Hledat

Ubytování

Aswan Governorate

V regionu Aswan Governorate (Egypt) máme celkem 144 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Aswan Governorate

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Aswan Governorate

Fenti Hotel & Camp

10

Fenti Hotel & Camp

Ubytování (Hotel) Fenti Hotel & Camp. Fenti Hotel & Camp se nachází v Ash Shallāl a nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, venkovní bazén a zahradu. Ubytování Fenti Hotel & Camp se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).

ZAHRA HOUSE

10

ZAHRA HOUSE

Ubytování (Apartmán) ZAHRA HOUSE. ZAHRA HOUSE se nachází v Abu Simbel, necelý 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a pokojovou... Ubytování ZAHRA HOUSE se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

"Mini nile curise"Zainoba"

10

"Mini nile curise"Zainoba"

Ubytování (Ubytování na lodi) "Mini nile curise"Zainoba". "Mini nile curise"Zainoba" se nachází v Nag` el-Ramla, 1,7 km od Aswanu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování "Mini nile curise"Zainoba" se nachází ve městě Egypt (Egypt - Aswan Governorate).

Habibi Nubian Guesthouse Aswan

9,9

Habibi Nubian Guesthouse Aswan

Ubytování (Penzion) Habibi Nubian Guesthouse Aswan. Situated in Aswan, 7 km from Aga Khan Mausoleum, Habibi Nubian Guesthouse Aswan features accommodation with a restaurant, free private parking, free bikes... Ubytování Habibi Nubian Guesthouse Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

lawanda nubian house

9,8

lawanda nubian house

Ubytování (Bed and breakfast) lawanda nubian house. Lawanda nubian house se nachází v Aswanu a nabízí výhled na město, restauraci, bar, sdílený lounge, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování lawanda nubian house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Kafana Guest House Nile View

9,8

Kafana Guest House Nile View

Ubytování (Penzion) Kafana Guest House Nile View. Kafana Guest House Nile View se nachází v Aswanu, 700 metrů od mauzolea Aga Khan. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, soukromou pláž a terasu. Ubytování Kafana Guest House Nile View se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Mud house of Edfu

9,8

Mud house of Edfu

Ubytování (Bed and breakfast) Mud house of Edfu. Located in Idfū, Mud house of Edfu provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mud house of Edfu se nachází ve městě Aswan Governorate (Egypt - Aswan Governorate).

Private House with Garden and terrace in Aswan

9,7

Private House with Garden and terrace in Aswan

Ubytování (Prázdninový dům) Private House with Garden and terrace in Aswan. Private House with Garden and terrace in Aswan se nachází v Aswanu, 5 km od mauzolea Aga Khan, 4,3 km od nubijského muzea a 6 km od ostrova Kitchener's... Ubytování Private House with Garden and terrace in Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

ABAZIDO Nubian House

9,7

ABAZIDO Nubian House

Ubytování (Penzion) ABAZIDO Nubian House. Located in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum, ABAZIDO Nubian House provides accommodation with a bar, free private parking, a garden and water sports... Ubytování ABAZIDO Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Adad Noubian House

9,7

Adad Noubian House

Ubytování (Prázdninový dům) Adad Noubian House. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Adad Noubian House is set in Aswan. Ubytování Adad Noubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Wanas Kato Guest House

9,6

Wanas Kato Guest House

Ubytování (Penzion) Wanas Kato Guest House. Wanas Kato Guest House se nachází u pláže Ash Shallāl a nabízí restauraci a bar. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Wanas Kato Guest House se nachází ve městě Shellal (Egypt - Aswan Governorate).

Aragheed Nubian Guest House

9,6

Aragheed Nubian Guest House

Ubytování (Privát) Aragheed Nubian Guest House. Situated 8 km from Aga Khan Mausoleum, Aragheed Nubian Guest House offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Aragheed Nubian Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Anakob

9,5

Anakob

Ubytování (Ubytování na lodi) Anakob. Anakob se nachází v Aswanu, 23 km od mauzolea Aga Khan. Nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a službou concierge. Ubytování Anakob se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Sofitel Legend Old Cataract

9,5

Sofitel Legend Old Cataract

Ubytování (Hotel) Sofitel Legend Old Cataract. Sofitel Legend Old Cataract se nachází v nubijské poušti na břehu Nilu, naproti ostrova Elephantine, a nabízí elegantní pokoje a apartmá a venkovní i kryté... Ubytování Sofitel Legend Old Cataract se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Maghrabi's Guest house

9,4

Maghrabi's Guest house

Ubytování (Penzion) Maghrabi's Guest house. Situated in Aswan, 8 km from Aga Khan Mausoleum, Maghrabi's Guest house features accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and... Ubytování Maghrabi's Guest house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Nubia castle

