Hledat

Ubytování

Ubytování město Monemvasia

Ve městě Monemvasia (Řecko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monemvasia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monemvasia

Casa Felicia

9,9

Casa Felicia

Ubytování (Vily) Casa Felicia. Situated in Monemvasia, Casa Felicia features free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Casa Felicia se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rodanthi - Luxury Castle Residence

9,9

Casa Rodanthi - Luxury Castle Residence

Ubytování (Vila) Casa Rodanthi - Luxury Castle Residence. Boasting sea views, Casa Rodanthi - Luxury Castle Residence features accommodation with a patio and a coffee machine, around 200 metres from Castle of... Ubytování Casa Rodanthi - Luxury Castle Residence se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront Maisonette

9,8

Beachfront Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Beachfront Maisonette. Beachfront Maisonette is a property located in Monemvasia near Castle of Monemvasia. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Beachfront Maisonette se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Locanda

9,6

Locanda

Ubytování (Apartmán) Locanda. Located 200 metres from the beach of Ampelakia and 5 km from the Castle of Monemvasia, Locanda offers self-catering accommodation with free WiFi access. Ubytování Locanda se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Pietra Suite

9,6

Pietra Suite

Ubytování (Penzion) Pietra Suite. Located in the castle of Monemvasia, the traditionally built and decorated Pietra Suite offers a snack bar. Ubytování Pietra Suite se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House in the Castle

9,6

House in the Castle

Ubytování (Apartmány) House in the Castle. Located in Monemvasia, House in the Castle provides free WiFi and sea views, 70 metres from Castle of Monemvasia. Ubytování House in the Castle se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annema Hotel and Restaurant

9,5

Annema Hotel and Restaurant

Ubytování (Hotel) Annema Hotel and Restaurant. Annema Hotel is a quiet and friendly hotel offering the perfect opportunity for quiet outdoor relaxation by the coast of Monemvassia. Ubytování Annema Hotel and Restaurant se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Lakis Apartments

9,5

Lakis Apartments

Ubytování (Apartmány) Lakis Apartments. Lakis Apartments is a self-catering accommodation located in Monemvasia. Free WiFi access is available. The property is 5.5 km from Castle of Monemvasia. Ubytování Lakis Apartments se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home by the sea

9,5

Home by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Home by the sea. Boasting sea views, Home by the sea offers accommodation with a garden and a terrace, around 8 km from Castle of Monemvasia. Ubytování Home by the sea se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cazala

9,5

Villa Cazala

Ubytování (Penzion) Villa Cazala. Offering a shared lounge and a garden, Villa Cazala is located in Monemvasia Town. Ubytování Villa Cazala se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moni Emvasis Luxury Suites

9,5

Moni Emvasis Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Moni Emvasis Luxury Suites. Moni Emvasis Luxury Suites je hotel zasazený do středověké pevnosti Monemvasia. Nabízí soukromá kamenná apartmá s panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Moni Emvasis Luxury Suites se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The house of George in Monemvasia Castle

9,4

The house of George in Monemvasia Castle

Ubytování (Prázdninový dům) The house of George in Monemvasia Castle. The house of George in Monemvasia Castle is located in Monemvasia, a few steps from Castle of Monemvasia, and provides a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování The house of George in Monemvasia Castle se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Filoxenia Hotel

9,4

Filoxenia Hotel

Ubytování (Hotel) Filoxenia Hotel. Filoxenia Hotel is situated 300 metres from the bridge connecting to the castle and the Old Town of Monemvasia. Ubytování Filoxenia Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Venetia Apartments

9,4

Venetia Apartments

Ubytování (Apartmán) Venetia Apartments. Set amidst a fragrant garden of palm trees and roses, Venetia Apartments is located in Monemvasia Town, within 150 metres from pebble Mandraki Beach. Ubytování Venetia Apartments se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Kellia

9,4

Guesthouse Kellia

Ubytování (Penzion) Guesthouse Kellia. Located in the medieval castle of Monemvasia amidst a lush garden, the stone-built Kellia enjoys sea and garden views. Ubytování Guesthouse Kellia se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kissamitakis Guesthouse

9,4

Kissamitakis Guesthouse

Ubytování (Penzion) Kissamitakis Guesthouse. Located in the heart of Monemvasía castle, Kissamitakis Guest House offers two 19th-century split-level apartments opening to a terrace with panoramic... Ubytování Kissamitakis Guesthouse se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theophano Art Hotel

9,4

Theophano Art Hotel

Ubytování (Penzion) Theophano Art Hotel. Ideally located inside Monemvasia Castle, Theophano Art Hotel offers accommodation with free Wi-Fi in a picturesque setting. Ubytování Theophano Art Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodi House

