Hledat

Ubytování

Ubytování město Murter

Ve městě Murter (Chorvatsko) máme celkem 479 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Murter

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Murter

Kuća za odmor Zip

10

Kuća za odmor Zip

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Zip. Kuća za odmor Zip nabízí ubytování s výhledem na hory v Murteru, 450 metrů od pláže Luke a 800 metrů od pláže Lučica. Ubytování Kuća za odmor Zip se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson house''La Vida''

10

Robinson house''La Vida''

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson house''La Vida''. Robinson house''La Vida'' se nachází v Murteru, pouhých 550 metrů od pláže Kolentum, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Robinson house''La Vida'' se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Super Sea Home 2+2 ID 831

10

Super Sea Home 2+2 ID 831

Ubytování (Apartmán) Super Sea Home 2+2 ID 831. Situated in Murter, just 1.3 km from Kamp Beach, Super Sea Home 2+2 ID 831 features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities and free... Ubytování Super Sea Home 2+2 ID 831 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dar

10

Apartment Dar

Ubytování (Apartmán) Apartment Dar. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartment Dar has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Dar se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury LeNi Guest House

10

Luxury LeNi Guest House

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury LeNi Guest House. Luxury LeNi Guest House se nachází v Murteru, 250 metrů od pláže Luke a 700 metrů od pláže Zdrace. Ubytování Luxury LeNi Guest House se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Branka Murter

9,9

Apartmani Branka Murter

Ubytování (Apartmány) Apartmani Branka Murter. Situated in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Apartmani Branka Murter features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Branka Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paula

9,9

Villa Paula

Ubytování (Apartmány) Villa Paula. Villa Paula se nachází v Murteru a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Paula se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Roko i Niko

9,8

Apartments Roko i Niko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko i Niko. Located in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Apartments Roko i Niko provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Roko i Niko se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman VAMI

9,8

Apartman VAMI

Ubytování (Apartmán) Apartman VAMI. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartman VAMI has a terrace and garden views. Ubytování Apartman VAMI se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Ena

9,8

Vila Ena

Ubytování (Vila) Vila Ena. Vila Ena is set in Murter and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Vila Ena se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marušin

9,8

Apartman Marušin

Ubytování (Apartmány) Apartman Marušin. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartman Marušin provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Marušin se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marti

9,8

Apartments Marti

Ubytování (Apartmány) Apartments Marti. Apartments Marti se nachází jen 150 metrů od oblázkové pláže ve městě Murter. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Marti se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

House Crassula

9,8

House Crassula

Ubytování (Prázdninový dům) House Crassula. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, House Crassula is set in Murter. Ubytování House Crassula se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mitja A1

9,8

Mitja A1

Ubytování (Penzion) Mitja A1. Located in Murter, within 200 metres of Slanica Beach and 750 metres of Murter Beach, Mitja A1 provides accommodation with a bar and free WiFi as well as... Ubytování Mitja A1 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Centar Josip

9,8

Apartman Centar Josip

Ubytování (Penzion) Apartman Centar Josip. Situated in Murter, Apartman Centar Josip has a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Centar Josip se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury Apartment SeaByMe

9,7

Luxury Apartment SeaByMe

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment SeaByMe. Situated in Murter, 41 km from Biograd na Moru, Luxury Apartment SeaByMe features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Luxury Apartment SeaByMe se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Penthouse apartment Eva

9,7

Penthouse apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartment Eva. Situated in Murter in the Sibenik-Knin County region, Penthouse apartment Eva has a patio and garden views. Ubytování Penthouse apartment Eva se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Haven

9,7

Golden Haven

Ubytování (Vily) Golden Haven. Golden Haven se nachází v Murteru, 36 km od Biogradu na Moru. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Golden Haven se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kuća Babe Stane

9,7

Kuća Babe Stane

Ubytování (Vila) Kuća Babe Stane. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Kuća Babe Stane is located in Murter. Ubytování Kuća Babe Stane se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Franjo

9,7

Apartment Franjo

Ubytování (Apartmán) Apartment Franjo. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartment Franjo features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Franjo se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaview house with pool, Murter

9,7

Seaview house with pool, Murter

Ubytování (Vila) Seaview house with pool, Murter. Seaview house with pool, Murter je vila v Murteru se zahradou a zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi připojením v celém objektu. Ubytování Seaview house with pool, Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Side Apartment

9,7

Sea Side Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Side Apartment. Sea Side Apartment se nachází v Murteru, 43 km od Biogradu na Moru. Ubytování Sea Side Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Exclusive Seaside Dream Apartments

9,7

Exclusive Seaside Dream Apartments

Ubytování (Apartmány) Exclusive Seaside Dream Apartments. Exclusive Seaside Dream Apartments se nachází na ostrově Murter, 43 km od Biogradu na Moru. Nabízí soukromý úsek pláže a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Exclusive Seaside Dream Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Murter

9,7

Apartman Murter

Ubytování (Apartmány) Apartman Murter. Apartman Murter leží na ostrově Murter, 26 km od Šibeniku a 44 km od Zadaru. Hosté zde mohou využívat zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sunce

9,7

Apartman Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartman Sunce. Situated in Murter, Apartman Sunce features accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 41 km from Biograd na Moru. Ubytování Apartman Sunce se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Pia

