Hledat

Ubytování

Ubytování město ‘Izbat an Nāmūs

Ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě ‘Izbat an Nāmūs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě ‘Izbat an Nāmūs

Dar Al Baraka

9,5

Dar Al Baraka

Ubytování (Vila) Dar Al Baraka. Set in ‘Izbat an Nāmūs in the El Fayoum region, Dar Al Baraka has a patio and lake views. Ubytování Dar Al Baraka se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marassi Tunis

9,3

Marassi Tunis

Ubytování (Vila) Marassi Tunis. Marassi Tunis is set in ‘Izbat an Nāmūs and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Marassi Tunis se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tebtunis

8,9

Tebtunis

Ubytování (Hotel) Tebtunis. Located in ‘Izbat an Nāmūs, Tebtunis provides accommodation with private terraces. Ubytování Tebtunis se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa tunis village

7,9

villa tunis village

Ubytování (Bed and breakfast) villa tunis village. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, villa tunis village is situated in ‘Izbat an Nāmūs. Ubytování villa tunis village se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zad Elmosafer Villa

Zad Elmosafer Villa

Ubytování (Vila) Zad Elmosafer Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Zad Elmosafer Villa is situated in ‘Izbat an Nāmūs. Ubytování Zad Elmosafer Villa se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě ‘Izbat an Nāmūs

Město ‘Izbat an Nāmūs se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě ‘Izbat an Nāmūs.