Hledat

Ubytování

Zamecky Hotel Lednice Hotel

Zamecke nam. 66, Lednice, 69144, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Zamecky Hotel Lednice. Zámecký Hotel Lednice se nachází v obci Lednice, v areálu místního zámeckého parku, který je zapsaný na seznamu chráněných památek UNESCO, a nabízí vinný... Ubytování Zamecky Hotel Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zamecky Hotel Lednice má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Zamecky Hotel Lednice momentálně evidujeme 472 recenzí.

Popis ubytování Zamecky Hotel Lednice

Zámecký Hotel Lednice se nachází v obci Lednice, v areálu místního zámeckého parku, který je zapsaný na seznamu chráněných památek UNESCO, a nabízí vinný sklep, restauraci s terasou a nabídkou pokrmů české kuchyně, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Lednický zámecký park ukrývá celou řadu zajímavostí včetně Minaretu, Janova hradu, Apollonova chrámu nebo Chrámu Tří Grácií. Autobusová zastávka Lednice je od hotelu vzdálená 2 minuty chůze a na místní vlakové nádraží je to 1 km. Všechny pokoje mají podlahy z tvrdého dřeva, minibar, LCD TV a výhled do parku nebo do ulice. Zámecký Hotel Lednice stojí 12 km od hranice s Rakouskem. Na požádání jsou zajišťovány projížďky v kočáru po parku nebo vyjížďky na člunech po lednických rybnících. K dispozici je také koupelna se sprchou. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Lednice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Wi-Fi zdarma
 • Restaurace
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Zamecky Hotel Lednice

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark Mimo ubytování
 • Squash Mimo ubytování
 • Jízda na koni
 • Bowling Mimo ubytování
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Tenisový kurt
 • Kavárna přímo na místě
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Bankomat
 • Úschova zavazadel
 • Svatební apartmá
 • Business centrum
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Lednice

Ubytování Jana Butler

9,8

Ubytování Jana Butler

Ubytování (Privát) Ubytování Jana Butler. Privát - Ubytování Jana Butler se nachází v Lednici, 600 metrů od místního zámku. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování Jana Butler se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Jana Butler má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Ubytování Jana Butler momentálně evidujeme 18 recenzí.

Solandria Lednice

9,8

Solandria Lednice

Ubytování (Prázdninový dům) Solandria Lednice. Solandria Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji a nabízí terasu, patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Solandria Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Solandria Lednice má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Solandria Lednice momentálně evidujeme 54 recenzí.

Sylván

9,8

Sylván

Ubytování (Penzion) Sylván. Sylván se nachází v Lednici, 700 metrů od zámku Lednice, 2,1 km od místního minaretu a 2,7 km od Janova hradu. Nabízí bar a zahradu. Ubytování Sylván se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lichtenštejnské domky

9,8

Lichtenštejnské domky

Ubytování (Apartmán) Lichtenštejnské domky. Lichtenštejnské domky se nachází v Lednici a představují skvělé řešení pro dovolenou v České republice. Apartmán leží 20 metrů od Lednického zámku. Ubytování Lichtenštejnské domky se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lichtenštejnské domky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Lichtenštejnské domky momentálně evidujeme 92 recenzí.

Lednice apartment

9,7

Lednice apartment

Ubytování (Apartmán) Lednice apartment. Apartmán Lednice se nachází v Lednici u zámku Lednice a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lednice apartment se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lednice apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Lednice apartment momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytování u Muzea hraček

9,7

Ubytování u Muzea hraček

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Muzea hraček. Apartmány Ubytování u Muzea hraček se nachází v Lednici, 300 metrů od tamního zámku a 1,7 km od Minaretu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Muzea hraček se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Muzea hraček má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování u Muzea hraček momentálně evidujeme 84 recenzí.

Apartmány Vilma

9,7

Apartmány Vilma

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vilma. Apartmány Vilma se nacházejí v Lednici, 800 metrů od zámku Lednice a 2,3 km od zámku Jan. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartmány Vilma se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Vilma má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vilma momentálně evidujeme 68 recenzí.

Elements Lednice

9,7

Elements Lednice

Ubytování (Apartmány) Elements Lednice. Elements Lednice nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v Lednici, 1,3 km od zámku Lednice. Ubytování Elements Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Veronika

9,7

Vila Veronika

Ubytování (Vila) Vila Veronika. Vila Veronika se nachází v Lednici, 800 metrů od zámku Lednice, 2,9 km od minaretu a 6 km od Janova hradu. Na místě je k dispozici zázemí pro grilování. Ubytování Vila Veronika se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Veronika má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Veronika momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmány Kord

9,7

Apartmány Kord

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kord. Apartmány Kord se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku a 3,5 km od Minaretu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Kord se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kord má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Kord momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování Ledňáček

9,6

Ubytování Ledňáček

Ubytování (Hostel) Ubytování Ledňáček. Ubytování Ledňáček, které v roce 2016 prošlo rekonstrukcí, se nachází v Lednici. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Ledňáček se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Ledňáček má celkové hodnocení 9,6. Pro Hostel Ubytování Ledňáček momentálně evidujeme 254 recenzí.

