se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sava Turizam

9,5

Pension Sava Turizam

Ubytování (Penzion) Pension Sava Turizam. Pension Sava Turizam nabízí restauraci, turistické informace, úschovnu zavazadel i bezplatné WiFi. Ubytování Pension Sava Turizam se nachází ve městě Lonja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Blažević

9,5

Guest House Blažević

Ubytování (Penzion) Guest House Blažević. Guest House Blažević je penzion situovaný ve vesnici Gornja Gračenica, 8,9 km od Kutiny. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a v celém objektu zdarma... Ubytování Guest House Blažević se nachází ve městě Hotely v destinaci Tucilača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Oak House

9,5

Old Oak House

Ubytování (Venkovský dům) Old Oak House. Old Oak House se nachází v Plesmu v regionu Sisak-Moslavina, 38 km od Prijedoru, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na jezero. Ubytování Old Oak House se nachází ve městě Plesmo (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman "DJED"

9,4

Studio apartman "DJED"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "DJED". Studio apartman "DJED" se nachází v Hrvatské Kostajnici v Sisacko-moslavinské župě, 43 km od Prijedoru. Ubytování Studio apartman "DJED" se nachází ve městě Hrvatska Kostajnica (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Sobe i apartmani Lipa 12

9,3

Sobe i apartmani Lipa 12

Ubytování (Apartmány) Sobe i apartmani Lipa 12. Offering garden views, Sobe i apartmani Lipa 12 in Repušnica offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sobe i apartmani Lipa 12 se nachází ve městě Repušnica hotely a ubytování (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Rooms The King's Pub

9,2

Rooms The King's Pub

Ubytování (Penzion) Rooms The King's Pub. Rooms The King's Pub se nachází ve městě Kutina, 400 metrů od hlavního autobusového nádraží a 650 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Rooms The King's Pub se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ekoetno Selo Strug

9,2

Ekoetno Selo Strug

Ubytování (Venkovský dům) Ekoetno Selo Strug. Ekovesnice Ekoetno Selo Strug se nachází v klidném prostředí uprostřed nedotčené přírody. Ubytování Ekoetno Selo Strug se nachází ve městě Krapje (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dabrović

9,2

Apartman Dabrović

Ubytování (Apartmány) Apartman Dabrović. Apartman Dabrović is set in Novska and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartman Dabrović se nachází ve městě Novska (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunting Lodge Blatusko Brdo

9,1

Hunting Lodge Blatusko Brdo

Ubytování (Chata) Hunting Lodge Blatusko Brdo. Situated in Novska, Hunting Lodge Blatusko Brdo features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Hunting Lodge Blatusko Brdo se nachází ve městě Novska (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Cottage Plavi Lav Potok

9,1

Cottage Plavi Lav Potok

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage Plavi Lav Potok. Situated in Potok in the Sisak-Moslavina County region, Cottage Plavi Lav Potok has a patio and garden views. Ubytování Cottage Plavi Lav Potok se nachází ve městě (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LONJSKI DVORI

9,1

LONJSKI DVORI

Ubytování (Hotel) LONJSKI DVORI. LONJSKI DVORI features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Repušnica. Ubytování LONJSKI DVORI se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kosec

9,1

Guest House Kosec

Ubytování (Penzion) Guest House Kosec. Located in Kutina, Guest House Kosec features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Guest House Kosec se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tradicije Cigoc

9,1

Tradicije Cigoc

Ubytování (Penzion) Tradicije Cigoc. Tradicije Cigoc is a family-run hotel situated within the peaceful landscape of Lonjsko Polje Nature Park. Ubytování Tradicije Cigoc se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korablja Tisinic

9

Korablja Tisinic

Ubytování (Farma) Korablja Tisinic. Korablja Tisinic is located in Petrinja and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Korablja Tisinic se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartment Klet

9

Apartment Klet

Ubytování (Apartmán) Apartment Klet. Apartment Klet is located in Sisak and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Klet se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Tourism Family Ravlic

8,7

Rural Tourism Family Ravlic

Ubytování (Venkovský dům) Rural Tourism Family Ravlic. Rural Tourism se nachází v 200 let staré chalupě, která je součástí chorvatského kulturního dědictví. Ubytování Rural Tourism Family Ravlic se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Repušnička Klet

8,5

Guest House Repušnička Klet

Ubytování (Penzion) Guest House Repušnička Klet. Guest House Repusnička Klet is located in Repušnica, about 5 km from the centre of Kutina. Ubytování Guest House Repušnička Klet se nachází ve městě Repušnica hotely a ubytování (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokun Apartments III

8,4

Bokun Apartments III

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments III. Apartmány Bijela lađa III se nacházejí v Sisaku, 49 km od Záhřebu. Nabízejí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bokun Apartments III se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kutina

8,1

Hotel Kutina

Ubytování (Hotel) Hotel Kutina. Tento hotel stojí v centru města Kutina, uprostřed parku, přes který protéká říčka. Nachází se jen 1,5 km od dálničního sjezdu směrem Záhřeb-Lipovac. Ubytování Hotel Kutina se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokun Apartments I

7,8

Bokun Apartments I

Ubytování (Aparthotel) Bokun Apartments I. Featuring a restaurant, bar fitness centre and sauna, Bokun Apartments I offers self-catering accommodation with a patio and views of the Kupa River. Ubytování Bokun Apartments I se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokun Apartments II

7,8

Bokun Apartments II

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments II. Apartmány Bijela lađa II se nacházejí v Sisaku v Sisacko-moslavinské župě, 48 km od Záhřebu, a nabízejí gril a výhled do zahrady. Topusko leží 37 km... Ubytování Bokun Apartments II se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sisak

