Hledat

Ubytování

Pontine

Na ostrově Pontine (Itálie) máme celkem 385 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Pontine doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ponza (365), Ventotene (20), Isole Ponziane (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pontine

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pontine

La Vite

10

La Vite

Ubytování (Prázdninový dům) La Vite. La Vite se nachází v Ponze, pouhých 550 metrů od pláže Chiaia di Luna, a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. 2,9 km od Cala Feola. Ubytování La Vite se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

B&b La Corte di Ponza

10

B&b La Corte di Ponza

UbytováníB&b La Corte di Ponza. B&b La Corte di Ponza se nachází v Ponze, 1,1 km od přístavu Ponza, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&b La Corte di Ponza se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

EXCLUSIVE VILLA seaview with private pool and garden

10

EXCLUSIVE VILLA seaview with private pool and garden

UbytováníEXCLUSIVE VILLA seaview with private pool and garden. EXCLUSIVE VILLA sea view with private pool and garden se nachází v Ponze, 1,8 km od Cala Feola a 6,7 km od přístavu Ponza. Ubytování EXCLUSIVE VILLA seaview with private pool and garden se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Appartamento Valentina Santa Maria Ponza

10

Appartamento Valentina Santa Maria Ponza

Ubytování (Apartmány) Appartamento Valentina Santa Maria Ponza. Appartamento Valentina Santa Maria Ponza se nachází v Ponze, 1,5 km od přístavu Ponza, 43 km od přístavu Ventotene a 1,6 km od Ponzy, a nabízí terasu. Ubytování Appartamento Valentina Santa Maria Ponza se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Casa Simonetta Ponza

10

Casa Simonetta Ponza

UbytováníCasa Simonetta Ponza. Casa Simonetta Ponza se nachází asi 8 km od přístavu Ponza a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Simonetta Ponza se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Casa Talento

10

Casa Talento

UbytováníCasa Talento. Casa Talento se nachází v Ponze v regionu Pontine a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Talento se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

SOLEMAREPONZA Appartamento Maestrale

10

SOLEMAREPONZA Appartamento Maestrale

UbytováníSOLEMAREPONZA Appartamento Maestrale. SOLEMAREPONZA Appartamento Maestrale se nachází asi 2,5 km od Cala Feola a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování SOLEMAREPONZA Appartamento Maestrale se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Casa Santella

10

Casa Santella

UbytováníCasa Santella. Casa Santella se nachází v Ponze, pouhých 300 metrů od přístavu Ponza, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Santella se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Le Case dei Pescatori - Cristallo

10

Le Case dei Pescatori - Cristallo

UbytováníLe Case dei Pescatori - Cristallo. Le Case dei Pescatori - Cristallo nabízí ubytování v Ponze, 300 metrů od Cala Feola a 6,6 km od přístavu Ponza. K dispozici je také balkon. Ubytování Le Case dei Pescatori - Cristallo se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

SoleMarePonza Casa Il Fico d'India

9,7

SoleMarePonza Casa Il Fico d'India

UbytováníSoleMarePonza Casa Il Fico d'India. SoleMarePonza Casa Il Fico d'India se nachází v Ponze, 300 metrů od Cala Feola a 5,4 km od přístavu Ponza. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování SoleMarePonza Casa Il Fico d'India se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Maridea - Alice

9,7

Maridea - Alice

UbytováníMaridea - Alice. Maridea - Alice se nachází v Ponze v regionu Pontine a nabízí balkon. Přístav Ponza je vzdálený 7,9 km. Ubytování Maridea - Alice se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

~ ~ Brezza Mediterranea ~ ~

9,7

~ ~ Brezza Mediterranea ~ ~

Ubytování~ ~ Brezza Mediterranea ~ ~. ~ Brezza Mediterranea ~ se nachází v Ponze a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ~ ~ Brezza Mediterranea ~ ~ se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Specchio Marino

