Hledat

Ubytování

Peloponés

V regionu Peloponés (Řecko) máme celkem 5125 hotelů a ubytování.

Pro region Peloponés doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kalamata (484), Nafplio (317), Loutraki (178), Porto Cheli (116), Tolo (116), Patra (112), Stoupa (109), Leonidio (97), Monemvasia (89), Koroni (86). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Peloponés

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Peloponés

Dantis Place in Nafplio

10

Dantis Place in Nafplio

Ubytování (Apartmán) Dantis Place in Nafplio. Dantis Place in Nafplio, a property with a garden and a terrace, is located in Nafplio, 1.2 km from Palamidi, 1. Ubytování Dantis Place in Nafplio se nachází ve městě Nafplio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manto House

10

Manto House

Ubytování (Apartmán) Manto House. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Manto House is located in Káto Figália. Ubytování Manto House se nachází ve městě Káto Figália (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Chloe

10

Villa Chloe

Ubytování (Vila) Villa Chloe. Located in Ligourio in the Peloponnese region, Villa Chloe has a terrace. Ubytování Villa Chloe se nachází ve městě Ligourión (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Endless Blue and Luxury at Verga

10

Endless Blue and Luxury at Verga

Ubytování (Vila) Endless Blue and Luxury at Verga. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Endless Blue and Luxury at Verga features accommodation in Kalamata with free... Ubytování Endless Blue and Luxury at Verga se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés).

Blanca Luxury Villa

10

Blanca Luxury Villa

Ubytování (Vila) Blanca Luxury Villa. Offering panoramic views of Megalochori Village and Aegean Sea, Blanca Luxury Villa is a detached villa with a sun terrace. The Caldera is 500 metres away. Ubytování Blanca Luxury Villa se nachází ve městě Megalochori (Řecko - Santorini).

Beach Residence

10

Beach Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Beach Residence. Set in Rio, 2.9 km from Cultural and Conference Centre of the University of Patras and 2. Ubytování Beach Residence se nachází ve městě Rio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy House in Samoutani

10

Cozy House in Samoutani

Ubytování (Apartmán) Cozy House in Samoutani. Cozy House in Samoutani is set in Vrahati and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Cozy House in Samoutani se nachází ve městě Vrahati (Řecko - Peloponés).

Amoni Bay

10

Amoni Bay

Ubytování (Prázdninový dům) Amoni Bay. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Amoni Bay is located in Pefkali. The property has sea and city views. Ubytování Amoni Bay se nachází ve městě Pefkali (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious villa with pool near the beach

10

Luxurious villa with pool near the beach

Ubytování (Apartmán) Luxurious villa with pool near the beach. Featuring pool views, Luxurious villa with pool near the beach provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 6 km from... Ubytování Luxurious villa with pool near the beach se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés).

Seafront Penthouse LEO

10

Seafront Penthouse LEO

Ubytování (Apartmán) Seafront Penthouse LEO. Boasting sea views, Seafront Penthouse LEO features accommodation with a terrace and a balcony, around 200 metres from Kalamata Beach. Ubytování Seafront Penthouse LEO se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

light blue studios 2

10

light blue studios 2

Ubytování (Apartmán) light blue studios 2. Located in Poúlithra in the Peloponnese region, light blue studios 2 features a terrace. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování light blue studios 2 se nachází ve městě Poulithra (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karantou

10

Karantou

Ubytování (Prázdninový dům) Karantou. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Karantou is situated in Tiros. Ubytování Karantou se nachází ve městě Tiros (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kid @ Holiday in Peloponeese

10

Kid @ Holiday in Peloponeese

Ubytování (Prázdninový dům) Kid @ Holiday in Peloponeese. Located in Katakálion, Kid @ Holiday in Peloponeese offers self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Kid @ Holiday in Peloponeese se nachází ve městě Katakálion (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender2

10

Lavender2

Ubytování (Bed and breakfast) Lavender2. Featuring garden views, Lavender2 features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Kalamata Beach. Ubytování Lavender2 se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elegant

10

Villa Elegant

Ubytování (Vila) Villa Elegant. Featuring free bikes, a bar, and a shared lounge, Villa Elegant offers accommodation in Periyiálion with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Elegant se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alti

10

Villa Alti

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Alti. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Alti is situated in Porto Heli. Ubytování Villa Alti se nachází ve městě Porto Cheli (Řecko - Peloponés).

vanessa dee apartment

10

vanessa dee apartment

Ubytování (Apartmán) vanessa dee apartment. Boasting sea views, vanessa dee apartment offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.1 km from Psila Alonia Square. Ubytování vanessa dee apartment se nachází ve městě Patra (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unique house by the sea

10

Unique house by the sea

Ubytování (Vila) Unique house by the sea. Located in Paralía Proastíou in the Peloponnese region, Unique house by the sea has a balcony and garden views. Ubytování Unique house by the sea se nachází ve městě Paralía Proastíou (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Your HOME away from home

10

Your HOME away from home

Ubytování (Vila) Your HOME away from home. Located in Kekhriaí in the Peloponnese region, Your HOME away from home features a balcony and garden views. Ubytování Your HOME away from home se nachází ve městě Kekhriaí (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kostas Family House

