Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrinja

Ve městě Petrinja (Chorvatsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petrinja

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petrinja

Korablja Tisinic

9

Korablja Tisinic

Ubytování (Farma) Korablja Tisinic. Korablja Tisinic is located in Petrinja and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Korablja Tisinic se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Peaceful Nature Cottage

Peaceful Nature Cottage

Ubytování (Chata) Peaceful Nature Cottage. Situated in Petrinja, Traditional Oak Cabin features accommodation with a flat-screen TV. At the lodge guests are welcome to take advantage of a sauna. Ubytování Peaceful Nature Cottage se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Danijel Jagic

Apartman Danijel Jagic

Ubytování (Apartmán) Apartman Danijel Jagic. Apartman Danijel Jagic is set in Petrinja and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartman Danijel Jagic se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuca za odmor

Ruralna kuca za odmor

Ubytování (Prázdninové domy) Ruralna kuca za odmor. Set in Petrinja in the Sisak-Moslavina County region, Ruralna kuca za odmor offers accommodation with free private parking. Ubytování Ruralna kuca za odmor se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Holiday Home Nina Petrinja

Holiday Home Nina Petrinja

Ubytování (Vila) Holiday Home Nina Petrinja. Holiday Home Nina Petrinja is situated in Petrinja and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Nina Petrinja se nachází ve městě Petrinja (Chorvatsko - Sisacko-moslavinská župa).

Ubytování ve městě Petrinja

Město Petrinja se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Petrinja.