Hledat

Ubytování

Ubytování město Sisak

Ve městě Sisak (Chorvatsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sisak

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sisak

Apartment Sladic

9,8

Apartment Sladic

Ubytování (Apartmán) Apartment Sladic. Situated in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Apartment Sladic features a patio and garden views. Ubytování Apartment Sladic se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

MASTER apartman

9,6

MASTER apartman

Ubytování (Apartmán) MASTER apartman. MASTER apartman is situated in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování MASTER apartman se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Tradicije Cigoc

9,1

Tradicije Cigoc

Ubytování (Penzion) Tradicije Cigoc. Tradicije Cigoc is a family-run hotel situated within the peaceful landscape of Lonjsko Polje Nature Park. Ubytování Tradicije Cigoc se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartment Klet

9

Apartment Klet

Ubytování (Apartmán) Apartment Klet. Apartment Klet is located in Sisak and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Klet se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Rural Tourism Family Ravlic

8,7

Rural Tourism Family Ravlic

Ubytování (Venkovský dům) Rural Tourism Family Ravlic. Rural Tourism se nachází v 200 let staré chalupě, která je součástí chorvatského kulturního dědictví. Ubytování Rural Tourism Family Ravlic se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments III

8,4

Bokun Apartments III

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments III. Apartmány Bijela lađa III se nacházejí v Sisaku, 49 km od Záhřebu. Nabízejí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bokun Apartments III se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments I

7,8

Bokun Apartments I

Ubytování (Aparthotel) Bokun Apartments I. Featuring a restaurant, bar fitness centre and sauna, Bokun Apartments I offers self-catering accommodation with a patio and views of the Kupa River. Ubytování Bokun Apartments I se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Bokun Apartments II

7,8

Bokun Apartments II

Ubytování (Apartmány) Bokun Apartments II. Apartmány Bijela lađa II se nacházejí v Sisaku v Sisacko-moslavinské župě, 48 km od Záhřebu, a nabízejí gril a výhled do zahrady. Topusko leží 37 km... Ubytování Bokun Apartments II se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Guest House Sisak

7,7

Guest House Sisak

Ubytování (Penzion) Guest House Sisak. Featuring free WiFi throughout the property, Guest House Sisak offers pet-friendly accommodation in the centre of Sisak, 48 km from Zagreb. Ubytování Guest House Sisak se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Hotel Panonija

7,1

Hotel Panonija

Ubytování (Hotel) Hotel Panonija. Tříhvězdičkový hotel Panonija, který byl kompletně zrekonstruovaný na začátku roku 2007, se nachází v centru severochorvatského města Sisak, v blízkosti... Ubytování Hotel Panonija se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Rajski vrt - Kuća na jezeru

Rajski vrt - Kuća na jezeru

Ubytování (Venkovský dům) Rajski vrt - Kuća na jezeru. Apartmán Kuća-Moslavina se nachází v okrese Sisak-Sisak a nabízí balkon a zahradu s výhledem na Kuća-Moslavina. Ubytování Rajski vrt - Kuća na jezeru se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Studio apartman Luna ****

Studio apartman Luna ****

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Luna ****. Studio apartman Luna **** is set in Sisak and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Luna **** se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Valentina Apartment

Valentina Apartment

Ubytování (Apartmán) Valentina Apartment. Valentina Apartment se nachází v Sisaku. 48 km od Záhřebu. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Valentina Apartment se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartman A'la

Apartman A'la

Ubytování (Apartmán) Apartman A'la. Apartman A'la is located in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman A'la se nachází ve městě Sisak (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ubytování ve městě Sisak

Město Sisak se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Sisak.