9,3

Rodi House

Ubytování (Apartmán) Rodi House. Housed in a restored, stone-built house, Rodi House is located in Monemvasia, inside the famous Castle of Monemvasia. Ubytování Rodi House se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinsterna Hotel

9,3

Kinsterna Hotel

Ubytování (Hotel) Kinsterna Hotel. Butikový Kinsterna Hotel and Spa byl v roce 2010 oceněn čtenáři amerického cestovního magazínu Condé Nast Traveller jako "Nejoblíbenější sídlo" a nabízí... Ubytování Kinsterna Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Kritikos Rooms

9,3

Kritikos Rooms

Ubytování (Apartmány) Kritikos Rooms. Kritikos Rooms se nachází ve městě Monemvasia, pouhých 10 minut chůze od městského hradu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Kritikos Rooms se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Klelia Hotel

9,3

Klelia Hotel

Ubytování (Aparthotel) Klelia Hotel. Malý Hotel Klelia je situován 120 metrů od moře. Každý z apartmánů má balkon s výhledem na vodu a skály Monemvasia. Ubytování Klelia Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cyrenia Guesthouse

9,3

Cyrenia Guesthouse

Ubytování (Penzion) Cyrenia Guesthouse. Set in Monemvasia, 1.8 km from Castle of Monemvasia, Cyrenia Guesthouse offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Cyrenia Guesthouse se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ardamis

9,3

Ardamis

Ubytování (Penzion) Ardamis. Set in the castle-town of Monemvasia, the historic stone-built Ardamis offers traditional, spacious accommodation. Ubytování Ardamis se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pablito House

9,2

Pablito House

Ubytování (Apartmány) Pablito House. Set in an 11th-century building within the imposing castle of Monemvasia, Pablito House offers rustic rooms, all with a sea view. Ubytování Pablito House se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Foutia Nest

9,2

Foutia Nest

Ubytování (Vily) Foutia Nest. The traditional, stone-built Foutia Nest is in the mountainous Foutia Village, just 10 km from Monemvasia Castle. Ubytování Foutia Nest se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

iliopetro

9,2

iliopetro

Ubytování (Apartmány) iliopetro. Just 200 metres from Pori Beach, the centrally-located Iliopetro features accommodations with a spacious balcony overlooking the Myrtoon Sea and Monemvasia... Ubytování iliopetro se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalnterimi Suites

9,2

Kalnterimi Suites

Ubytování (Penzion) Kalnterimi Suites. The traditionally-built Kalnterimi is ideally located close to the gate of the Medieval Castle of Monemvasia, enjoying Myrtoan Sea views. Ubytování Kalnterimi Suites se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Likinia Hotel

9,2

Likinia Hotel

Ubytování (Hotel) Likinia Hotel. Situated inside the castle of Monemvasia, in Chrysafitissa Square, Likinia is a stone-built hotel featuring traditional accommodation with unobstructed... Ubytování Likinia Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izambo Guest Houses

9,1

Izambo Guest Houses

Ubytování (Penzion) Izambo Guest Houses. Izambo Guest Houses is set in the Monemvasia Castle district of Monemvasia, and is 400 metres from Castle of Monemvasia. Ubytování Izambo Guest Houses se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privilege House

9,1

Privilege House

Ubytování (Prázdninový dům) Privilege House. Featuring mountain views, Privilege House is set in Monemvasia, 23 km from Castle of Monemvasia. Guests have a private balcony. Ubytování Privilege House se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ritsos Guesthouse

9,1

Ritsos Guesthouse

Ubytování (Penzion) Ritsos Guesthouse. Located in the Castle of Monemvasia, Ritsos Guesthouse offers stone-built accommodation with sea or garden views. Ubytování Ritsos Guesthouse se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ypatia Cozy Castle Suite Apartment with Loft

9,1

Ypatia Cozy Castle Suite Apartment with Loft

Ubytování (Prázdninový dům) Ypatia Cozy Castle Suite Apartment with Loft. Ypatia Cozy Castle Suite Apartment with Loft is situated in Monemvasia, 200 metres from Castle of Monemvasia, in an area where canoeing can be enjoyed. Ubytování Ypatia Cozy Castle Suite Apartment with Loft se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Hotel & Studios, Xifoupolis

9,1

Apartments Hotel & Studios, Xifoupolis

Ubytování (Aparthotel) Apartments Hotel & Studios, Xifoupolis. Xifoupolis Apartments Hotel & Studios jsou vzdáleny pouhých 100 metrů od pláže a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, LED TV a balkonem s výhledem... Ubytování Apartments Hotel & Studios, Xifoupolis se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monemvasia Seafront

9,1

Monemvasia Seafront

Ubytování (Aparthotel) Monemvasia Seafront. Located 500 metres from Ambelakia Beach, Monemvasia Seafront features an outdoor seawater pool. Ubytování Monemvasia Seafront se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romeo's House

