Hledat

Ubytování

Ubytování město ‘Izbat an Nāmūs

Ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě ‘Izbat an Nāmūs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě ‘Izbat an Nāmūs

Dar Al Baraka

9,5

Dar Al Baraka

Ubytování (Vila) Dar Al Baraka. Set in ‘Izbat an Nāmūs in the El Fayoum region, Dar Al Baraka has a patio and lake views. Ubytování Dar Al Baraka se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marassi Tunis

9,3

Marassi Tunis

Ubytování (Vila) Marassi Tunis. Marassi Tunis is set in ‘Izbat an Nāmūs and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Marassi Tunis se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tebtunis

8,9

Tebtunis

Ubytování (Hotel) Tebtunis. Located in ‘Izbat an Nāmūs, Tebtunis provides accommodation with private terraces. Ubytování Tebtunis se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa tunis village

7,9

villa tunis village

Ubytování (Bed and breakfast) villa tunis village. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, villa tunis village is situated in ‘Izbat an Nāmūs. Ubytování villa tunis village se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haneen Field View

Haneen Field View

Ubytování (Vila) Haneen Field View. Situated in ‘Izbat an Nāmūs in the El Fayoum region, Haneen Field View has a balcony. This villa features accommodation with a terrace. Ubytování Haneen Field View se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zad Elmosafer Villa

Zad Elmosafer Villa

Ubytování (Vila) Zad Elmosafer Villa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Zad Elmosafer Villa is situated in ‘Izbat an Nāmūs. Ubytování Zad Elmosafer Villa se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

بيت المشتل

بيت المشتل

Ubytování (Hotel) بيت المشتل. Set in ‘Izbat an Nāmūs, بيت المشتل offers a garden. Featuring room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytování بيت المشتل se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

فيلا بيت المشتل

فيلا بيت المشتل

Ubytování (Luxusní stan) فيلا بيت المشتل. Set in ‘Izbat an Nāmūs, فيلا بيت المشتل features accommodation with access to a garden. The tented camp offers a hot tub. Ubytování فيلا بيت المشتل se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rihana Chalet

Rihana Chalet

Ubytování (Chata) Rihana Chalet. Rihana Chalet is located in ‘Izbat an Nāmūs. Guests have a private terrace. This chalet has 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Rihana Chalet se nachází ve městě ‘Izbat an Nāmūs (Egypt - El Fayoum). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě ‘Izbat an Nāmūs

Město ‘Izbat an Nāmūs se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě ‘Izbat an Nāmūs.