9,4

Nubia castle

Ubytování (Privát) Nubia castle. Nubia castle se nachází v Aswanu, necelý 1 km od mauzolea Aga Khan a 8 minut chůze od ostrova Kitchener's Island, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Nubia castle se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

NUBA One

9,4

NUBA One

Ubytování (Penzion) NUBA One. NUBA One se nachází na pláži v Aswanu, 23 km od mauzolea Aga Khan. Nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování NUBA One se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Nuba Dool Guest House

9,4

Nuba Dool Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Nuba Dool Guest House. Set 23 km from Aga Khan Mausoleum, Nuba Dool Guest House offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Nuba Dool Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Nubian Lotus

9,4

Nubian Lotus

Ubytování (Bed and breakfast) Nubian Lotus. Featuring a garden and a terrace, Nubian Lotus is situated on Elephantine Island, a 10-minute walk from Aswan Christian Cathedral. Ubytování Nubian Lotus se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Eka Dolli Elephanten

9,4

Eka Dolli Elephanten

Ubytování (Apartmán) Eka Dolli Elephanten. Eka Dolli Elephanten se nachází v Aswanu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Eka Dolli Elephanten se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Elephantina sobek

9,4

Elephantina sobek

Ubytování (Apartmány) Elephantina sobek. Located 24 km from Aga Khan Mausoleum, Elephantina sobek provides accommodation with a restaurant, a shared lounge and a 24-hour front desk for your... Ubytování Elephantina sobek se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

King Nubian guest house

9,3

King Nubian guest house

Ubytování (Bed and breakfast) King Nubian guest house. Situated 24 km from Aga Khan Mausoleum, King Nubian guest house offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování King Nubian guest house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Kana Kato

9,3

Kana Kato

Ubytování (Penzion) Kana Kato. Kana Kato se nachází v Aswanu a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Kana Kato se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Go Inn Backpackers

9,3

Go Inn Backpackers

Ubytování (Hostel) Go Inn Backpackers. Go se nachází v Aswanu, 1,1 km od mauzolea Aga Khan. Inn Backpackers nabízí ubytování s restaurací, bezplatné parkování, bar a sdílený lounge. Ubytování Go Inn Backpackers se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Meshra Katto

9,2

Meshra Katto

Ubytování (Penzion) Meshra Katto. Situated in Aswan, Meshra Katto offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and features various facilities, such as a bar, a garden and... Ubytování Meshra Katto se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Benben by Dhara Hotels - Adults Only

9,2

Benben by Dhara Hotels - Adults Only

Ubytování (Hotel) Benben by Dhara Hotels - Adults Only. Benben by Dhara Hotels - Adults Only se nachází v Aswanu a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar a terasu. Ubytování Benben by Dhara Hotels - Adults Only se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

The Mango Guest House

9,2

The Mango Guest House

Ubytování (Penzion) The Mango Guest House. Mango Guest House se nachází v Asuánu, 700 metrů od křesťanské katedrály a 1 km od mešity El-Tabia. Nabízí gril, sluneční terasu a restauraci. Ubytování The Mango Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Old Nubian guest house

9,2

Old Nubian guest house

Ubytování (Penzion) Old Nubian guest house. Penzion Old Nubian se nachází v Aswanu, 20 km od mauzolea Aga Khan. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, sdílený lounge a soukromou pláž. Ubytování Old Nubian guest house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Abo ORabi Guest House

9,2

Abo ORabi Guest House

Ubytování (Penzion) Abo ORabi Guest House. Abo ORabi Guest House se nachází v Aswanu, 6 km od mauzolea Aga Khan. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Abo ORabi Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Eskaleh Nubian House

9,2

Eskaleh Nubian House

Ubytování (Chata) Eskaleh Nubian House. Situated 1.9 km from Abu Simbel Temples, Eskaleh Nubian House offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Eskaleh Nubian House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Basmatic Nubian Guest House

9,2

Basmatic Nubian Guest House

Ubytování (Penzion) Basmatic Nubian Guest House. Set in Aswan, Basmatic Nubian Guest House offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and offers various facilities, such as a bar, a... Ubytování Basmatic Nubian Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Jamaica Guest House

9,1

Jamaica Guest House

Ubytování (Penzion) Jamaica Guest House. Jamaica Guest House se nachází v Aswanu, 1,2 km od mauzolea Aga Khan a 600 metrů od ostrova Kitchener's Island. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jamaica Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Kindaka amany

9,1

Kindaka amany

Ubytování (Prázdninové domy) Kindaka amany. Providing river views, Kindaka amany in Aswan provides accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Kindaka amany se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Animalia Appartment

9,1

Animalia Appartment

Ubytování (Apartmán) Animalia Appartment. Situated in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum, Animalia Appartment features accommodation with a casino, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Animalia Appartment se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Krouma Camp & Ecolodge

9

Krouma Camp & Ecolodge

Ubytování (Kemp) Krouma Camp & Ecolodge. Krouma Camp & Ecolodge se nachází v Naj‘ al Maḩaţah a nabízí výhled na jezero, restauraci, zahradu, gril a terasu. Ubytování Krouma Camp & Ecolodge se nachází ve městě Naj‘ al Maḩaţţah (Egypt - Aswan Governorate).