10

Kostas Family House

Ubytování (Apartmány) Kostas Family House. Kostas Family House is a holiday home located in Káto Ássos. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Kostas Family House se nachází ve městě Káto Ássos (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kostas house

10

kostas house

Ubytování (Prázdninový dům) kostas house. Boasting city views, kostas house features accommodation with a garden and a balcony, around 800 metres from Kalamata Beach. Ubytování kostas house se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skouros Villa 2

10

Skouros Villa 2

Ubytování (Apartmány) Skouros Villa 2. Situated in Kastrí in the Crete region, Skouros Villa 2 features accommodation with free private parking. Ubytování Skouros Villa 2 se nachází ve městě Kastri (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone house with panoramic view

10

Stone house with panoramic view

Ubytování (Prázdninový dům) Stone house with panoramic view. Located in Tiros in the Peloponnese region, Stone house with panoramic view features a balcony and garden views. Ubytování Stone house with panoramic view se nachází ve městě Tiros (Řecko - Peloponés).

ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ

10

ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ

Ubytování (Prázdninový dům) ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ. Set just 500 metres from Agia Triada Beach, ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ offers accommodation in Koroni with access to a garden, a terrace, as well as a 24-hour... Ubytování ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ se nachází ve městě Koroni (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitoriza Apartment

10

Vitoriza Apartment

Ubytování (Apartmán) Vitoriza Apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Vitoriza Apartment is located in Ermioni. The apartment is 1.1 km from Agion Anargiron Monastery. Ubytování Vitoriza Apartment se nachází ve městě Ermioni (Řecko - Peloponés).

Saronic TopView Villa

10

Saronic TopView Villa

Ubytování (Vila) Saronic TopView Villa. Located in Galatas, within 1.8 km of Mikro Neorio Bay and 2 km of Kanali Beach, Saronic TopView Villa offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Saronic TopView Villa se nachází ve městě Galatás (Řecko - Poros Island).

See and city lovely apartment

10

See and city lovely apartment

Ubytování (Apartmán) See and city lovely apartment. Situated in Aigio, within 400 metres of Ydrokinisi Museum and 3. Ubytování See and city lovely apartment se nachází ve městě Aígio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unique apartment on Kastellokampos Rio Beach

10

Unique apartment on Kastellokampos Rio Beach

Ubytování (Apartmán) Unique apartment on Kastellokampos Rio Beach. Set in Paralía Proastíou in the Peloponnese region, Unique apartment on Kastellokampos Rio Beach features a garden. Ubytování Unique apartment on Kastellokampos Rio Beach se nachází ve městě Paralía Proastíou (Řecko - Peloponés).

Diros Tower

10

Diros Tower

Ubytování (Apartmán) Diros Tower. Situated in Pirgos Dhirou, within 4.4 km of Caves of Diros, Diros Tower offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Diros Tower se nachází ve městě Pirgos Dhirou (Řecko - Peloponés).

Elaionas

10

Elaionas

Ubytování (Aparthotel) Elaionas. Offering a garden, Elaionas is set in Poúlithra, in a leafy courtyard full of flowers and olive trees. Sparti is 41 km from the property. Ubytování Elaionas se nachází ve městě Leonidio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful cottage with a rose garden

10

Beautiful cottage with a rose garden

Ubytování (Venkovský dům) Beautiful cottage with a rose garden. Beautiful cottage with a rose garden and cedars is located in Oikhalía. The property is 2-min walk from the centre of the village. Ubytování Beautiful cottage with a rose garden se nachází ve městě Oikhalía (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gkionis Apartment

10

Gkionis Apartment

Ubytování (Apartmán) Gkionis Apartment. Located in Kalamata, 11 km from Municipal Railway Park of Kalamata and 12 km from Pantazopoulio Cultural Center, Gkionis Apartment offers a terrace and air... Ubytování Gkionis Apartment se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pein 5

10

Apartment Pein 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Pein 5. Situated in Loutraki, within a few steps of Loutraki Beach and 1. Ubytování Apartment Pein 5 se nachází ve městě Loutraki (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleni Country Cottage 2

10

Eleni Country Cottage 2

Ubytování (Prázdninový dům) Eleni Country Cottage 2. Complete with a terrace, Eleni Country Cottage 2 is situated in Feneos, 3 km from Limni Doxa and 3 km from Limni Doxa. Ubytování Eleni Country Cottage 2 se nachází ve městě Feneos (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hermes

10

Villa Hermes

Ubytování (Vila) Villa Hermes. Set in Porto Heli, Villa Hermes offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Hermes se nachází ve městě Porto Cheli (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GMA - Luxury Loft Nafplio

10

GMA - Luxury Loft Nafplio

Ubytování (Apartmán) GMA - Luxury Loft Nafplio. GMA - Luxury Loft Nafplio in Nafplio provides accommodation with free WiFi, 1 km from Palamidi. The accommodation is 1. Ubytování GMA - Luxury Loft Nafplio se nachází ve městě Nafplio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Spot Nafplio

