Hledat

Ubytování

Ubytování město Asuán

Ve městě Asuán (Egypt) máme celkem 122 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Asuán

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Asuán

Habibi Nubian Guesthouse Aswan

9,9

Habibi Nubian Guesthouse Aswan

Ubytování (Penzion) Habibi Nubian Guesthouse Aswan. Situated in Aswan, 7 km from Aga Khan Mausoleum, Habibi Nubian Guesthouse Aswan features accommodation with a restaurant, free private parking, free bikes... Ubytování Habibi Nubian Guesthouse Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ABAZIDO Nubian House

9,7

ABAZIDO Nubian House

Ubytování (Penzion) ABAZIDO Nubian House. Located in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum, ABAZIDO Nubian House provides accommodation with a bar, free private parking, a garden and water sports... Ubytování ABAZIDO Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adad Noubian House

9,7

Adad Noubian House

Ubytování (Prázdninový dům) Adad Noubian House. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Adad Noubian House is set in Aswan. Ubytování Adad Noubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aragheed Nubian Guest House

9,6

Aragheed Nubian Guest House

Ubytování (Privát) Aragheed Nubian Guest House. Situated 8 km from Aga Khan Mausoleum, Aragheed Nubian Guest House offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Aragheed Nubian Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofitel Legend Old Cataract

9,5

Sofitel Legend Old Cataract

Ubytování (Hotel) Sofitel Legend Old Cataract. Sofitel Legend Old Cataract se nachází v nubijské poušti na břehu Nilu, naproti ostrova Elephantine, a nabízí elegantní pokoje a apartmá a venkovní i kryté... Ubytování Sofitel Legend Old Cataract se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maghrabi's Guest house

9,4

Maghrabi's Guest house

Ubytování (Penzion) Maghrabi's Guest house. Situated in Aswan, 8 km from Aga Khan Mausoleum, Maghrabi's Guest house features accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and... Ubytování Maghrabi's Guest house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nubian Lotus

9,4

Nubian Lotus

Ubytování (Bed and breakfast) Nubian Lotus. Featuring a garden and a terrace, Nubian Lotus is situated on Elephantine Island, a 10-minute walk from Aswan Christian Cathedral. Ubytování Nubian Lotus se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nuba Dool Guest House

9,4

Nuba Dool Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Nuba Dool Guest House. Set 23 km from Aga Khan Mausoleum, Nuba Dool Guest House offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Nuba Dool Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elephantina sobek

9,4

Elephantina sobek

Ubytování (Apartmány) Elephantina sobek. Located 24 km from Aga Khan Mausoleum, Elephantina sobek provides accommodation with a restaurant, a shared lounge and a 24-hour front desk for your... Ubytování Elephantina sobek se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King Nubian guest house

9,3

King Nubian guest house

Ubytování (Bed and breakfast) King Nubian guest house. Situated 24 km from Aga Khan Mausoleum, King Nubian guest house offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování King Nubian guest house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meshra Katto

9,2

Meshra Katto

Ubytování (Penzion) Meshra Katto. Situated in Aswan, Meshra Katto offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and features various facilities, such as a bar, a garden and... Ubytování Meshra Katto se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Mango Guest House

9,2

The Mango Guest House

Ubytování (Penzion) The Mango Guest House. Mango Guest House se nachází v Asuánu, 700 metrů od křesťanské katedrály a 1 km od mešity El-Tabia. Nabízí gril, sluneční terasu a restauraci. Ubytování The Mango Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Basmatic Nubian Guest House

9,2

Basmatic Nubian Guest House

Ubytování (Penzion) Basmatic Nubian Guest House. Set in Aswan, Basmatic Nubian Guest House offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and offers various facilities, such as a bar, a... Ubytování Basmatic Nubian Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Labib Guest House

9,1

Labib Guest House

Ubytování (Penzion) Labib Guest House. Boasting a hot tub, labib guest house is situated in Aswan. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytování Labib Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Kindaka amany

9,1

Kindaka amany

Ubytování (Prázdninové domy) Kindaka amany. Providing river views, Kindaka amany in Aswan provides accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytování Kindaka amany se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Animalia Appartment

9,1

Animalia Appartment

Ubytování (Apartmán) Animalia Appartment. Situated in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum, Animalia Appartment features accommodation with a casino, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Animalia Appartment se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Green Nubian House

8,9

The Green Nubian House

Ubytování (Apartmán) The Green Nubian House. The Green Nubian House is set in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum and 600 metres from Kitchener's Island, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování The Green Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nubian Holiday House Aswan

8,9

Nubian Holiday House Aswan

Ubytování (Hostel) Nubian Holiday House Aswan. Situated 5 minutes’ walk from Tomb of the Nobles, Nubian Holiday House Aswan has an expansive private roof with stunning views over the village, fields and... Ubytování Nubian Holiday House Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kato Dool Nubian Resort