Abu simbel Nubian Guest House

9

Abu simbel Nubian Guest House

Ubytování (Apartmán) Abu simbel Nubian Guest House. Abu simbel Nubian Guest House se nachází v Abu Simbel, 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Abu simbel Nubian Guest House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

NUB INN

9

NUB INN

Ubytování (Hotel) NUB INN. NUB INN se nachází v Aswanu, 3,1 km od mauzolea Aga Khan. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar a zahradu. Ubytování NUB INN se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Kabara Nubian House

8,9

Kabara Nubian House

Ubytování (Hotel) Kabara Nubian House. Kabara Nubian House se nachází v Abu Simbel, 1,2 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Kabara Nubian House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

The Green Nubian House

8,9

The Green Nubian House

Ubytování (Apartmán) The Green Nubian House. The Green Nubian House is set in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum and 600 metres from Kitchener's Island, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování The Green Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Kato Dool Nubian Resort

8,9

Kato Dool Nubian Resort

Ubytování (Hotel) Kato Dool Nubian Resort. Located in Aswan, 18 km from Aga Khan Mausoleum, Kato Dool Nubian Resort provides accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge... Ubytování Kato Dool Nubian Resort se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Nubian Holiday House Aswan

8,9

Nubian Holiday House Aswan

Ubytování (Hostel) Nubian Holiday House Aswan. Situated 5 minutes’ walk from Tomb of the Nobles, Nubian Holiday House Aswan has an expansive private roof with stunning views over the village, fields and... Ubytování Nubian Holiday House Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Fadlos Anay

8,9

Fadlos Anay

Ubytování (Penzion) Fadlos Anay. Boasting a terrace, Fadlos Anay is situated in Aswan in the Aswan Governorate region, 18 km from Aga Khan Mausoleum and 11 km from Nubian Museum. Ubytování Fadlos Anay se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Cattleya Nubian Guest House

8,8

Cattleya Nubian Guest House

Ubytování (Penzion) Cattleya Nubian Guest House. Set in Aswan, within 23 km of Aga Khan Mausoleum and 500 metres of Nubian Museum, Cattleya Nubian Guest House offers accommodation with a garden and a... Ubytování Cattleya Nubian Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Aswan Nubian House

8,8

Aswan Nubian House

Ubytování (Bed and breakfast) Aswan Nubian House. Set in Aswan, 1 km from Aga Khan Mausoleum, Aswan Nubian House provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Aswan Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Seko Kato Nile View

8,8

Seko Kato Nile View

Ubytování (Penzion) Seko Kato Nile View. Located in Aswan, Seko Kato Nile View offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and provides various facilities, such as a shared... Ubytování Seko Kato Nile View se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Nuba Narty

8,8

Nuba Narty

Ubytování (Penzion) Nuba Narty. Nuba Narty se nachází v Aswanu, 23 km od mauzolea Aga Khan. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar a zahradu. K dispozici je pokojová služba a terasa. Ubytování Nuba Narty se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Bob Marley Guesthouse

8,8

Bob Marley Guesthouse

Ubytování (Penzion) Bob Marley Guesthouse. Boasting a terrace, Bob Marley Guesthouse is situated in Aswan in the Aswan Governorate region, 23 km from Aga Khan Mausoleum and 200 metres from... Ubytování Bob Marley Guesthouse se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Shater Nubian House

8,7

Shater Nubian House

Ubytování (Penzion) Shater Nubian House. Situated in Aswan, Shater Nubian House offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and features various facilities, such as a restaurant,... Ubytování Shater Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Nubian Farm Aswan

8,6

Nubian Farm Aswan

Ubytování (Farma) Nubian Farm Aswan. Nubian Farm Aswan se nachází v Aswanu a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, gril a sluneční terasu. Ubytování Nubian Farm Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Ubytování v regionu Aswan Governorate, Egypt

Region Aswan Governorate, Egypt se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 144 hotelů a ubytování v regionu Aswan Governorate, Egypt.