Hledat

Ubytování

Fügen

V regionu Fügen (Rakousko) máme celkem 461 hotelů a ubytování.

Pro region Fügen doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Fügen (227). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Fügen

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Fügen

Holiday Home Linnehan

9,9

Holiday Home Linnehan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Linnehan. Holiday Home Linnehan is situated in Fügen, less than 1 km from Spieljoch, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Holiday Home Linnehan se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fügen IV

9,8

Apartment Fügen IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Fügen IV. Apartment Fügen IV in Fügen offers accommodation with free WiFi, 600 metres from Spieljoch, 600 metres from Spieljochbahn 1 and 1. Ubytování Apartment Fügen IV se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Told Elisabeth

9,8

Appartements Told Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Appartements Told Elisabeth. Located in Fügen in the Tyrol region, with Spieljoch and Zillertal Thermal Spa nearby, Appartements Told Elisabeth provides accommodation with free WiFi... Ubytování Appartements Told Elisabeth se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tyrol

9,8

Chalet Tyrol

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Tyrol. Located 700 metres from Spieljochbahn, Chalet Tyrol offers accommodation in Fügen. Guests benefit from terrace with a barrel sauna and a barbecue. Ubytování Chalet Tyrol se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Natur

9,8

Apartment Natur

Ubytování (Apartmán) Apartment Natur. Apartmán Natur se nachází ve Fügenu, 2,6 km od lanovky Spieljochbahn i od termálních lázní Zillertal. Ubytování Apartment Natur se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Evi

9,8

Apart Evi

Ubytování (Apartmán) Apart Evi. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apart Evi provides accommodation in Fügen with free WiFi and garden views. Ubytování Apart Evi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Gruber

9,7

Ferienwohnung Gruber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gruber. Ferienwohnung Gruber se nachází 650 metrů od lyžařského vleku Spieljochbahn a od zastávky skibusu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci... Ubytování Ferienwohnung Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior

9,7

Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior

Ubytování (Hotel) Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior. Wellnesshotel Haidachhof superior se nachází v centru lyžařského areálu Fügen v údolí Zillertal, jen pár kroků od lyžařského vleku a sjezdovek. Ubytování Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Sabrina Fügen

9,7

Apart Sabrina Fügen

Ubytování (Apartmán) Apart Sabrina Fügen. Offering free WiFi and free private parking, Apart Sabrina Fügen is located in Fügen, within just 600 metres of Spieljoch. Ubytování Apart Sabrina Fügen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Bergwärts

9,7

Apart Bergwärts

Ubytování (Apartmány) Apart Bergwärts. Apart Bergwärts se nachází 250 metrů od zastávky skibusu, kterým se dostanete do 5 minut vzdáleného lyžařského areálu Speljoch a do lyžařského areálu... Ubytování Apart Bergwärts se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Markus

9,7

Haus Markus

Ubytování (Apartmán) Haus Markus. Located 300 metres from Ski Area Spieljoch – Hochfügen, Haus Markus offers free Wi-Fi acces and private parking. Ubytování Haus Markus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HILLSIDE Apartments Pircher

9,7

HILLSIDE Apartments Pircher

Ubytování (Apartmány) HILLSIDE Apartments Pircher. HILLSIDE Apartments Pircher se nachází ve Fügenu. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování HILLSIDE Apartments Pircher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APART-PANORAMA

9,6

APART-PANORAMA

Ubytování (Apartmán) APART-PANORAMA. The modern Panorama offers self-catering accommodation on a hillside overlooking the scenic Ziller Valley. Ubytování APART-PANORAMA se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kogler

9,6

Apartment Kogler

Ubytování (Apartmán) Apartment Kogler. Boasting a garden and a terrace, Apartment Kogler provides accommodation in Fügen with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Kogler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Andreas

9,6

Appartement Andreas

Ubytování (Apartmán) Appartement Andreas. Tento apartmán se nachází ve městě Fügen a nabízí terasu, zahradu se zázemím pro grilování a sluneční terasou, balkon a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Appartement Andreas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenhaus Pfister

9,6

Alpenhaus Pfister

Ubytování (Apartmány) Alpenhaus Pfister. Alpenhaus Pfister se nachází na klidném místě v centru Fügenu a nabízí velkou zahradu s altánem, grilem a dětským hřištěm a apartmány s možností vlastního... Ubytování Alpenhaus Pfister se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ritzl

9,6

Apart Ritzl

Ubytování (Apartmán) Apart Ritzl. Apart Ritzl se nachází 8 minut pěšky od centra Fügenu a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apart Ritzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christl

9,5

Apartment Christl

Ubytování (Apartmán) Apartment Christl. Boasting mountain views, Apartment Christl offers accommodation with a balcony, around 600 metres from Spieljoch. Ubytování Apartment Christl se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aberghof

