Hledat

Ubytování

Ubytování město Fügen

Ve městě Fügen (Rakousko) máme celkem 227 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fügen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fügen

Schlagalm Appartement Zillertal FUZ100

10

Schlagalm Appartement Zillertal FUZ100

UbytováníSchlagalm Appartement Zillertal FUZ100. Schlagalm Appartement Zillertal FUZ100 se nachází asi 46 km od císařského paláce v Innsbrucku a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Schlagalm Appartement Zillertal FUZ100 se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Rosenweg

10

Chalet Rosenweg

UbytováníChalet Rosenweg. Chalet Rosenweg se nachází ve Fügenu, 46 km od císařského paláce a hlavního nádraží v Innsbrucku. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chalet Rosenweg se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Anja

10

Appartement Anja

UbytováníAppartement Anja. Appartement Anja se nachází ve Fügenu, 46 km od hradu Ambras a císařského paláce, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Appartement Anja se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Lottis Dahuam

10

Lottis Dahuam

UbytováníLottis Dahuam. Lottis Dahuam se nachází ve Fügenu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lottis Dahuam se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

TheView Green

10

TheView Green

UbytováníTheView Green. TheView Green se nachází ve Fügenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování TheView Green se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Griass di Fügen

10

Apartment Griass di Fügen

Ubytování (Apartmán) Apartment Griass di Fügen. Apartmán se nachází ve Fügenu, 200 metrů od lanovky Spieljoch a 1,1 km od termálních lázní Zillertal. Apartment Griass di Fügen nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Griass di Fügen se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Linnehan

9,9

Holiday Home Linnehan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Linnehan. Holiday Home Linnehan is situated in Fügen, less than 1 km from Spieljoch, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Holiday Home Linnehan se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Fügen IV

9,8

Apartment Fügen IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Fügen IV. Apartment Fügen IV in Fügen offers accommodation with free WiFi, 600 metres from Spieljoch, 600 metres from Spieljochbahn 1 and 1. Ubytování Apartment Fügen IV se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Told Elisabeth

9,8

Appartements Told Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Appartements Told Elisabeth. Located in Fügen in the Tyrol region, with Spieljoch and Zillertal Thermal Spa nearby, Appartements Told Elisabeth provides accommodation with free WiFi... Ubytování Appartements Told Elisabeth se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Tyrol

9,8

Chalet Tyrol

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Tyrol. Located 700 metres from Spieljochbahn, Chalet Tyrol offers accommodation in Fügen. Guests benefit from terrace with a barrel sauna and a barbecue. Ubytování Chalet Tyrol se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Zillertal Juwel

9,7

Zillertal Juwel

Ubytování (Apartmán) Zillertal Juwel. Zillertal Juwel se nachází ve Fügenu, 200 metrů od lanovky Spieljoch, a nabízí ubytování s přímým přístupem na sjezdovku, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Zillertal Juwel se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Cloud 9 by AlpenLuxus mit Dachterrasse & Whirlpool

9,7

Cloud 9 by AlpenLuxus mit Dachterrasse & Whirlpool

Ubytování (Apartmány) Cloud 9 by AlpenLuxus mit Dachterrasse & Whirlpool. Cloud 9 by AlpenLuxus mit Dachterrasse & Whirlpool se nachází ve Fügenu, 200 metrů od lanovky Spieljoch a 1 km od termálních lázní Zillertal. Ubytování Cloud 9 by AlpenLuxus mit Dachterrasse & Whirlpool se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior

9,7

Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior

Ubytování (Hotel) Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior. Wellnesshotel Haidachhof superior se nachází v centru lyžařského areálu Fügen v údolí Zillertal, jen pár kroků od lyžařského vleku a sjezdovek. Ubytování Aktiv- und Wellnesshotel Haidachhof superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

TheView Garden

9,7

TheView Garden

Ubytování (Apartmány) TheView Garden. TheView Garden se nachází asi 1,3 km od Spieljochu a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování TheView Garden se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Markus

