Hledat

Ubytování

Lucern

V regionu Lucern (Švýcarsko) máme celkem 345 hotelů a ubytování.

Pro region Lucern doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lucern (181), Weggis (21), Sörenberg (11), Vitznau (10), Flühli (8), Sursee (7), Willisau (5), Hochdorf (3), Eich (3), Wolhusen (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lucern

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lucern

Charming and cosy apartment near Lucerne

9,9

Charming and cosy apartment near Lucerne

Ubytování (Apartmán) Charming and cosy apartment near Lucerne. Charming and cosy apartment near Lucerne is set in Römerswil and offers a garden and a terrace. Ubytování Charming and cosy apartment near Lucerne se nachází ve městě Römerswil (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Napf-Chäsi

9,8

Ferienwohnung Napf-Chäsi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Napf-Chäsi. Ferienwohnung Napf-Chäsi is situated in Luthern and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Napf-Chäsi se nachází ve městě Luthern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment auf dem Bauernhof

9,7

Apartment auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Apartment auf dem Bauernhof. Within 5 km of Chapel Bridge, Lion Monument and KKL Culture and Convention Centre Lucerne, Apartment auf dem Bauernhof is accessible only by car and... Ubytování Apartment auf dem Bauernhof se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 Zimmerwohnung mit Gartensitzplatz

9,6

2 Zimmerwohnung mit Gartensitzplatz

Ubytování (Apartmán) 2 Zimmerwohnung mit Gartensitzplatz. 2 Zimmerwohnung mit Gartensitzplatz is situated in Triengen and offers a garden and a terrace. Ubytování 2 Zimmerwohnung mit Gartensitzplatz se nachází ve městě Triengen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus im Grünen bei Luzern

9,6

Haus im Grünen bei Luzern

Ubytování (Apartmán) Haus im Grünen bei Luzern. Featuring a restaurant, a garden, and a terrace, Haus im Grünen bei Luzern features accommodation in Luzern with free WiFi and lake views. Ubytování Haus im Grünen bei Luzern se nachází ve městě Meggen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B & B Hartenfels 73

9,5

B & B Hartenfels 73

Ubytování (Bed and breakfast) B & B Hartenfels 73. Boasting garden views, B & B Hartenfels 73 features accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from KKL Culture and Convention Centre Lucerne. Ubytování B & B Hartenfels 73 se nachází ve městě Ebikon (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartment Monte Castello

9,5

apartment Monte Castello

Ubytování (Apartmány) apartment Monte Castello. Apartment Monte Castello has garden views, free WiFi and free private parking, set in Wolhusen. Ubytování apartment Monte Castello se nachází ve městě Wolhusen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Vitznau

9,5

Park Hotel Vitznau

Ubytování (Hotel) Park Hotel Vitznau. Luxusní Park Hotel Vitznau, který v roce 2012 a 2012 prošel kompletní rekonstrukcí, se nachází přímo na břehu Lucernského jezera. Ubytování Park Hotel Vitznau se nachází ve městě Vitznau (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bei Linda

9,5

Apartment Bei Linda

Ubytování (Apartmán) Apartment Bei Linda. Located in Beromünster in the Canton of Lucerne region, Apartment Bei Linda features a balcony. Ubytování Apartment Bei Linda se nachází ve městě Beromünster (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Star Garden Apartments Luzern

9,5

4 Star Garden Apartments Luzern

Ubytování (Apartmán) 4 Star Garden Apartments Luzern. 4 Star Garden Apartments Luzern is quietly located in Luzern, and features self-catered accommodation with free access to an outdoor pool, and WiFi... Ubytování 4 Star Garden Apartments Luzern se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Beau Site.2

9,5

Apartment Beau Site.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Beau Site.2. Set in Weggis, just 2.5 km from cable car Rigi Kaltbad, Apartment Beau Site.2 offers beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Beau Site.2 se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Haus im Löchli

9,5

B&B Haus im Löchli

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Haus im Löchli. Situated in a picturesque farmhouse, B&B Haus im Löchli offers rooms with free Wi-Fi and wooden furniture. Ubytování B&B Haus im Löchli se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxern Apartments

9,5

Luxern Apartments

Ubytování (Apartmány) Luxern Apartments. Luxern Apartments se nachází 3,4 km od kulturního a kongresového centra KKL Lucern a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Luxern Apartments se nachází ve městě Kriens (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Oase im Seetal