10

Home Spot Nafplio

Ubytování (Apartmán) Home Spot Nafplio. Set in Nafplio, 1.9 km from Arvanitia Beach, Home Spot Nafplio offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Home Spot Nafplio se nachází ve městě Nafplio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AELIA HOME

10

AELIA HOME

Ubytování (Vila) AELIA HOME. Offering free WiFi and sea views, AELIA HOME is an accommodation located in Synikia Mesi Trikalon. Ubytování AELIA HOME se nachází ve městě Synikia Mesi Trikalon (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DH Epavlis

10

DH Epavlis

Ubytování (Prázdninový dům) DH Epavlis. The seafront DH Epavlis is a detached holiday home featuring a garden with a big outdoor pool, set in Rio in the Peloponnese Region. Ubytování DH Epavlis se nachází ve městě Rio (Řecko - Peloponés).

Aloe Meli

10

Aloe Meli

Ubytování (Apartmány) Aloe Meli. Set in Kalamata in the Peloponnese region and Kalamata Beach reachable within 2. Ubytování Aloe Meli se nachází ve městě Kalamata (Řecko - Peloponés).

Σπίτι "Πορτοκάλι"

10

Σπίτι "Πορτοκάλι"

Ubytování (Apartmán) Σπίτι "Πορτοκάλι". Boasting a balcony with garden views, and free bikes and a terrace, Σπίτι "Πορτοκάλι" can be found in Ancient Epidavros, close to Vagionia Beach and 600... Ubytování Σπίτι "Πορτοκάλι" se nachází ve městě Epidauros (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waves Mansion

10

Waves Mansion

Ubytování (Prázdninový dům) Waves Mansion. Prázdninový dům Waves Mansion se nachází na pláži v letovisku Loutráki. Nabízí společný lounge, terasu, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Waves Mansion se nachází ve městě Loutraki (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Emilion Beachfront

10

Villa Emilion Beachfront

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Emilion Beachfront. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Emilion Beachfront is situated in Porto Heli. Ubytování Villa Emilion Beachfront se nachází ve městě Porto Cheli (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poliana estate

10

Poliana estate

Ubytování (Apartmány) Poliana estate. Set in Kotrónion, 48 km from Kalamata, Poliana estate offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Poliana estate se nachází ve městě Kotrónion (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Light blue house 1

10

Light blue house 1

Ubytování (Apartmán) Light blue house 1. Set in Poúlithra in the Peloponnese region, Light blue house 1 features a balcony and sea views. Ubytování Light blue house 1 se nachází ve městě Poulithra (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

lovely apartment 50m from the seaside

10

lovely apartment 50m from the seaside

Ubytování (Apartmán) lovely apartment 50m from the seaside. Located in Loutraki, 100 metres from Loutraki Beach and 2 km from Neraida Beach, lovely apartment 50m from the seaside provides accommodation with free... Ubytování lovely apartment 50m from the seaside se nachází ve městě Loutraki (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Chalet TSEK

10

Luxury Chalet TSEK

Ubytování (Chata) Luxury Chalet TSEK. Located 20 km from The monastery of Mega Spilaio, Luxury Chalet TSEK is set 7 km from Kalavrita and features a garden and a terrace. Ubytování Luxury Chalet TSEK se nachází ve městě Kalavrita (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette Milokopi

10

Maisonette Milokopi

Ubytování (Prázdninový dům) Maisonette Milokopi. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Maisonette Milokopi is located in Stérna. Ubytování Maisonette Milokopi se nachází ve městě Stérna (Řecko - Peloponés).

North

10

North

Ubytování (Prázdninový dům) North. Situated in Kórinthos in the Peloponnese region, North features a garden. Ubytování North se nachází ve městě Kórinthos (Řecko - Peloponés).

Karinia Home

10

Karinia Home

Ubytování (Apartmán) Karinia Home. Located in Leonidion, 35 km from Mount Parnon and less than 1 km from Leonidiou Court, Karinia Home provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Karinia Home se nachází ve městě Leonidio (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katikies Manis Suites

10

Katikies Manis Suites

Ubytování (Vily) Katikies Manis Suites. Situated in Kardhamili in the Peloponnese region, with Kalamitsi Beach and Foneas Beach nearby, Katikies Manis Suites features accommodation with free WiFi... Ubytování Katikies Manis Suites se nachází ve městě Kardamili (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Peloponés

Ubytování v městech regionu Peloponés

Ubytování v regionu Peloponés - Řecko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5125 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Peloponés.

Pro region Peloponés doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kalamata (484), Nafplio (317), Loutraki (178), Porto Cheli (116), Tolo (116), Patra (112), Stoupa (109), Leonidio (97), Monemvasia (89), Koroni (86). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Peloponés máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Endless Blue and Luxury at Verga (10*), Beach Residence (10*), Cozy House in Samoutani (10*), Amoni Bay (10*), Luxurious villa with pool near the beach (10*), Seafront Penthouse LEO (10*), light blue studios 2 (10*), Karantou (10*), Kid @ Holiday in Peloponeese (10*), Lavender2 (10*).

Region Peloponés může být skvělým místem pro strávení dovolené.