Hledat

Ubytování

Ubytování město Chiasso

Ve městě Chiasso (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chiasso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chiasso

Vecchia Osteria Seseglio

9,4

Vecchia Osteria Seseglio

Ubytování (Hotel) Vecchia Osteria Seseglio. Situated in Chiasso, 4.3 km from Cinema Theatre Chiasso, Vecchia Osteria Seseglio features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytování Vecchia Osteria Seseglio se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bahnhof Haus

8,2

Hotel Bahnhof Haus

Ubytování (Penzion) Hotel Bahnhof Haus. Located just 30 metres from the main train station in Chiasso, Bahnhof Haus features a restaurant offering Mediterranean cuisine and pizzas. Ubytování Hotel Bahnhof Haus se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Touring

7,9

Hotel Touring

Ubytování (Hotel) Hotel Touring. Hotel Touring se nachází v centru pěší zóny města Chiasso, 2 minuty chůze od vlakového nádraží, a nabízí moderní pokoje. Ubytování Hotel Touring se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Tell

7,8

Residence Tell

Ubytování (Apartmány) Residence Tell. Renovated in 2013, Residence Tell is located in a quiet residential neighbourhood in Chiasso, 700 metres from the train station and 1,500 metres from the... Ubytování Residence Tell se nachází ve městě Chiasso (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Chiasso

Město Chiasso se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Chiasso.