9,7

Specchio Marino

Ubytování (Prázdninové domy) Specchio Marino. Specchio Marino se nachází v Ponze, 600 metrů od přístavu Ponza a 43 km od přístavu Ventotene. Nabízí klimatizaci. Ubytování Specchio Marino se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

b&b da Laura

9,7

b&b da Laura

Ubytováníb&b da Laura. B&b da Laura se nachází 700 metrů od přístavu Ponza a nabízí ubytování s terasou. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování b&b da Laura se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

La casa Rosa

9,6

La casa Rosa

Ubytování (Prázdninové domy) La casa Rosa. La casa Rosa se nachází v Ponze, 7 km od přístavu Ponza, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou. Ubytování La casa Rosa se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Casa Carina

9,6

Casa Carina

UbytováníCasa Carina. Casa Carina se nachází necelý 1 km od přístavu Ponza a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Carina se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Cavadozza

9,6

Cavadozza

UbytováníCavadozza. Cavadozza se nachází v Ponze, 1,1 km od přístavu Ponza, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Cavadozza se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Guest House Villa Il Gabbiano

9,5

Guest House Villa Il Gabbiano

UbytováníGuest House Villa Il Gabbiano. B&B Villa se nachází v Ponze, jednom z italských souostroví Pontine Islands. Il Gabbiano nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Villa Il Gabbiano se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

SOLEMAREPONZA Casa il Bacio del Sole

9,5

SOLEMAREPONZA Casa il Bacio del Sole

UbytováníSOLEMAREPONZA Casa il Bacio del Sole. Ubytování se nachází v Ponze, 8,1 km od přístavu Ponza. SOLEMAREPONZA Casa il Bacio del Sole nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování SOLEMAREPONZA Casa il Bacio del Sole se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Il monolocale verde pesci conchiglie e stelle marine

9,5

Il monolocale verde pesci conchiglie e stelle marine

Ubytování (Apartmán) Il monolocale verde pesci conchiglie e stelle marine. Ubytování se nachází v Ponze, 2,1 km od Cala Feola a 7 km od přístavu Ponza. Ubytování Il monolocale verde pesci conchiglie e stelle marine se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Mare Fuori

9,5

Mare Fuori

UbytováníMare Fuori. Mare Fuori se nachází v Ponze. Ubytování Mare Fuori se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

SoleMarePonza Appartamento Cocò

9,5

SoleMarePonza Appartamento Cocò

UbytováníSoleMarePonza Appartamento Cocò. SoleMarePonza Appartamento Cocò se nachází v Ponze, 2,3 km od Cala Feola a 7 km od přístavu Ponza. Ubytování SoleMarePonza Appartamento Cocò se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Ponza Design Apartment

9,4

Ponza Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Ponza Design Apartment. Ponza Design Apartment se nachází asi 6 km od přístavu Ponza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Ponza Design Apartment se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

B&B Ponza Suite

9,4

B&B Ponza Suite

UbytováníB&B Ponza Suite. B&B Ponza Suite se nachází v Ponze, 700 metrů od přístavu Ponza s přímým spojením do Anzia, Terracina, San Felice Circeo a Formia. Ubytování B&B Ponza Suite se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

la mansarda sul mare

9,4

la mansarda sul mare

Ubytování (Apartmán) la mansarda sul mare. La mansarda sul mare se nachází v Ponze, 42 km od přístavu Ventotene a 400 metrů od Ponzy, a nabízí klimatizaci. Ubytování la mansarda sul mare se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Le Camere di Sara

9,4

Le Camere di Sara

UbytováníLe Camere di Sara. Le Camere di Sara se nachází v Ponze, 2,3 km od Cala Feola a 6,9 km od přístavu Ponza, a nabízí klimatizaci. Ubytování Le Camere di Sara se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Casa Pesce

9,4

Casa Pesce

UbytováníCasa Pesce. Casa Pesce se nachází 400 metrů od přístavu Ponza a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a pokojovou službou. Ubytování Casa Pesce se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Sunset Village Ponza

