Hledat

Ubytování

El Fayoum

V regionu El Fayoum (Egypt) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu El Fayoum

Nejlepší ubytování v hotelech regionu El Fayoum

Dar Al Baraka

9,5

Dar Al Baraka

Ubytování (Vila) Dar Al Baraka. Set in ‘Izbat an Nāmūs in the El Fayoum region, Dar Al Baraka has a patio and lake views. Ubytování Dar Al Baraka se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marassi Tunis

9,3

Marassi Tunis

Ubytování (Vila) Marassi Tunis. Marassi Tunis is set in ‘Izbat an Nāmūs and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Marassi Tunis se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tunis Village Chalet

9,3

Tunis Village Chalet

Ubytování (Chata) Tunis Village Chalet. Tunis Village Chalet is located in Fayoum and offers a garden, a terrace and a shared lounge. The property features sea and lake views. Ubytování Tunis Village Chalet se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazib Inn Resort & Spa

9,3

Lazib Inn Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Lazib Inn Resort & Spa. Lazib Inn Resort & Spa is located in the magical Tunis village, overlooking Qaroun Lake in Fayoum oasis. Ubytování Lazib Inn Resort & Spa se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tebtunis

8,9

Tebtunis

Ubytování (Hotel) Tebtunis. Located in ‘Izbat an Nāmūs, Tebtunis provides accommodation with private terraces. Ubytování Tebtunis se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kom El Dikka Agri Lodge

8,7

Kom El Dikka Agri Lodge

Ubytování (Chata) Kom El Dikka Agri Lodge. Kom El Dikka Agri lodge is a 30-year old privately owned Olive farm, which has been developed into an Agri-tourism lodge. Ubytování Kom El Dikka Agri Lodge se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tunis Lake View

8,5

Tunis Lake View

Ubytování (Vila) Tunis Lake View. Situated in ‘Izbat an Nāmūs, Tunis Lake View features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování Tunis Lake View se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zaytona Lake View

8,4

Zaytona Lake View

Ubytování (Vila) Zaytona Lake View. Zaytona Lake View is located in Fayoum Center and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Zaytona Lake View se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byoum Lakeside Hotel

8,1

Byoum Lakeside Hotel

Ubytování (Rezort) Byoum Lakeside Hotel. Offering a year-round outdoor pool and a private beach area directly on Qarun Lake, Byoum Lakeside Hotel is situated in Fayoum district. Ubytování Byoum Lakeside Hotel se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa tunis village

7,9

villa tunis village

Ubytování (Bed and breakfast) villa tunis village. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, villa tunis village is situated in ‘Izbat an Nāmūs. Ubytování villa tunis village se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zad El Mosafer Ecolodge

7,8

Zad El Mosafer Ecolodge

Ubytování (Penzion) Zad El Mosafer Ecolodge. Located in Al Fayyūm, just a 5-minute walk from Qaroun Lake, Zad El Mosafer Ecolodge has traditionally decorated rooms. Ubytování Zad El Mosafer Ecolodge se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fayoum Hotel Armed Forces

7,4

Fayoum Hotel Armed Forces

Ubytování (Hotel) Fayoum Hotel Armed Forces. Facing the beachfront in ‘Ezbet Sa‘dî Mugâwir, Fayoum Hotel Armed Forces features an outdoor pool and a garden. Ubytování Fayoum Hotel Armed Forces se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helnan Auberge Fayoum

7,2

Helnan Auberge Fayoum

Ubytování (Rezort) Helnan Auberge Fayoum. Founded in 1937, the luxurious hotel has been the official host of celebrities and prominent figures over the years. Ubytování Helnan Auberge Fayoum se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Panorama Resort

7,2

New Panorama Resort

Ubytování (Bed and breakfast) New Panorama Resort. With lake views, New Panorama Resort is set in Fayoum Center and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, outdoor pool and sun terrace. Ubytování New Panorama Resort se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tunis Lake View Studio

5,2

Tunis Lake View Studio

Ubytování (Apartmán) Tunis Lake View Studio. Tunis Lake View Studio is located in Fayoum Center and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Tunis Lake View Studio se nachází ve městě Fajjúm (Egypt - El Fayoum).

Bequest

Bequest

Ubytování (Kemp) Bequest. Bequest features a garden and a terrace in Qaryat at Ta‘mīr as Siyāḩīyah. Ubytování Bequest se nachází ve městě Qaryat at Ta‘mīr as Siyāḩīyah (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zad Elmosafer Villa

Zad Elmosafer Villa

Ubytování (Vila) Zad Elmosafer Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Zad Elmosafer Villa is situated in ‘Izbat an Nāmūs. Ubytování Zad Elmosafer Villa se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fully furnished Studio in Byoum (Al Fayoum Oasis) by Orascom developments

Fully furnished Studio in Byoum (Al Fayoum Oasis) by Orascom developments

Ubytování (Apartmán) Fully furnished Studio in Byoum (Al Fayoum Oasis) by Orascom developments. Fully furnished Studio in Byoum (Al Fayoum Oasis) by Orascom developments is located in Qaryat at Ta‘mīr as Siyāḩīyah and offers a restaurant, an outdoor... Ubytování Fully furnished Studio in Byoum (Al Fayoum Oasis) by Orascom developments se nachází ve městě Qaryat at Ta‘mīr as Siyāḩīyah (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu El Fayoum, Egypt

Region El Fayoum, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování v regionu El Fayoum, Egypt.