Hledat

Ubytování

Ubytování město Ventotene

Ve městě Ventotene (Itálie) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ventotene

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ventotene

Cala Dei Romani

9,3

Cala Dei Romani

UbytováníCala Dei Romani. Cala Dei Romani se nachází ve městě Ventotene, 200 metrů od pláže Cala Rossano, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným soukromým parkovištěm, restaurací... Ubytování Cala Dei Romani se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Agave e Ginestra

9

Hotel Agave e Ginestra

Ubytování (Hotel) Hotel Agave e Ginestra. Hotel Agave e Ginestra se nachází v obci Ventotene, 1,8 km od pláže Spiaggia di Cala Nave, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování Hotel Agave e Ginestra se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Villa Iulia

9

Hotel Villa Iulia

UbytováníHotel Villa Iulia. Hotel Villa Iulia se nachází ve městě Ventotene, na útesu s výhledem na písečnou pláž Caia Nave a na ostrov Santo Stefano. Ubytování Hotel Villa Iulia se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Casa Calanave 1

8,9

Casa Calanave 1

Ubytování (Apartmán) Casa Calanave 1. Casa Calanave 1 se nachází asi 1,2 km od přístavu Ventotene a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Calanave 1 se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Casa Calanave 2

8,7

Casa Calanave 2

UbytováníCasa Calanave 2. Casa Calanave 2 se nachází v obci Ventotene, 100 metrů od pláže Spiaggia di Cala Nave, 600 metrů od pláže Cala Rossano a 700 metrů od přístavu Ventotene. Ubytování Casa Calanave 2 se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Isolabella

8,5

Hotel Isolabella

Ubytování (Hotel) Hotel Isolabella. Rodinný Hotel Isolabella s výhledem na Středozemní moře se nachází na klidném ostrově Ventotene, 650 metrů od přístavního mola Ventotene. Ubytování Hotel Isolabella se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Mezzatorre

8,5

Hotel Mezzatorre

UbytováníHotel Mezzatorre. Hotel Mezzatorre s působivým výhledem na moře se nachází na hradním náměstí Ventotene. Ubytování Hotel Mezzatorre se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Lo Smeraldo

8,4

Hotel Lo Smeraldo

UbytováníHotel Lo Smeraldo. Hotel Lo Smeraldo se nachází v obci Ventotene, 100 metrů od pláže Spiaggia di Cala Nave, a nabízí 2hvězdičkové ubytování s terasou. Ubytování Hotel Lo Smeraldo se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Borgo Cacciatori

8,4

Hotel Borgo Cacciatori

Ubytování (Hotel) Hotel Borgo Cacciatori. Rodinný Borgo Cacciatori se nachází na ostrově Ventotene a nabízí restauraci a venkovní letní bazén. Ubytování Hotel Borgo Cacciatori se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Hotel Calabattaglia

8,3

Hotel Calabattaglia

UbytováníHotel Calabattaglia. Hotel Calabattaglia se nachází na ostrově Ventotene a nabízí klimatizované pokoje s panoramatickým výhledem na Tyrhénské moře. Ubytování Hotel Calabattaglia se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Albergo Belvedere

7,4

Albergo Belvedere

Ubytování (Hotel) Albergo Belvedere. Nabízí zahradu o rozloze 1000 m2, sluneční terasu s panoramatickým výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albergo Belvedere se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Affittacamere Via Muraglione

6,8

Affittacamere Via Muraglione

Ubytování (Bed and breakfast) Affittacamere Via Muraglione. Affittacamere Via Muraglione se nachází ve Ventotene, 500 metrů od přístavu Ventotene, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Affittacamere Via Muraglione se nachází ve městě Ventotene (Itálie - Pontine).

Ubytování ve městě Ventotene

Město Ventotene se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Ventotene.