9,3

Sunset Village Ponza

UbytováníSunset Village Ponza. Sunset Village Ponza nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Ponze. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Přístav Ponza je vzdálený 7 km. Ubytování Sunset Village Ponza se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Cala Dei Romani

9,3

Cala Dei Romani

UbytováníCala Dei Romani. Cala Dei Romani se nachází ve městě Ventotene, 200 metrů od pláže Cala Rossano, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným soukromým parkovištěm, restaurací... Ubytování Cala Dei Romani se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Sul terrazzo stellato a le forna

9,2

Sul terrazzo stellato a le forna

Ubytování (Apartmán) Sul terrazzo stellato a le forna. Sul terrazzo stellato a le forna se nachází v Ponze, 2,1 km od Cala Feola a 7 km od přístavu Ponza. Ubytování Sul terrazzo stellato a le forna se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Il Capriccio Guesthouse

9,2

Il Capriccio Guesthouse

UbytováníIl Capriccio Guesthouse. Il Capriccio Guesthouse nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Ponze, 450 metrů od Corso Carlo Pisacane. Ubytování Il Capriccio Guesthouse se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Ponzacasevacanze -Casa Silvana Ponza

9,2

Ponzacasevacanze -Casa Silvana Ponza

UbytováníPonzacasevacanze -Casa Silvana Ponza. Ponzacasevacanze -Casa Silvana Ponza se nachází v Ponze, 1,7 km od Cala Feola a 6,3 km od přístavu Ponza, a nabízí terasu. Ubytování Ponzacasevacanze -Casa Silvana Ponza se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Hotel Villaggio Dei Pescatori

9,2

Hotel Villaggio Dei Pescatori

UbytováníHotel Villaggio Dei Pescatori. Typicky zařízený hotel laděný do pastelových barev ostrova Ponza má výhled na přírodní koupaliště v zálivu Cala Feola. Ubytování Hotel Villaggio Dei Pescatori se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Ponza Holiday Homes - Porto

9,1

Ponza Holiday Homes - Porto

UbytováníPonza Holiday Homes - Porto. Ponza Holiday Homes - Porto se nachází v Ponze, 300 metrů od přístavu Ponza, a nabízí terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Ponza Holiday Homes - Porto se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Ponza Le Forna

9,1

Ponza Le Forna

UbytováníPonza Le Forna. Ponza Le Forna nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v Ponze, 7,6 km od přístavu Ponza. Některé apartmány mají kuchyň s lednicí. Ubytování Ponza Le Forna se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

La casa del capitano ponza

9,1

La casa del capitano ponza

Ubytování (Prázdninový dům) La casa del capitano ponza. La casa del capitano ponza se nachází v Ponze, 1,9 km od Cala Feola a 7 km od přístavu Ponza. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování La casa del capitano ponza se nachází ve městě Le Fornacette (Itálie - Pontine).

Ponzacasevacanze - Casa Corallo Lavinia

9,1

Ponzacasevacanze - Casa Corallo Lavinia

Ubytování (Apartmán) Ponzacasevacanze - Casa Corallo Lavinia. Tento apartmán se nachází 3 km od přístavu Ponza v Ponze a nabízí terasu s výhledem na moře. K dispozici je balkon. V kuchyni je myčka nádobí. Ubytování Ponzacasevacanze - Casa Corallo Lavinia se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

L'Isolana Case Vacanza Palma 1

9,1

L'Isolana Case Vacanza Palma 1

UbytováníL'Isolana Case Vacanza Palma 1. L'Isolana Case Vacanza Palma 1 se nachází v Ponze, 500 metrů od přístavu Ponza. V okolí se můžete věnovat rybaření. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování L'Isolana Case Vacanza Palma 1 se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

casavictoria

9,1

casavictoria

Ubytovánícasavictoria. Casavictoria se nachází 1,9 km od Cala Feola a nabízí bazén s výhledem, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování casavictoria se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Rosa Dei Venti Ponza