7,7

Guest House Sisak

Ubytování (Penzion) Guest House Sisak. Featuring free WiFi throughout the property, Guest House Sisak offers pet-friendly accommodation in the centre of Sisak, 48 km from Zagreb. Ubytování Guest House Sisak se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Lukač

7,6

Camping Lukač

Ubytování (Kemp) Camping Lukač. Camping Lukač se nachází v Kutině. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, bar a gril. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Camping Lukač se nachází ve městě Kutina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Sobe Hermelin Potok

7,6

Sobe Hermelin Potok

Ubytování (Penzion) Sobe Hermelin Potok. Sobe Hermelin Potok provides air-conditioned rooms in Popovača. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Sobe Hermelin Potok se nachází ve městě Popovača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Kod Ribiča

7,5

Kod Ribiča

Ubytování (Bed and breakfast) Kod Ribiča. Set in Jasenovac, Kod Ribiča offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytování Kod Ribiča se nachází ve městě Jasenovac (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hotel Top-Terme Topusko

7,3

Hotel Top-Terme Topusko

Ubytování (Hotel) Hotel Top-Terme Topusko. Hotel Top-Terme Topusko se nachází na poklidném místě u řeky Glina a nabízí kompaktní pokoje s balkonem a satelitní TV, 5 venkovních a 1 krytý bazén... Ubytování Hotel Top-Terme Topusko se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Panonija

7,1

Hotel Panonija

Ubytování (Hotel) Hotel Panonija. Tříhvězdičkový hotel Panonija, který byl kompletně zrekonstruovaný na začátku roku 2007, se nachází v centru severochorvatského města Sisak, v blízkosti... Ubytování Hotel Panonija se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Babić Novska

4,4

B&B Babić Novska

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Babić Novska. Penzion B&B Babić se nachází jen 2 minuty autem od dálničního sjezdu na město Novska, asi 2 km od jeho centra. Ubytování B&B Babić Novska se nachází ve městě Novska (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartmani Top Art Topusko

Apartmani Top Art Topusko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Top Art Topusko. Featuring a garden, Apartmani Top Art Topusko is situated in Topusko, not far from Topusco Thermal Spa. Ubytování Apartmani Top Art Topusko se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ustilonja

Ustilonja

Ubytování (Apartmány) Ustilonja. Located in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Ustilonja provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ustilonja se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Banova Jaruga, kuća na dan

Banova Jaruga, kuća na dan

Ubytování (Vila) Banova Jaruga, kuća na dan. Banova Jaruga, kuća na dan is situated in Banova Jaruga. This villa has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Banova Jaruga, kuća na dan se nachází ve městě Banova Jaruga (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Glina

Three-Bedroom Holiday Home in Glina

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Glina. Located in Donje Taborište, Three-Bedroom Holiday Home in Glina provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Glina se nachází ve městě Hotely v destinaci Donje Taborište (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AD FINES

AD FINES

Ubytování (Apartmán) AD FINES. Situated 400 metres from Topusco Thermal Spa in Topusko, AD FINES offers accommodation with a kitchen. The accommodation has free WiFi. Ubytování AD FINES se nachází ve městě Topusko (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meli 2

Apartment Meli 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Meli 2. The accommodation has free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Apartment Meli 2 offers a terrace. Topusko is 38 km from the apartment. Ubytování Apartment Meli 2 se nachází ve městě Poreč (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Lili

Studio apartman Lili

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Lili. Studio apartman Lili is set in Popovača. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Studio apartman Lili se nachází ve městě Popovača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Mala Ludina with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Mala Ludina with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Mala Ludina with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Nice home in Mala Ludina with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms is situated in Mala Ludina and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Mala Ludina with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Mala Ludina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Popovaca with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms

Amazing home in Popovaca with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Popovaca with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms. Situated in Popovača, Amazing home in Popovaca with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Amazing home in Popovaca with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Popovača (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Velika Ludina

Five-Bedroom Holiday Home in Velika Ludina

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Velika Ludina. Five-Bedroom Holiday Home in Velika Ludina se nachází ve městě Velika Ludina v regionu Sisak-Moslavina a nabízí terasu. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Velika Ludina se nachází ve městě Velika Ludina (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

One bedroom bungalow with enclosed garden and wifi at Brinjani 1 km away from the beach

One bedroom bungalow with enclosed garden and wifi at Brinjani 1 km away from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) One bedroom bungalow with enclosed garden and wifi at Brinjani 1 km away from the beach. Bungalov s 1 ložnicí, uzavřenou zahradou a Wi-Fi v Brinjani Ubytování stojí 1 km od pláže v Brinjani. 32 km od Daruvaru. Ubytování One bedroom bungalow with enclosed garden and wifi at Brinjani 1 km away from the beach se nachází ve městě Brinjani (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Sisacko-moslavinská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Sisacko-moslavinská župa.

Pro region Sisacko-moslavinská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Topusko (11), Sisak (11), Kutina (9), Hrvatska Kostajnica (5), Petrinja (4), Novska (3), Repušnica (3), Lonja (3), Popovača (3), Čigoč (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Sisacko-moslavinská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Sladic (9,8*), Stara Iža (9,7*), River House Magic on Una (9,7*), Apartments Iža Na Trem (9,6*), Apartman Dimač (9,6*), Studio apartman Trdina (9,6*), Apartments Kuvarna (9,6*), MASTER apartman (9,6*), Ethno Village Stara Lonja (9,5*), Pension Sava Turizam (9,5*).

Region Sisacko-moslavinská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.