Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrinja

Ve městě Petrinja (Chorvatsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petrinja

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petrinja

House Kupa MB

House Kupa MB

Ubytování (Prázdninový dům) House Kupa MB. House Kupa MB se nachází v Petrinji v regionu Sisak-Moslavina a nabízí zahradu. 43 km od Záhřebu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování House Kupa MB se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Peaceful Nature Cottage

Peaceful Nature Cottage

Ubytování (Chata) Peaceful Nature Cottage. Situated in Petrinja, Traditional Oak Cabin features accommodation with a flat-screen TV. At the lodge guests are welcome to take advantage of a sauna. Ubytování Peaceful Nature Cottage se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Apartman Danijel Jagic

Apartman Danijel Jagic

Ubytování (Apartmán) Apartman Danijel Jagic. Apartman Danijel Jagic is set in Petrinja and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartman Danijel Jagic se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Two-Bedroom Holiday Home in Petrinja

Two-Bedroom Holiday Home in Petrinja

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Petrinja. Two-Bedroom Holiday Home in Petrinja se nachází ve městě Petrinja a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Petrinja se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

DRVENA KUĆA BABYLONICA

DRVENA KUĆA BABYLONICA

Ubytování (Vila) DRVENA KUĆA BABYLONICA. DRVENA KUĆA BABYLONICA se nachází v Petrinji a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování DRVENA KUĆA BABYLONICA se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ubytování ve městě Petrinja

Město Petrinja se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Petrinja.