9,1

Rosa Dei Venti Ponza

UbytováníRosa Dei Venti Ponza. Rosa Dei Venti Ponza nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Nachází se jen pár kroků od pláže Spiaggia di Santa Maria. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Rosa Dei Venti Ponza se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Da Lucia - Alloggio turistico Santa Maria

9,1

Da Lucia - Alloggio turistico Santa Maria

UbytováníDa Lucia - Alloggio turistico Santa Maria. Da Lucia - Alloggio turistico Santa Maria se nachází 1,3 km od přístavu Ponza a nabízí bar, gril a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Da Lucia - Alloggio turistico Santa Maria se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Casa vacanze Ombretta

9,1

Casa vacanze Ombretta

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Ombretta. Casa vacanze Ombretta se nachází v Ponze, 1,3 km od Cala Feola a 4,2 km od přístavu Ponza. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa vacanze Ombretta se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Hotel Agave e Ginestra

9

Hotel Agave e Ginestra

Ubytování (Hotel) Hotel Agave e Ginestra. Hotel Agave e Ginestra se nachází v obci Ventotene, 1,8 km od pláže Spiaggia di Cala Nave, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování Hotel Agave e Ginestra se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Maridea - Vela

9

Maridea - Vela

UbytováníMaridea - Vela. Maridea - Vela se nachází v Ponze, pouhých 500 metrů od Cala Feola a 6,5 km od přístavu Ponza. Ubytování Maridea - Vela se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Magi - Bellavista

9

Magi - Bellavista

UbytováníMagi - Bellavista. Magi - Bellavista se nachází v Ponze v regionu Pontine a nabízí terasu a výhled na moře. Tento apartmán nabízí terasu. Ubytování Magi - Bellavista se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

SOLEMAREPONZA Appartamento Ponente

9

SOLEMAREPONZA Appartamento Ponente

UbytováníSOLEMAREPONZA Appartamento Ponente. SOLEMAREPONZA Appartamento Ponente se nachází asi 2,5 km od letoviska Cala Feola a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování SOLEMAREPONZA Appartamento Ponente se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Le Case dei Pescatori - La Suite

9

Le Case dei Pescatori - La Suite

UbytováníLe Case dei Pescatori - La Suite. Le Case dei Pescatori - La Suite se nachází v Ponze, 500 metrů od přístavu Ponza. K dispozici je také patio. Ubytování Le Case dei Pescatori - La Suite se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Limone

9

Limone

UbytováníLimone. Limone nabízí ubytování v Ponze, 1,3 km od přístavu Ponza. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Limone se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Conti Holiday Homes

9

Conti Holiday Homes

UbytováníConti Holiday Homes. Conti Holiday Homes se nachází v Ponze v regionu Pontine, 1,9 km od přístavu Ponza, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Conti Holiday Homes se nachází ve městě Ponza (Itálie - Pontine).

Hotel Villa Iulia

9

Hotel Villa Iulia

UbytováníHotel Villa Iulia. Hotel Villa Iulia se nachází ve městě Ventotene, na útesu s výhledem na písečnou pláž Caia Nave a na ostrov Santo Stefano. Ubytování Hotel Villa Iulia se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Agenzia Isotur La Magnolia

9

Agenzia Isotur La Magnolia

UbytováníAgenzia Isotur La Magnolia. Agenzia Isotur La Magnolia se nachází 300 metrů od přístavu Ponza a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Agenzia Isotur La Magnolia se nachází ve městě (Itálie - Pontine).

Ubytování v městech na ostrově Pontine

Ubytování v městech na ostrově Pontine

Ubytování na ostrově Pontine - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 385 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Pontine.

Pro ostrov Pontine doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ponza (365), Ventotene (20), Isole Ponziane (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Pontine může být skvělým místem pro strávení dovolené.