9,1

Romeo's House

Ubytování (Apartmány) Romeo's House. Romeo's House se nachází pouhých 200 metrů od pláže v Monemvasii a nabízí prostorná studia s výhledem na moře a na skalní útvar. Ubytování Romeo's House se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paraschou Guesthouse

9

Paraschou Guesthouse

Ubytování (Apartmány) Paraschou Guesthouse. Offering a panoramic view of the sea, the Paraschou Rooms is built on the outskirts of Monemvasia, across from the historical rock and only 50 metres from... Ubytování Paraschou Guesthouse se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Aeolos Guesthouse

9

Aeolos Guesthouse

Ubytování (Penzion) Aeolos Guesthouse. Aeolos Guesthouse is located in Monemvasia, within 200 metres from Kakavos Beach. Ubytování Aeolos Guesthouse se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gaia

9

Villa Gaia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gaia. Boasting mountain views, Villa Gaia offers accommodation with a patio and a kettle, around 8 km from Castle of Monemvasia. Ubytování Villa Gaia se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maviria

9

Maviria

Ubytování (Aparthotel) Maviria. Maviria se nachází ve městě Monemvasía na Peloponéském poloostrově, 4,2 km od hradu Monemvasía. Nabízí sluneční terasu, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maviria se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wonderful seaside residence

9

Wonderful seaside residence

Ubytování (Prázdninový dům) Wonderful seaside residence. Set in Monemvasia, just 3.4 km from Castle of Monemvasia, Wonderful seaside residence provides accommodation with free WiFi. Ubytování Wonderful seaside residence se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Bastione Malvasia Hotel (ex New Malvasia)

9

Bastione Malvasia Hotel (ex New Malvasia)

Ubytování (Hotel) Bastione Malvasia Hotel (ex New Malvasia). Bastione Malvasia Hotel je postavený z kamene a nachází se 300 metrů od brány do středověkého hradu Monemvasia. Ubytování Bastione Malvasia Hotel (ex New Malvasia) se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byzantino Boutique Hotel

9

Byzantino Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Byzantino Boutique Hotel. Byzantino Boutique Hotel boasts a privileged location and offers various rooms within the castle of Monemvasia and enjoys panoramic sea views. Ubytování Byzantino Boutique Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castellano Monemvasia

9

Castellano Monemvasia

Ubytování (Apartmán) Castellano Monemvasia. Situated in Monemvasia, 2.2 km from Castle of Monemvasia, Castellano Monemvasia features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Castellano Monemvasia se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rougas Apartments

9

Rougas Apartments

Ubytování (Apartmány) Rougas Apartments. Rougas Apartments se nachází u krásné pláže Xifias Monemvasia a nabízí klimatizované pokoje s kuchyňským koutem a lednicí. Ubytování Rougas Apartments se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malvasia Traditional Hotel

8,9

Malvasia Traditional Hotel

Ubytování (Hotel) Malvasia Traditional Hotel. Malvasia Traditional Hotel se může pochlubit skvělou polohou asi 300 metrů od brány hradu Monemvasia. Tvoří ho kamenné domy s výhledem na moře. Ubytování Malvasia Traditional Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liotrivi Historical Mansion and Boutique Hotel

8,9

Liotrivi Historical Mansion and Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Liotrivi Historical Mansion and Boutique Hotel. Once home to the famous Greek poet Yiannis Ritsos, this 200-year-old property is located in the mountains, close to Monemvasia. Ubytování Liotrivi Historical Mansion and Boutique Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés).

Aggeliki | House by the sea

8,9

Aggeliki | House by the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Aggeliki | House by the sea. Featuring garden views, Aggeliki | House by the sea provides accommodation with a garden and a terrace, around 7 km from Castle of Monemvasia. Ubytování Aggeliki | House by the sea se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mpalkoni Sti Monemvasia

8,8

Mpalkoni Sti Monemvasia

Ubytování (Penzion) Mpalkoni Sti Monemvasia. Mpalkoni Sti Monemvasia offers air-conditioned rooms with private balcony and an equipped kitchenette for breakfast and snacks. Ubytování Mpalkoni Sti Monemvasia se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Palma

8,8

Casa Palma

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Palma. Situated in Monemvasia in the Peloponnese Region, just at the heart of the Castle of Monemvasia, Casa Palma boasts a sun terrace and views of the sea. Ubytování Casa Palma se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

vecchia casa

8,7

vecchia casa

Ubytování (Vila) vecchia casa. Vecchia casa is located in the Castle of Monemvasia. Ubytování vecchia casa se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iris Beach Hotel

8,7

Iris Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Iris Beach Hotel. Iris Beach Hotel is set in Monemvasía. Ambelakia Beach is just 220 metres away. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Iris Beach Hotel se nachází ve městě Monemvasia (Řecko - Peloponés). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Monemvasia

Město Monemvasia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Monemvasia.