9,7

Haus Markus

Ubytování (Apartmán) Haus Markus. Located 300 metres from Ski Area Spieljoch – Hochfügen, Haus Markus offers free Wi-Fi acces and private parking. Ubytování Haus Markus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

HILLSIDE Apartments Pircher

9,7

HILLSIDE Apartments Pircher

Ubytování (Apartmány) HILLSIDE Apartments Pircher. HILLSIDE Apartments Pircher se nachází ve Fügenu. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování HILLSIDE Apartments Pircher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart MARI

9,7

Apart MARI

UbytováníApart MARI. Apart MARI se nachází ve Fügenu, 47 km od císařského paláce Innsbruck a 48 km od hlavního nádraží Innsbruck. Nabízí klimatizaci. Ubytování Apart MARI se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

APART-PANORAMA

9,6

APART-PANORAMA

Ubytování (Apartmán) APART-PANORAMA. The modern Panorama offers self-catering accommodation on a hillside overlooking the scenic Ziller Valley. Ubytování APART-PANORAMA se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ritzl

9,6

Apart Ritzl

Ubytování (Apartmán) Apart Ritzl. Apart Ritzl se nachází 8 minut pěšky od centra Fügenu a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apart Ritzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Christl

9,5

Apartment Christl

Ubytování (Apartmán) Apartment Christl. Boasting mountain views, Apartment Christl offers accommodation with a balcony, around 600 metres from Spieljoch. Ubytování Apartment Christl se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

ZWEITE HEIMAT by AlpenLuxus Appartements

9,5

ZWEITE HEIMAT by AlpenLuxus Appartements

UbytováníZWEITE HEIMAT by AlpenLuxus Appartements. ZWEITE HEIMAT by AlpenLuxus Appartements se nachází ve Fügenu, 47 km od hradu Ambras, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, výtahem a soukromým... Ubytování ZWEITE HEIMAT by AlpenLuxus Appartements se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Aberghof

9,5

Aberghof

Ubytování (Apartmány) Aberghof. Aberghof se nachází v obci Fügen, 2,2 km od lanovky Spieljochbahn 1, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradou s terasou. Ubytování Aberghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Krismer

9,5

Appartement Krismer

UbytováníAppartement Krismer. Appartement Krismer se nachází ve Fügenu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Krismer se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

ZillerHeart by AlpenLuxus

9,5

ZillerHeart by AlpenLuxus

Ubytování (Apartmány) ZillerHeart by AlpenLuxus. ZillerHeart by AlpenLuxus se nachází ve Fügenu, v blízkosti Spieljochu. Nabízí ubytování s půjčovnou lyžařského vybavení, lyžárnu, sdílený lounge a terasu. Ubytování ZillerHeart by AlpenLuxus se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sonneneck

9,5

Haus Sonneneck

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Sonneneck. Hostel Sonneneck se nachází 450 metrů od centra Fügenu v údolí Zillertal, jen 800 metrů od lanovky Spieljochbahn. Ubytování Haus Sonneneck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Joachim

9,5

Apart Joachim

UbytováníApart Joachim. Apart Joachim nabízí ubytování s výhledem na hory ve Fügenu, 46 km od císařského paláce Innsbruck a 47 km od hlavního nádraží Innsbruck. Ubytování Apart Joachim se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Schweiberer

9,5

Ferienwohnung Schweiberer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schweiberer. Ferienwohnung Schweiberer offers accommodation in Fügen, 1.5 km from Spieljochbahn and 1.5 km from Zillertal Thermal Spa. Ubytování Ferienwohnung Schweiberer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

VERONIKAS Relax & Family Suite by AlpenLuxus Appartements

9,5

VERONIKAS Relax & Family Suite by AlpenLuxus Appartements

UbytováníVERONIKAS Relax & Family Suite by AlpenLuxus Appartements. VERONIKAS Relax & Family Suite by AlpenLuxus Appartements se nachází ve Fügenu, 47 km od hradu Ambras a císařského paláce Innsbruck, a nabízí výhled do... Ubytování VERONIKAS Relax & Family Suite by AlpenLuxus Appartements se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Veronikas Ferienwohnung Zillertal

