Hledat

Ubytování

Chiasso

V regionu Chiasso, Švýcarsko (Švýcarsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Chiasso

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Chiasso

Vecchia Osteria Seseglio

9,4

Vecchia Osteria Seseglio

Ubytování (Hotel) Vecchia Osteria Seseglio. Situated in Chiasso, 4.3 km from Cinema Theatre Chiasso, Vecchia Osteria Seseglio features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytování Vecchia Osteria Seseglio se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bahnhof Haus

8,2

Hotel Bahnhof Haus

Ubytování (Penzion) Hotel Bahnhof Haus. Located just 30 metres from the main train station in Chiasso, Bahnhof Haus features a restaurant offering Mediterranean cuisine and pizzas. Ubytování Hotel Bahnhof Haus se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Touring

7,9

Hotel Touring

Ubytování (Hotel) Hotel Touring. Hotel Touring se nachází v centru pěší zóny města Chiasso, 2 minuty chůze od vlakového nádraží, a nabízí moderní pokoje. Ubytování Hotel Touring se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Tell

7,8

Residence Tell

Ubytování (Apartmány) Residence Tell. Renovated in 2013, Residence Tell is located in a quiet residential neighbourhood in Chiasso, 700 metres from the train station and 1,500 metres from the... Ubytování Residence Tell se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Chiasso

Ubytování v městech regionu Chiasso

Ubytování v regionu Chiasso, Švýcarsko

Region Chiasso, Švýcarsko se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování v regionu Chiasso, Švýcarsko.