9,5

Bed and Breakfast Oase im Seetal

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Oase im Seetal. Located in Gelfingen at Lake Baldegg, these modern rooms have a balcony overlooking Heidegg Castle, a 15-minute walk away. Ubytování Bed and Breakfast Oase im Seetal se nachází ve městě Gelfingen (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Kreuzbuche

9,4

Apartmenthaus Kreuzbuche

Ubytování (Apartmán) Apartmenthaus Kreuzbuche. Located at 1,000 metres above sea level in Flühli, the spacious and modern Kreuzbuche Apartment features a balcony offering panoramic views of the Swiss... Ubytování Apartmenthaus Kreuzbuche se nachází ve městě Flühli (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau Schüpbach

9,4

Chateau Schüpbach

Ubytování (Apartmány) Chateau Schüpbach. Located in Vitznau, 200 metres from Lake Lucerne, Chateau Schüpbach offers two individual and exclusively furnished apartments, free WiFi in all areas,... Ubytování Chateau Schüpbach se nachází ve městě Vitznau (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Murmeli

9,4

Chalet Murmeli

Ubytování (Apartmán) Chalet Murmeli. Set at 1,000 metres above sea level at the foot of Mount Pilatus in Eigenthal, Chalet Murmeli comprises a studio with open plan kitchen, a bathroom with... Ubytování Chalet Murmeli se nachází ve městě Eigenthal (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pilatus-Kulm

9,4

Hotel Pilatus-Kulm

Ubytování (Hotel) Hotel Pilatus-Kulm. Historický hotel Pilatus-Kulm, který byl postavený v roce 1890 a kompletně zrenovovaný v roce 2010, se nachází ve výšce 2132 metrů nad mořem ve městě... Ubytování Hotel Pilatus-Kulm se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique-Hotel Schlüssel

9,4

Boutique-Hotel Schlüssel

Ubytování (Hotel) Boutique-Hotel Schlüssel. Located in Beckenried at Lake Lucerne, Boutique-Hotel Schlüssel offers rooms of unique charm in a historic building dating back to 1820. Ubytování Boutique-Hotel Schlüssel se nachází ve městě Beckenried (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ober-Tiefenbühl

9,4

Apartment Ober-Tiefenbühl

Ubytování (Apartmány) Apartment Ober-Tiefenbühl. Apartment Ober-Tiefenbühl je situován v prostorách bývalé farmy v klidné části obce Ober Tiefenbühl. Ubytování Apartment Ober-Tiefenbühl se nachází ve městě Hergiswil (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Flühli

9,4

Appartment Flühli

Ubytování (Apartmán) Appartment Flühli. Situated in Flühli in the Canton of Lucerne region, Appartment Flühli has a balcony and mountain views. Ubytování Appartment Flühli se nachází ve městě Flühli (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa

9,4

Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa

Ubytování (Hotel) Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa. Waldhotel & Spa se nachází na hoře Bürgenberg, 450 metrů nad Lucernským jezerem, v rezortu Bürgenstock. Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Waldhotel & Spa se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment Ulmenstrasse

9,4

Cozy Apartment Ulmenstrasse

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment Ulmenstrasse. Set in Luzern, 1.6 km from KKL Culture and Convention Centre Lucerne, 2.1 km from Chapel Bridge and 2. Ubytování Cozy Apartment Ulmenstrasse se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Homestay Wohngemeinschaft Jolanda

9,4

Homestay Wohngemeinschaft Jolanda

Ubytování (Privát) Homestay Wohngemeinschaft Jolanda. Set in Buchrain, 44 km from Engelberg, Homestay Wohngemeinschaft Jolanda offers a shared lounge and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Homestay Wohngemeinschaft Jolanda se nachází ve městě Buchrain (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Studio near Rotsee Lucerne Kitchen/WiFi/Wasching machine

9,4

Charming Studio near Rotsee Lucerne Kitchen/WiFi/Wasching machine

Ubytování (Apartmán) Charming Studio near Rotsee Lucerne Kitchen/WiFi/Wasching machine. Charming Studio near Rotsee Lucerne Kitchen/WiFi/Wasching machine is located in the Ebikon district of Luzern, 3. Ubytování Charming Studio near Rotsee Lucerne Kitchen/WiFi/Wasching machine se nachází ve městě Ebikon (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Swiss Seasons

9,4

Bed & Breakfast Swiss Seasons

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Swiss Seasons. Set between Lucerne and Zürich, Bed & Breakfast Swiss Seasons is located in the village of Schongau. Ubytování Bed & Breakfast Swiss Seasons se nachází ve městě Schongau (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucerne O-Guetsch