9,4

Veronikas Ferienwohnung Zillertal

Ubytování (Apartmány) Veronikas Ferienwohnung Zillertal. Veronikas Ferienwohnung Zillertal se nachází ve Fügenu, 400 metrů od lanovky Spieljoch a 500 metrů od termálních lázní Zillertal, a nabízí ubytování s... Ubytování Veronikas Ferienwohnung Zillertal se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Tirol-Haus Irma

9,4

Tirol-Haus Irma

Ubytování (Bed and breakfast) Tirol-Haus Irma. Tirol-Haus Irma se nachází 10 minut chůze od centra obce Fügen v údolí Zillertal, 4 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Tirol-Haus Irma se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Sprenger Fügen im Zillertal

9,4

Apart Sprenger Fügen im Zillertal

Ubytování (Apartmán) Apart Sprenger Fügen im Zillertal. Apart Sprenger Fügen im Zillertal se nachází ve Fügenu, necelý 1 km od termálních lázní Zillertal a 16 minut chůze od lanovky Spieljochbahn 1. Ubytování Apart Sprenger Fügen im Zillertal se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Kopp

9,4

Ferienhaus Kopp

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Kopp. Ferienhaus Kopp se nachází 50 metrů od centra Fügenu a 700 metrů od lanovky Spieljoch. Ubytování Ferienhaus Kopp se nachází ve městě Lindenweg 5 (Rakousko - Tyrolsko).

Mountain Penthouse Top 8 & 9

9,4

Mountain Penthouse Top 8 & 9

Ubytování (Apartmány) Mountain Penthouse Top 8 & 9. Mountain Penthouse Top 8 & 9 se nachází ve Fügenu, 200 metrů od lanovky Spieljoch, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Mountain Penthouse Top 8 & 9 se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger

9,4

Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger. Apartement Zillertal - Schwemberger nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Fügen a je vzdálen 400 metrů od lanovky Spieljochbahn a 4 100... Ubytování Ferienwohnung Zillertal - Schwemberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Schwarzenauer

9,4

Ferienwohnung Schwarzenauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwarzenauer. Ferienwohnung Schwarzenauer poskytuje pohodlné ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Schwarzenauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Rieser

9,4

Rieser

Ubytování (Apartmán) Rieser. Rieser is situated in Uderns. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Rieser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

RUHESTUBE by AlpenLuxus Appartements

9,4

RUHESTUBE by AlpenLuxus Appartements

UbytováníRUHESTUBE by AlpenLuxus Appartements. RUHESTUBE by AlpenLuxus Appartements se nachází ve Fügenu, 47 km od hradu Ambras, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, výtahem a soukromým... Ubytování RUHESTUBE by AlpenLuxus Appartements se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Kugl

9,4

Appartement Kugl

Ubytování (Apartmán) Appartement Kugl. Tento prostorný apartmán se nachází na poklidném místě na okraji lesa v obci Fügen ležící v údolí Zillertal a nabízí 3 ložnice a 2 balkony. Ubytování Appartement Kugl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Moida-Ferienwohnung

9,4

Moida-Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Moida-Ferienwohnung. In the centre of Fügen, guests can find Moida-Ferienwohnung. It comes with free Wi-Fi and a terrace. Ubytování Moida-Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Christian

9,4

Apartment Christian

Ubytování (Apartmán) Apartment Christian. Apartment Christian offers accommodation in Fügen, 700 metres from Zillertal Thermal Spa and 1.1 km from Spieljoch. Ubytování Apartment Christian se nachází ve městě Fügen (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Fügen

9,4

Chalet Fügen

Ubytování (Horské chaty) Chalet Fügen. Chalet Fügen se nachází ve městě Fügen, 400 metrů od termálních lázní Zillertal a 600 metrů od lanovky Spieljoch. Ubytování Chalet Fügen se nachází ve městě Steinweg 9 (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Fügen

Město Fügen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 227 hotelů a ubytování ve městě Fügen.