9,7

Apartment Pia

Ubytování (Apartmán) Apartment Pia. Apartmán Pia s balkonem se nachází v Murteru v Šibenicko-kninské župě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Pia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Juraga

9,7

Apartments Juraga

Ubytování (Penzion) Apartments Juraga. Apartments Juraga se nachází v Murteru, 300 metrů od pláže Luke a 700 metrů od pláže Zdrace. Ubytování Apartments Juraga se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury Apartment La Mer

9,6

Luxury Apartment La Mer

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment La Mer. Located in Murter, 41 km from Biograd na Moru, Luxury Apartment La Mer provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Luxury Apartment La Mer se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Stari Murter

9,6

Apartment Stari Murter

Ubytování (Apartmán) Apartment Stari Murter. Apartment Stari Murter se nachází ve městě Murter, 4 minuty jízdy od pobřeží. Ubytování Apartment Stari Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vilma

9,6

Apartments Vilma

Ubytování (Apartmány) Apartments Vilma. Set in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Apartments Vilma offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Vilma se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brand New apartment in Murter id:100

9,6

Brand New apartment in Murter id:100

Ubytování (Apartmán) Brand New apartment in Murter id:100. Brand New apartment in Murter id:100 se nachází v Murteru, pouhých 500 metrů od pláže Luke, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brand New apartment in Murter id:100 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Lavandis

9,6

Apartments Lavandis

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavandis. Apartmány Lavandis s možností vlastního stravování se nacházejí na klidném místě na ostrově Murter, 350 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Lavandis se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ante

9,6

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Apartmán Ante se nachází na ostrově Murter v Jaderském moři a nabízí kuchyň a terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pa Ve

9,6

Apartment Pa Ve

Ubytování (Apartmán) Apartment Pa Ve. Apartmán Pa Ve se nachází v Murteru, 26 km od Šibeniku a 44 km od Zadaru. K dispozici je terasa a ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Pa Ve se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oliva Apartment

9,6

Oliva Apartment

Ubytování (Apartmán) Oliva Apartment. Oliva Apartment is set in Murter and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Oliva Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Jukic Murter

9,6

Villa Jukic Murter

Ubytování (Apartmány) Villa Jukic Murter. Apartments Murter se nachází 200 metrů od centra Murteru, 500 metrů od nejbližší pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování v garáži zdarma. Ubytování Villa Jukic Murter se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dora Murter

9,5

Apartmani Dora Murter

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dora Murter. Apartmány Dora Murter nabízí ubytování s kuchyní v Murteru. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Dora Murter se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The GOOD PLACE

9,5

The GOOD PLACE

Ubytování (Vila) The GOOD PLACE. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, The GOOD PLACE is set in Murter. Ubytování The GOOD PLACE se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Slanica-Vlake

9,5

Villa Slanica-Vlake

Ubytování (Apartmány) Villa Slanica-Vlake. Situated in Murter, 42 km from Biograd na Moru, Villa Slanica-Vlake features a garden and free WiFi. Ubytování Villa Slanica-Vlake se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Lostura Slanica

9,5

Camp Lostura Slanica

Ubytování (Apartmány) Camp Lostura Slanica. Camp Lostura Slanica se nachází v Murteru, 42 km od Biogradu na Moru. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Camp Lostura Slanica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dumina

9,5

Apartments Dumina

Ubytování (Apartmány) Apartments Dumina. Apartmány Dumina se nacházejí v městečku Murter, 30 km od vodopádů v národním parku Krka, a nabízejí Wi-Fi zdarma, zařízený balkon a možnost vlastního... Ubytování Apartments Dumina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Cale

9,5

Holiday Home Cale

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cale. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází ve městě Murter. Hosté mohou využívat terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Cale se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Murter Center 4+1 ID 720

9,5

Apartman Murter Center 4+1 ID 720

Ubytování (Apartmán) Apartman Murter Center 4+1 ID 720. Apartman Murter Center 4+1 ID 720 is situated in Murter and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartman Murter Center 4+1 ID 720 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jozica

9,5

Villa Jozica

Ubytování (Penzion) Villa Jozica. Villa Jozica se nachází v Murteru, 22 km od města Vodice. Nabízí klimatizované pokoje, neplacené soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Villa Jozica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Daniela

9,5

Apartmani Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Daniela. Apartmani Daniela se nachází v Murteru, 41 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Daniela se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ilenia

9,5

Villa Ilenia

Ubytování (Apartmány) Villa Ilenia. Villa Ilenia se nachází v Murteru, 42 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ilenia se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Hramina

9,5

Apartment Hramina

Ubytování (Apartmány) Apartment Hramina. Located in Murter, 41 km from Biograd na Moru, Apartment Hramina provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Hramina se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Drescher

9,5

Holiday Home Drescher

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Drescher. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Holiday Home Drescher provides accommodation in Murter with free WiFi and sea views. Ubytování Holiday Home Drescher se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Jukic

9,5

Villa Jukic

Ubytování (Apartmány) Villa Jukic. Apartmány Jukic se nachází v Murteru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Jukic se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sepcevic

9,4

Apartmani Sepcevic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sepcevic. Apartmány Sepcevic se nachází v Murteru a nabízí zahradu s grilem a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sepcevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Mladenka

9,4

Apartment Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartment Mladenka. Set in Murter, 41 km from Biograd na Moru, Apartment Mladenka offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Mladenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Murter

Město Murter se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 479 hotelů a ubytování ve městě Murter.