9,3

Lucerne O-Guetsch

Ubytování (Apartmán) Lucerne O-Guetsch. Lucerne O-Guetsch is an apartment situated in a quiet area in Luzern, a 25-minute walk from the old town and the lakeside. Ubytování Lucerne O-Guetsch se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lapin Lapin

9,3

Lapin Lapin

Ubytování (Penzion) Lapin Lapin. Lapin Lapin is set in Stans. The property is non-smoking and is located 550 metres from Luftseilbahn Stanserhorn. Ubytování Lapin Lapin se nachází ve městě (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof Luzern

9,3

Hotel Schweizerhof Luzern

Ubytování (Hotel) Hotel Schweizerhof Luzern. Hotel Schweizerhof Luzern je 5hvězdičkový hotel, který se nachází přímo v historickém centru Lucernu, vedle jezera. Ubytování Hotel Schweizerhof Luzern se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Apartments Lakeside

9,3

Penthouse Apartments Lakeside

Ubytování (Apartmány) Penthouse Apartments Lakeside. Offering 2 spacious apartments with a terrace and lake views, this property in Lucerne is just a 2-minute walk from Lucerne Train Station and 600 metres... Ubytování Penthouse Apartments Lakeside se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Friedau

9,3

B&B Friedau

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Friedau. Set in Nottwil in the Canton of Lucerne, 41 km from Zürich, B&B Friedau is a farm that boasts a children's playground and views of the mountains. Ubytování B&B Friedau se nachází ve městě Nottwil (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Bright & Cozy Apartments

9,3

Central Bright & Cozy Apartments

Ubytování (Apartmány) Central Bright & Cozy Apartments. Central Bright & Cozy Apartments has city views, free WiFi and free private parking, situated in Luzern, 1. Ubytování Central Bright & Cozy Apartments se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa

9,3

Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa

Ubytování (Rezort) Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa. Tento 5hvězdičkový hotel se nachází 450 metrů nad Lucernským jezerem v kantonu Nidwalden nedaleko Lucernu a nabízí moderní a komfortní ubytování v tradiční... Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Bürgenstock Hotel & Alpine Spa se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AirHosted - Luzern Vacation Home Rentals

9,3

AirHosted - Luzern Vacation Home Rentals

Ubytování (Apartmány) AirHosted - Luzern Vacation Home Rentals. Situated 3.5 km from KKL Culture and Convention Centre Lucerne, AirHosted - Luzern Vacation Home Rentals offers accommodation with a balcony, as well as a... Ubytování AirHosted - Luzern Vacation Home Rentals se nachází ve městě Kriens (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Breathtaking views in Luzern downtown

9,3

Breathtaking views in Luzern downtown

Ubytování (Apartmán) Breathtaking views in Luzern downtown. Set in Luzern, 700 metres from Chapel Bridge, less than 1 km from KKL Culture and Convention Centre Lucerne and 1. Ubytování Breathtaking views in Luzern downtown se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern).

Culinarium Alpinum

9,3

Culinarium Alpinum

Ubytování (Hotel) Culinarium Alpinum. Situated in Stans, 1.6 km from Luftseilbahn Stanserhorn, Culinarium Alpinum features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytování Culinarium Alpinum se nachází ve městě Stans (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast im Entlebuch Hasle

9,3

Bed and Breakfast im Entlebuch Hasle

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast im Entlebuch Hasle. This guesthouse is located in the heart of the Entlebuch UNESCO Biosphere Reserve, a region popular with hikers, and is only a 35-minute drive from Lucerne... Ubytování Bed and Breakfast im Entlebuch Hasle se nachází ve městě Hasle (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Local-Apartments Pilatus (sleeps 6)

9,3

Local-Apartments Pilatus (sleeps 6)

Ubytování (Apartmán) Local-Apartments Pilatus (sleeps 6). Local-Apartments Pilatus (sleeps 6), a property with a terrace, is situated in Luzern, 6 km from Chapel Bridge, 6 km from Lion Monument, as well as 6 km... Ubytování Local-Apartments Pilatus (sleeps 6) se nachází ve městě Horw (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Large, central, bright flat

9,3

Large, central, bright flat

Ubytování (Apartmán) Large, central, bright flat. Large, central, bright flat offers accommodation in Luzern. The unit is 600 metres from Chapel Bridge. Ubytování Large, central, bright flat se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Young Backpackers Homestay

9,3

Young Backpackers Homestay

Ubytování (Hostel) Young Backpackers Homestay. Young Backpackers Homestay has free bikes, bar, a shared lounge and garden in Luzern. The property is set 2. Ubytování Young Backpackers Homestay se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Hofquartier

