Hledat

Ubytování

Ubytování město Weggis

Ve městě Weggis (Švýcarsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weggis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weggis

Apartment Beau Site.2

9,5

Apartment Beau Site.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Beau Site.2. Set in Weggis, just 2.5 km from cable car Rigi Kaltbad, Apartment Beau Site.2 offers beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Beau Site.2 se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Gotthard

9,2

Seehotel Gotthard

Ubytování (Hotel) Seehotel Gotthard. The family-run Seehotel Gotthard in Weggis on the shore of Lake Lucerne, 25 km from Lucerne, offers 2 restaurants, a pizzeria, a bistro and rooms with... Ubytování Seehotel Gotthard se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern).

Wanderlust Guesthouse

9,1

Wanderlust Guesthouse

Ubytování (Penzion) Wanderlust Guesthouse. Wanderlust Guesthouse je stylový penzion situovaný ve Weggisu, na úpatí hory Rigi a 200 metrů od jezera. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Wanderlust Guesthouse se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Beau Rivage Weggis - Beau Rivage Collection

9

Romantik Hotel Beau Rivage Weggis - Beau Rivage Collection

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Beau Rivage Weggis - Beau Rivage Collection. Hotel Beau Rivage Weggis byl nově zrekonstruován v roce 2014 a nachází se přímo na břehu Lucernského jezera. Ubytování Romantik Hotel Beau Rivage Weggis - Beau Rivage Collection se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Friedheim

8,9

Hotel Friedheim

Ubytování (Hotel) Hotel Friedheim. Family-run for more than 100 years, Hotel Friedheim enjoys an elevated position above Weggis. Ubytování Hotel Friedheim se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campus Hotel Hertenstein

8,9

Campus Hotel Hertenstein

Ubytování (Hotel) Campus Hotel Hertenstein. Hotel Campus Hertenstein se nachází na poloostrově na břehu jezera Lucern a přímo u zastávky lodí. Ubytování Campus Hotel Hertenstein se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alexander

8,7

Hotel Alexander

Ubytování (Hotel) Hotel Alexander. Tento čtyřhvězdičkový moderní Hotel Alexander stojí na klidném místě, v blízkosti centra obce Weggis. Ubytování Hotel Alexander se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehof Hotel Du Lac

8,7

Seehof Hotel Du Lac

Ubytování (Hotel) Seehof Hotel Du Lac. Hotel Seehof du Lac se nachází v centru města Weggis, pouhých 25 km od Lucernu, na jednom z nejkrásnějších míst u Lucernského jezera. Ubytování Seehof Hotel Du Lac se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenblick

8,6

Hotel Alpenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenblick. Hotel Alpenblick se nachází v obci Weggis. Nabízí restauraci, krytý bazén a panoramatickou terasu s výhledem na Lucernské jezero a Alpy. Ubytování Hotel Alpenblick se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

See & Wellnesshotel Gerbi

8,6

See & Wellnesshotel Gerbi

Ubytování (Hotel) See & Wellnesshotel Gerbi. See & Wellnesshotel Gerbi Weggis se nachází přímo na břehu Lucernského jezera. Ubytování See & Wellnesshotel Gerbi se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rössli Gourmet & Spa

8,5

Hotel Rössli Gourmet & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Rössli Gourmet & Spa. This 4-star hotel in Weggis is beautifully located on the promenade of Lake Lucerne. Ubytování Hotel Rössli Gourmet & Spa se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Graziella

8,4

Hotel Graziella

Ubytování (Hotel) Hotel Graziella. With views over the Lake Lucerne and the surrounding mountains, Hotel Graziella features rooms with a private balcony. Free WiFi is available in the lobby. Ubytování Hotel Graziella se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Albana

8,4

Hotel Albana

Ubytování (Hotel) Hotel Albana. Set in Weggis, 1.2 km from cable car Rigi Kaltbad, Hotel Albana offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Hotel Albana se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni-Hotel Frohburg - Beau Rivage Collection

8,4

Garni-Hotel Frohburg - Beau Rivage Collection

Ubytování (Hotel) Garni-Hotel Frohburg - Beau Rivage Collection. The Garni-Hotel Frohburg enjoys a quiet, lakeside location in the centre of Weggis. All rooms have a balcony facing the lake, and WiFi is provided for... Ubytování Garni-Hotel Frohburg - Beau Rivage Collection se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seeblick

8,3

Apartment Seeblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Seeblick. Apartment Seeblick is set in Weggis. The accommodation is less than 1 km from cable car Rigi Kaltbad, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Seeblick se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seminar-Hotel Rigi am See

8,2

Seminar-Hotel Rigi am See

Ubytování (Hotel) Seminar-Hotel Rigi am See. Located right on the shore of Lake Lucerne in Weggis, the Rigi am See offers direct lake access, a sun terrace, free WiFi, and panoramic views of the Swiss... Ubytování Seminar-Hotel Rigi am See se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Post Hotel Weggis

8,2

Post Hotel Weggis

Ubytování (Hotel) Post Hotel Weggis. Post Hotel Weggis se nachází v srdci Weggisu, jen krátkou procházku od břehů Lucernského jezera a nabízí ubytování ve stylových pokojích s krásnými... Ubytování Post Hotel Weggis se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Riviera Loft

8,1

Hotel Riviera Loft

Ubytování (Hotel) Hotel Riviera Loft. Offering a seasonal outdoor pool and hot tub, Hotel Riviera Loft is located in Weggis in the Canton of Lucerne Region. Ubytování Hotel Riviera Loft se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Central Am See - Beau Rivage Collection

8,1

Hotel Central Am See - Beau Rivage Collection

Ubytování (Hotel) Hotel Central Am See - Beau Rivage Collection. This 3-star superior hotel enjoys a quiet yet central location right on the banks of Lake Lucerne in Weggis. Ubytování Hotel Central Am See - Beau Rivage Collection se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schweizerhof

8,1

Hotel Schweizerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Schweizerhof. Soukromý a spravovaný Hotel Schweizerhof se těší nádherné poloze přímo u Lucernského jezera v obci Weggis. Ubytování Hotel Schweizerhof se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming home with stunning view

Charming home with stunning view

Ubytování (Prázdninový dům) Charming home with stunning view. Located in Weggis in the Canton of Lucerne region, Charming home with stunning view features a patio and lake views. Situated 2. Ubytování Charming home with stunning view se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Perim

Apartment Perim

Ubytování (Apartmán) Apartment Perim. Featuring lake views, Apartment Perim provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from cable car Rigi Kaltbad. Ubytování Apartment Perim se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern).

Apartment Beau Site.1

Apartment Beau Site.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Beau Site.1. Located in Weggis, just 2.5 km from cable car Rigi Kaltbad, Apartment Beau Site.1 provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Beau Site.1 se nachází ve městě Weggis (Švýcarsko - Lucern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weggis

Město Weggis se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Weggis.