8,9

Kato Dool Nubian Resort

Ubytování (Hotel) Kato Dool Nubian Resort. Located in Aswan, 18 km from Aga Khan Mausoleum, Kato Dool Nubian Resort provides accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge... Ubytování Kato Dool Nubian Resort se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fadlos Anay

8,9

Fadlos Anay

Ubytování (Penzion) Fadlos Anay. Boasting a terrace, Fadlos Anay is situated in Aswan in the Aswan Governorate region, 18 km from Aga Khan Mausoleum and 11 km from Nubian Museum. Ubytování Fadlos Anay se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cattleya Nubian Guest House

8,8

Cattleya Nubian Guest House

Ubytování (Penzion) Cattleya Nubian Guest House. Set in Aswan, within 23 km of Aga Khan Mausoleum and 500 metres of Nubian Museum, Cattleya Nubian Guest House offers accommodation with a garden and a... Ubytování Cattleya Nubian Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aswan Nubian House

8,8

Aswan Nubian House

Ubytování (Bed and breakfast) Aswan Nubian House. Set in Aswan, 1 km from Aga Khan Mausoleum, Aswan Nubian House provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Aswan Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seko Kato Nile View

8,8

Seko Kato Nile View

Ubytování (Penzion) Seko Kato Nile View. Located in Aswan, Seko Kato Nile View offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and provides various facilities, such as a shared... Ubytování Seko Kato Nile View se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bob Marley Guesthouse

8,8

Bob Marley Guesthouse

Ubytování (Penzion) Bob Marley Guesthouse. Boasting a terrace, Bob Marley Guesthouse is situated in Aswan in the Aswan Governorate region, 23 km from Aga Khan Mausoleum and 200 metres from... Ubytování Bob Marley Guesthouse se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shater Nubian House

8,7

Shater Nubian House

Ubytování (Penzion) Shater Nubian House. Situated in Aswan, Shater Nubian House offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and features various facilities, such as a restaurant,... Ubytování Shater Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baba Dool

8,6

Baba Dool

Ubytování (Bed and breakfast) Baba Dool. With river views, Baba Dool is situated in Aswan and has a restaurant and a shared kitchen. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Baba Dool se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kosh royal house

8,6

Kosh royal house

Ubytování (Penzion) Kosh royal house. Set in Aswan, Kosh royal house offers beachfront accommodation 29 km from Aga Khan Mausoleum and offers various facilities, such as a bar, a garden and a... Ubytování Kosh royal house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnaKato2 Nubian House

8,6

AnaKato2 Nubian House

Ubytování (Bed and breakfast) AnaKato2 Nubian House. Situated on the west side of Aswan, this accommodation is directly on the Nile and features bright colors and beautiful Nubian paintings that reflect the... Ubytování AnaKato2 Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El-amin Guest House

8,6

El-amin Guest House

Ubytování (Penzion) El-amin Guest House. Situated in Aswan and with Aga Khan Mausoleum reachable within 24 km, El-amin Guest House provides express check-in and check-out, allergy-free rooms, a... Ubytování El-amin Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Nubia

8,6

Eco Nubia

Ubytování (Chata) Eco Nubia. Located 23 km from Aga Khan Mausoleum, Eco Nubia provides accommodation with a restaurant, a garden and room service for your convenience. Ubytování Eco Nubia se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigenberger Omar El Khayam Nile Cruise - Every Monday from Aswan for 07 & 04 Nights - Every Friday From Abu Simbel for 03 Nights

8,6

Steigenberger Omar El Khayam Nile Cruise - Every Monday from Aswan for 07 & 04 Nights - Every Friday From Abu Simbel for 03 Nights

Ubytování (Výletní loď) Steigenberger Omar El Khayam Nile Cruise - Every Monday from Aswan for 07 & 04 Nights - Every Friday From Abu Simbel for 03 Nights. Steigenberger Omar El Khayam is a 5-star cruise ship that offers luxurious cabins fitted with advanced technology. Ubytování Steigenberger Omar El Khayam Nile Cruise - Every Monday from Aswan for 07 & 04 Nights - Every Friday From Abu Simbel for 03 Nights se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Awi Guest House

8,6

Awi Guest House

Ubytování (Apartmány) Awi Guest House. Set 23 km from Aga Khan Mausoleum, Awi Guest House offers a bar, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Awi Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Misk

8,5

Villa Misk

Ubytování (Vily) Villa Misk. Situated in Aswan, Villa Misk features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Villa Misk se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mövenpick Resort Aswan