9,3

Appartements Hofquartier

Ubytování (Apartmány) Appartements Hofquartier. Appartements Hofquartier are located in Luzern, a 10-minute walk from the train station and the KKL culture and convention centre and a 5-minute walk from... Ubytování Appartements Hofquartier se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Hotel Nidwaldnerhof

9,3

Superior Hotel Nidwaldnerhof

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Nidwaldnerhof. Superior Hotel Nidwaldnerhof stojí v městečku Beckenried, přímo na břehu Lucernského jezera. Ubytování Superior Hotel Nidwaldnerhof se nachází ve městě Beckenried (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant zum Beck

9,2

Hotel & Restaurant zum Beck

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant zum Beck. Situated in Stansstad, next to the landing stage at Lake Lucerne, Hotel & Restaurant zum Beck offers a comfortable restaurant with a terrace, and rooms... Ubytování Hotel & Restaurant zum Beck se nachází ve městě Stansstad (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Free Spirit Lodge

9,2

Free Spirit Lodge

Ubytování (Chata) Free Spirit Lodge. Sörenberg’s Free Spirit Lodge offers units that each have a balcony or terrace with views of the surrounding landscape. Ubytování Free Spirit Lodge se nachází ve městě Sörenberg (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Gotthard

9,2

Seehotel Gotthard

Ubytování (Hotel) Seehotel Gotthard. The family-run Seehotel Gotthard in Weggis on the shore of Lake Lucerne, 25 km from Lucerne, offers 2 restaurants, a pizzeria, a bistro and rooms with... Ubytování Seehotel Gotthard se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern).

Lucerne Lake View Apartments

9,2

Lucerne Lake View Apartments

Ubytování (Apartmány) Lucerne Lake View Apartments. Set in Luzern, 500 metres from Lion Monument and 1.1 km from KKL Culture and Convention Centre Lucerne, Lucerne Lake View Apartments offers lake views and... Ubytování Lucerne Lake View Apartments se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Wellsberg

9,2

Gästehaus Wellsberg

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Wellsberg. Gästehaus Wellsberg se nachází ve Willisau, 42 km od Lucernu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Wellsberg se nachází ve městě Willisau (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bastis Central Guesthouse Lucerne City

9,2

Bastis Central Guesthouse Lucerne City

Ubytování (Apartmán) Bastis Central Guesthouse Lucerne City. Bastis Central Guesthouse Lucerne City in Luzern provides accommodation with free WiFi, 1 km from Lion Monument, 1. Ubytování Bastis Central Guesthouse Lucerne City se nachází ve městě Lucern (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel

9,2

Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel

Ubytování (Rezort) Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel. Bürgenstock Hotels & Resorts - Palace Hotel se nachází v obci Bürgenberg v kantonu Nidwalden, nedaleko Lucernu a 450 metrů nad Lucernským jezerem, a nabízí... Ubytování Bürgenstock Hotels & Resort - Palace Hotel se nachází ve městě Bürgenstock (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Hotel Menzberg

9,2

Landgasthof Hotel Menzberg

Ubytování (Hotel) Landgasthof Hotel Menzberg. Quietly located in the village of Menzberg, this historic 19th-century hotel features a terrace with panoramic views of the Napf Mountains. Ubytování Landgasthof Hotel Menzberg se nachází ve městě Menzberg (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Local-Apartments Pilatus Penthouse

9,2

Local-Apartments Pilatus Penthouse

Ubytování (Apartmán) Local-Apartments Pilatus Penthouse. Boasting lake views, Local-Apartments Pilatus Penthouse provides accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from KKL Culture and Convention... Ubytování Local-Apartments Pilatus Penthouse se nachází ve městě Horw (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Lucern - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 345 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Lucern.

Pro region Lucern doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lucern (181), Weggis (21), Sörenberg (11), Vitznau (10), Flühli (8), Sursee (7), Willisau (5), Hochdorf (3), Eich (3), Wolhusen (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Lucern máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Charming and cosy apartment near Lucerne (9,9*), Ferienwohnung Napf-Chäsi (9,8*), Apartment auf dem Bauernhof (9,7*), 2 Zimmerwohnung mit Gartensitzplatz (9,6*), Haus im Grünen bei Luzern (9,6*), apartment Monte Castello (9,5*), Park Hotel Vitznau (9,5*), Apartment Bei Linda (9,5*), 4 Star Garden Apartments Luzern (9,5*), Apartment Beau Site.2 (9,5*).

Region Lucern může být skvělým místem pro strávení dovolené.