9,5

Aberghof

Ubytování (Apartmány) Aberghof. Aberghof se nachází v obci Fügen, 2,2 km od lanovky Spieljochbahn 1, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradou s terasou. Ubytování Aberghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonneneck

9,5

Haus Sonneneck

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Sonneneck. Hostel Sonneneck se nachází 450 metrů od centra Fügenu v údolí Zillertal, jen 800 metrů od lanovky Spieljochbahn. Ubytování Haus Sonneneck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schweiberer

9,5

Ferienwohnung Schweiberer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schweiberer. Ferienwohnung Schweiberer offers accommodation in Fügen, 1.5 km from Spieljochbahn and 1.5 km from Zillertal Thermal Spa. Ubytování Ferienwohnung Schweiberer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sailer

9,4

Ferienwohnung Sailer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sailer. Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Sailer is an accommodation situated in Fügen, just 1.1 km from Spieljoch and 1. Ubytování Ferienwohnung Sailer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Sprenger Fügen im Zillertal

9,4

Apart Sprenger Fügen im Zillertal

Ubytování (Apartmán) Apart Sprenger Fügen im Zillertal. Apart Sprenger Fügen im Zillertal se nachází ve Fügenu, necelý 1 km od termálních lázní Zillertal a 16 minut chůze od lanovky Spieljochbahn 1. Ubytování Apart Sprenger Fügen im Zillertal se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirol-Haus Irma

9,4

Tirol-Haus Irma

Ubytování (Bed and breakfast) Tirol-Haus Irma. Tirol-Haus Irma se nachází 10 minut chůze od centra obce Fügen v údolí Zillertal, 4 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Tirol-Haus Irma se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kopp

9,4

Ferienhaus Kopp

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Kopp. Ferienhaus Kopp se nachází 50 metrů od centra Fügenu a 700 metrů od lanovky Spieljoch. Ubytování Ferienhaus Kopp se nachází ve městě Lindenweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger

9,4

Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger. Apartement Zillertal - Schwemberger nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Fügen a je vzdálen 400 metrů od lanovky Spieljochbahn a 4 100... Ubytování Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Stacherhof

9,4

Aparthotel Stacherhof

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Stacherhof. Aparthotel Stacherhof se nachází v obci Fügen v údolí Zillertal a nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem na hory a velké wellness centrum. Ubytování Aparthotel Stacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Schwarzenauer

9,4

Ferienwohnung Schwarzenauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwarzenauer. Ferienwohnung Schwarzenauer poskytuje pohodlné ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Schwarzenauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rieser

9,4

Rieser

Ubytování (Apartmán) Rieser. Rieser is situated in Uderns. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Rieser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christian

9,4

Apartment Christian

Ubytování (Apartmán) Apartment Christian. Apartment Christian offers accommodation in Fügen, 700 metres from Zillertal Thermal Spa and 1.1 km from Spieljoch. Ubytování Apartment Christian se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moida-Ferienwohnung

9,4

Moida-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Moida-Ferienwohnung. In the centre of Fügen, guests can find Moida-Ferienwohnung. It comes with free Wi-Fi and a terrace. Ubytování Moida-Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kugl

9,4

Appartement Kugl

Ubytování (Apartmán) Appartement Kugl. Tento prostorný apartmán se nachází na poklidném místě na okraji lesa v obci Fügen ležící v údolí Zillertal a nabízí 3 ložnice a 2 balkony. Ubytování Appartement Kugl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Fügen

9,4

Chalet Fügen

Ubytování (Horské chaty) Chalet Fügen. Chalet Fügen se nachází ve městě Fügen, 400 metrů od termálních lázní Zillertal a 600 metrů od lanovky Spieljoch. Ubytování Chalet Fügen se nachází ve městě Steinweg 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Theresia

9,3

Landhaus Theresia

Ubytování (Apartmány) Landhaus Theresia. Landhaus Theresia se nachází v obci Fügen a nabízí apartmány s možností vlastního stravování s výhledem na okolní hory. Ubytování Landhaus Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Dornauer

9,3

Apart Dornauer

Ubytování (Apartmán) Apart Dornauer. Located in Fügen, 2.6 km from Spieljoch, 2.7 km from Spieljochbahn 1 and 6 km from Mösllift, Apart Dornauer provides accommodation with a balcony and free... Ubytování Apart Dornauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schiestlhof

9,3

Schiestlhof

Ubytování (Apartmán) Schiestlhof. Tento apartmán se nachází ve Fügenu, 23 km od Mayrhofenu. Jen 200 metrů od domu je lanovka Spieljochbahn. Ubytování Schiestlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior

9,3

Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior. Tento 4hvězdičkový superior hotel se nachází v údolí Zillertal, je obklopený impozantní horskou krajinou a nabízí wellness centrum o rozloze 4000 m² s... Ubytování Sport- und Wellnesshotel Held 4 Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hölzl

