Hledat

Ubytování

Murter

V regionu Murter (Chorvatsko) máme celkem 1264 hotelů a ubytování.

Pro region Murter doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Murter (479), Otok Murter (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Murter

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Murter

Super Sea Home 2+2 ID 831

10

Super Sea Home 2+2 ID 831

Ubytování (Apartmán) Super Sea Home 2+2 ID 831. Situated in Murter, just 1.3 km from Kamp Beach, Super Sea Home 2+2 ID 831 features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities and free... Ubytování Super Sea Home 2+2 ID 831 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kuća za odmor Zip

10

Kuća za odmor Zip

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Zip. Kuća za odmor Zip nabízí ubytování s výhledem na hory v Murteru, 450 metrů od pláže Luke a 800 metrů od pláže Lučica. Ubytování Kuća za odmor Zip se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Robinson house''La Vida''

10

Robinson house''La Vida''

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson house''La Vida''. Robinson house''La Vida'' se nachází v Murteru, pouhých 550 metrů od pláže Kolentum, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Robinson house''La Vida'' se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury LeNi Guest House

10

Luxury LeNi Guest House

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury LeNi Guest House. Luxury LeNi Guest House se nachází v Murteru, 250 metrů od pláže Luke a 700 metrů od pláže Zdrace. Ubytování Luxury LeNi Guest House se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Branka Murter

9,9

Apartmani Branka Murter

Ubytování (Apartmány) Apartmani Branka Murter. Situated in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Apartmani Branka Murter features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Branka Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Marušin

9,8

Apartman Marušin

Ubytování (Apartmány) Apartman Marušin. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartman Marušin provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Marušin se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Ena

9,8

Vila Ena

Ubytování (Vila) Vila Ena. Vila Ena is set in Murter and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Vila Ena se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

House Crassula

9,8

House Crassula

Ubytování (Prázdninový dům) House Crassula. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, House Crassula is set in Murter. Ubytování House Crassula se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mitja A1

9,8

Mitja A1

Ubytování (Penzion) Mitja A1. Located in Murter, within 200 metres of Slanica Beach and 750 metres of Murter Beach, Mitja A1 provides accommodation with a bar and free WiFi as well as... Ubytování Mitja A1 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Penthouse apartment Eva

9,7

Penthouse apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartment Eva. Situated in Murter in the Sibenik-Knin County region, Penthouse apartment Eva has a patio and garden views. Ubytování Penthouse apartment Eva se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Franjo

9,7

Apartment Franjo

Ubytování (Apartmán) Apartment Franjo. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartment Franjo features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Franjo se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Murter

9,7

Apartman Murter

Ubytování (Apartmány) Apartman Murter. Apartman Murter leží na ostrově Murter, 26 km od Šibeniku a 44 km od Zadaru. Hosté zde mohou využívat zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Seaview house with pool, Murter

9,7

Seaview house with pool, Murter

Ubytování (Vila) Seaview house with pool, Murter. Seaview house with pool, Murter je vila v Murteru se zahradou a zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi připojením v celém objektu. Ubytování Seaview house with pool, Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Stari Murter

9,6

Apartment Stari Murter

Ubytování (Apartmán) Apartment Stari Murter. Apartment Stari Murter se nachází ve městě Murter, 4 minuty jízdy od pobřeží. Ubytování Apartment Stari Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vilma

9,6

Apartments Vilma

Ubytování (Apartmány) Apartments Vilma. Set in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Apartments Vilma offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Vilma se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Lavandis

9,6

Apartments Lavandis

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavandis. Apartmány Lavandis s možností vlastního stravování se nacházejí na klidném místě na ostrově Murter, 350 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Lavandis se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Ante

9,6

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Apartmán Ante se nachází na ostrově Murter v Jaderském moři a nabízí kuchyň a terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Jukic Murter

9,6

Villa Jukic Murter

Ubytování (Apartmány) Villa Jukic Murter. Apartments Murter se nachází 200 metrů od centra Murteru, 500 metrů od nejbližší pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování v garáži zdarma. Ubytování Villa Jukic Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Pa Ve

9,6

Apartment Pa Ve

Ubytování (Apartmán) Apartment Pa Ve. Apartmán Pa Ve se nachází v Murteru, 26 km od Šibeniku a 44 km od Zadaru. K dispozici je terasa a ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Pa Ve se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Dora Murter

9,5

Apartmani Dora Murter

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dora Murter. Apartmány Dora Murter nabízí ubytování s kuchyní v Murteru. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Dora Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Slanica-Vlake

9,5

Villa Slanica-Vlake

Ubytování (Apartmány) Villa Slanica-Vlake. Situated in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Villa Slanica-Vlake features a garden and free WiFi. Ubytování Villa Slanica-Vlake se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Camp Lostura Slanica

9,5

Camp Lostura Slanica

Ubytování (Apartmány) Camp Lostura Slanica. Camp Lostura Slanica se nachází v Murteru, 42 km od Biogradu na Moru. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Camp Lostura Slanica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Dumina

9,5

Apartments Dumina

Ubytování (Apartmány) Apartments Dumina. Apartmány Dumina se nacházejí v městečku Murter, 30 km od vodopádů v národním parku Krka, a nabízejí Wi-Fi zdarma, zařízený balkon a možnost vlastního... Ubytování Apartments Dumina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Daniela

9,5

Apartmani Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela. Apartmani Daniela se nachází v Murteru, 41 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Daniela se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Murter Center 4+1 ID 720

9,5

Apartman Murter Center 4+1 ID 720

Ubytování (Apartmán) Apartman Murter Center 4+1 ID 720. Apartman Murter Center 4+1 ID 720 is situated in Murter and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartman Murter Center 4+1 ID 720 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Jukic

9,5

Villa Jukic

Ubytování (Apartmány) Villa Jukic. Apartmány Jukic se nachází v Murteru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Jukic se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Hramina

9,5

Apartment Hramina

Ubytování (Apartmány) Apartment Hramina. Located in Murter, 41 km from Biograd na Moru, Apartment Hramina provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Hramina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Mladenka

9,4

Apartment Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartment Mladenka. Set in Murter, 41 km from Biograd na Moru, Apartment Mladenka offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Mladenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování v městech regionu Murter

Ubytování v městech regionu Murter

Ubytování v regionu Murter - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1264 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Murter.

Pro region Murter doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Murter (479), Otok Murter (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Murter máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Dar (10*), Apartmani Branka Murter (9,9*), Villa Paula (9,9*), Apartments Roko i Niko (9,8*), Apartman VAMI (9,8*), Vila Ena (9,8*), Apartments Marti (9,8*), House Crassula (9,8*), Mitja A1 (9,8*), Apartman Centar Josip (9,8*).

Region Murter může být skvělým místem pro strávení dovolené.