8,4

Mövenpick Resort Aswan

Ubytování (Rezort) Mövenpick Resort Aswan. Located on Elephantine Island in the middle of the River Nile, Mövenpick Resort Aswan offers luxurious accommodation with countless services including a... Ubytování Mövenpick Resort Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bet El Kerem Guesthouse

8,4

Bet El Kerem Guesthouse

Ubytování (Penzion) Bet El Kerem Guesthouse. Located in front of the Tombs of the Nobles in Aswan, Bet El Kerem offers rooms with air conditioning. Ubytování Bet El Kerem Guesthouse se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakar Guest House

8,4

Bakar Guest House

Ubytování (Penzion) Bakar Guest House. Located in Aswan, Bakar Guest House offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and provides various facilities, such as a shared lounge,... Ubytování Bakar Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kendaka Nubian House

8,4

Kendaka Nubian House

Ubytování (Hotel) Kendaka Nubian House. Set in Aswan, 18 km from Aga Khan Mausoleum, Kendaka Nubian House offers air-conditioned accommodation and a bar. Ubytování Kendaka Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Otasho Nile view house

8,3

Otasho Nile view house

Ubytování (Penzion) Otasho Nile view house. Located on the beachfront in Aswan and featuring a private beach area, Otasho Nile view house has free WiFi. Ubytování Otasho Nile view house se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

david hostel

8,3

david hostel

Ubytování (Hostel) david hostel. Situated in Aswan, 21 km from Aga Khan Mausoleum, david hostel offers a tour desk and free WiFi. The property is set 2.7 km from Nubian Museum, 3. Ubytování david hostel se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tolip Aswan Hotel

8,1

Tolip Aswan Hotel

Ubytování (Hotel) Tolip Aswan Hotel. Situated on the Nile River in the downtown, Tolip Aswan Hotel offers beautiful views of the Nile. Ubytování Tolip Aswan Hotel se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RANA GUEST HOUSE

8,1

RANA GUEST HOUSE

Ubytování (Penzion) RANA GUEST HOUSE. Located in Aswan, RANA GUEST HOUSE offers beachfront accommodation 23 km from Aga Khan Mausoleum and provides various facilities, such as a restaurant, a... Ubytování RANA GUEST HOUSE se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate).

Taha Guest House

8,1

Taha Guest House

Ubytování (Prázdninový dům) Taha Guest House. Set in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum, Taha Guest House offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Taha Guest House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Citymax Hotel Aswan

8,1

Citymax Hotel Aswan

Ubytování (Hotel) Citymax Hotel Aswan. Situated in Kornish Al Nile, Citymax Hotel Aswan features an outdoor swimming pool. Ubytování Citymax Hotel Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ashry Narty

8,1

Ashry Narty

Ubytování (Hotel) Ashry Narty. Located in Aswan, Ashry Narty offers beachfront accommodation 18 km from Aga Khan Mausoleum and provides various facilities, such as a restaurant, a shared... Ubytování Ashry Narty se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Prince Guesthouse

8

El Prince Guesthouse

Ubytování (Penzion) El Prince Guesthouse. El Prince Guesthouse has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Aswan. Boasting room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytování El Prince Guesthouse se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roma House

8

Roma House

Ubytování (Apartmán) Roma House. Situated in Aswan, 29 km from Aga Khan Mausoleum, Roma House features accommodation with a casino, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Roma House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Taharka Nubian House

7,9

Taharka Nubian House

Ubytování (Penzion) Taharka Nubian House. Set in Aswan, Taharka Nubian House offers beachfront accommodation 24 km from Aga Khan Mausoleum and offers various facilities, such as a restaurant, a... Ubytování Taharka Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ekadolli Nubian Guesthouse Aswan

7,9

Ekadolli Nubian Guesthouse Aswan

Ubytování (Penzion) Ekadolli Nubian Guesthouse Aswan. Ekadolli Nubian Guesthouse Aswan se nachází v núbijské vesnici Gharb Sahel na západním břehu řeky Nil, přímo naproti městu Aswan a poskytuje výhled na... Ubytování Ekadolli Nubian Guesthouse Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hamo House

7,8

Hamo House

Ubytování (Chata) Hamo House. Set 23 km from Aga Khan Mausoleum, Hamo House offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Hamo House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Philae Hotel Aswan

7,7

Philae Hotel Aswan

Ubytování (Hotel) Philae Hotel Aswan. Situated along the stretch of the Corniche El Nile, Philae Hotel is located in Aswan. Ubytování Philae Hotel Aswan se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keka Nubian House

7,7

Keka Nubian House

Ubytování (Apartmán) Keka Nubian House. Located in Aswan, 23 km from Aga Khan Mausoleum and 500 metres from Nubian Museum, Keka Nubian House provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Keka Nubian House se nachází ve městě Asuán (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Asuán

Město Asuán se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 122 hotelů a ubytování ve městě Asuán.