9,3

Ferienhaus Hölzl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hölzl. Ferienhaus Hölzl je prázdninový dům v obci Fügen, 1,1 km od lanovky Spieljochbahn. K dispozici je balkon. Hosté tu mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Hölzl se nachází ve městě Nisslweg 3 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Heim

9,3

Apart Heim

Ubytování (Apartmány) Apart Heim. Apart Heim stojí hned u lanovky Spieljochbahn a dětské sjezdovky a 5 minut chůze od centra Fügenu. Ubytování Apart Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sophie

9,3

Chalet Sophie

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Sophie. Chalet Sophie se nachází v městečku Fügen, nedaleko lanovky Spieljochbahn 1, a nabízí půjčovnu kol, lyžárnu, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Chalet Sophie se nachází ve městě Malergasse 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghof Zillertal

9,3

Berghof Zillertal

Ubytování (Apartmány) Berghof Zillertal. Berghof Zillertal features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Fügen, 800 metres from Spieljoch. Ubytování Berghof Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Haus Nachtschatt 1

9,2

Holiday home Haus Nachtschatt 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Haus Nachtschatt 1. Holiday home Haus Nachtschatt 1, a property with a terrace, is situated in Fügen, 1.4 km from Spieljoch, 1.4 km from Spieljochbahn 1, as well as 1. Ubytování Holiday home Haus Nachtschatt 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiesenhof

9,2

Wiesenhof

Ubytování (Apartmány) Wiesenhof. Penzion Wiesenhof je situován v obci Fügen, pouhé 4 km lyžařského střediska Spieljoch, a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na okolní hory. Ubytování Wiesenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Zirben Heim

9,2

Zirben Heim

Ubytování (Apartmán) Zirben Heim. Situated in Fügen and only 300 metres from Spieljochbahn 1, Zirben Heim features accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Zirben Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Julia

9,2

Apart Julia

Ubytování (Apartmány) Apart Julia. Apart Julia se nachází se v Zillertalských Alpách, 5 minut pěšky od lázní Zillertal a vleku do lyžařského areálu Spieljoch. Ubytování Apart Julia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnseitn Luxus Appartements

9,2

Sonnseitn Luxus Appartements

Ubytování (Apartmány) Sonnseitn Luxus Appartements. Sonnseitn Luxus Appartements se nachází ve městě Fügen, asi 5 minut chůze od centra. Ubytování Sonnseitn Luxus Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mauracher Kirer Haus

9,2

Ferienwohnung Mauracher Kirer Haus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mauracher Kirer Haus. Ferienwohnung Mauracher Kirer Haus se nachází ve Fügenu, 600 metrů od Spieljochbahn 1 a 1,3 km od termálních lázní Zillertal. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Mauracher Kirer Haus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hell's Ferienresort Zillertal

9,2

Hell's Ferienresort Zillertal

Ubytování (Prázdninový areál) Hell's Ferienresort Zillertal. Hell's Ferienresort Zillertal se nachází hned vedle silnice A v údolí Zillertal, 15 minut pěšky od centra Fügenu. Ubytování Hell's Ferienresort Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Söllbacherhof

9,2

Söllbacherhof

Ubytování (Apartmány) Söllbacherhof. Söllbacherhof se nachází 10 minut chůze od centra obce Fügen a pouhé 3 minuty chůze od lanovky Zillertalbahn. Ubytování Söllbacherhof se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Fügen A 258.003

9,2

Ferienwohnung in Fügen A 258.003

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Fügen A 258.003. Set 2.6 km from Zillertal Thermal Spa, 3.3 km from Spieljoch and 3.4 km from Spieljochbahn 1, Ferienwohnung in Fügen A 258. Ubytování Ferienwohnung in Fügen A 258.003 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Gondelspaß

9,2

Apartments Gondelspaß

Ubytování (Apartmány) Apartments Gondelspaß. Situated 200 metres from Spieljochbahn and 900 metres from the thermal spa Zillertal, Apartments Gondelspaß offers two apartments with flat-screen TV's and... Ubytování Apartments Gondelspaß se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Fügen

Ubytování v městech regionu Fügen

Ubytování v regionu Fügen - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 461 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Fügen.

Pro region Fügen doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Fügen (227). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Fügen máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Holiday Home Linnehan (9,9*), Apartment Fügen IV (9,8*), Chalet Tyrol (9,8*), Apartment Natur (9,8*), Apart Evi (9,8*), Ferienwohnung Gruber (9,7*), Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior (9,7*), Apart Sabrina Fügen (9,7*), Apart Bergwärts (9,7*), Haus Markus (9,7*).

Region Fügen může být skvělým místem pro strávení dovolené.