Apartmány na kolonádě

9,6

Apartmány na kolonádě

Ubytování (Apartmán) Apartmány na kolonádě. Apartmány na kolonádě se nachází v Lednici, necelý 1 km od lednického zámku a 3 km od minaretu, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány na kolonádě se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány na kolonádě má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány na kolonádě momentálně evidujeme 122 recenzí.

Penzion Jarka

9,6

Penzion Jarka

Ubytování (Apartmán) Penzion Jarka. Penzion Jarka se nachází 10 minut chůze od centra Lednice a lednického zámku. Ubytování Penzion Jarka se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jarka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Jarka momentálně evidujeme 55 recenzí.

Bílé domky

9,6

Bílé domky

Ubytování (Apartmány) Bílé domky. Bílé domky se nacházejí v Lednici v Jihomoravském kraji, 1,3 km od zámku Lednice. Ubytování Bílé domky se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lednice

9,5

Vila Lednice

Ubytování (Privát) Vila Lednice. Privát Vila Lednice se nachází v Lednici, 400 metrů od Zámku Lednice a 2,2 km od historické rozhledny Minaret. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Lednice má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Vila Lednice momentálně evidujeme 261 recenzí.

Ubytování V zátiší

9,5

Ubytování V zátiší

Ubytování (Penzion) Ubytování V zátiší. Nekuřácké ubytování V zátiší se nachází v Lednici, 1,3 km od zámku, 3,1 km od minaretu a 6 km od Janova hradu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Ubytování V zátiší se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pohoda

9,5

Penzion Pohoda

Ubytování (Apartmán) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 1,9 km minaretu, a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion Pohoda momentálně evidujeme 131 recenzí.

Pension Černý jezdec

9,5

Pension Černý jezdec

Ubytování (Apartmán) Pension Černý jezdec. Apartmány Černý jezdec je penzion s apartmány v rustikálním stylu a vinným sklípkem. Ubytování Pension Černý jezdec se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Černý jezdec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Černý jezdec momentálně evidujeme 87 recenzí.

Apartmány Marco Polo

9,5

Apartmány Marco Polo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Marco Polo. Apartmány Marco Polo se nacházejí v Lednici, 1 km od zámku Lednice a 3,2 km od Minaretu, a nabízejí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Apartmány Marco Polo se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Marco Polo má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Marco Polo momentálně evidujeme 32 recenzí.

Ubytování Lednice 2

9,5

Ubytování Lednice 2

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lednice 2. Ubytování Lednice 2 se nachází v Lednici, necelý 1 km od zdejšího zámku a 2,7 km od minaretu, a hosté se sem mohou těšit na zahradu se zázemím pro... Ubytování Ubytování Lednice 2 se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Lednice 2 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování Lednice 2 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování U Janča

9,4

Ubytování U Janča

Ubytování (Penzion) Ubytování U Janča. Ubytování U Janča se nachází v Lednici, 300 metrů od zámku Lednice, 2 km od minaretu a 5 km od Janova hradu. Ubytování Ubytování U Janča se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Janča má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Ubytování U Janča momentálně evidujeme 228 recenzí.

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

9,4

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice. Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice se nachází v Lednici, 1,3 km od Státního zámku Lednice a 3,4 km od Minaretu. Budova byla postavena v roce 2017. Ubytování Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Rose

9,3

Apartmány Rose

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rose. Apartmány Rose se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Zámek Lednice je odtud 900 metrů. Ubytování Apartmány Rose se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rose má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Rose momentálně evidujeme 169 recenzí.

Dům v Lednici

9,3

Dům v Lednici

Ubytování (Prázdninový dům) Dům v Lednici. Dům v Lednici se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku Lednice a 3 km od minaretu, a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Dům v Lednici se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dům v Lednici má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Dům v Lednici momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Bohuša

9,3

Penzion U Bohuša

Ubytování (Penzion) Penzion U Bohuša. Penzion U Bohuša se nachází 50 metrů od zámku Lednice a představuje ideální volbu pro pobyt jihomoravské obci Lednice. Ubytování Penzion U Bohuša se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Bohuša má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U Bohuša momentálně evidujeme 168 recenzí.

Apartmány U Jakuba

9,3

Apartmány U Jakuba

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Jakuba. Apartmány U Jakuba se nachází v Lednici, 1,3 km od zámku Lednice a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Jakuba se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Jakuba má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány U Jakuba momentálně evidujeme 30 recenzí.

Hotelové Apartmá Černý Jezdec

9,3

Hotelové Apartmá Černý Jezdec

Ubytování (Penzion) Hotelové Apartmá Černý Jezdec. Hotelový depandance apartmánů Černý Jezdec se nachází v kulturní krajině Lednicko-valtického areálu, vedle lednického zámku s parkem, a svým hostům nabízí... Ubytování Hotelové Apartmá Černý Jezdec se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotelové Apartmá Černý Jezdec má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Hotelové Apartmá Černý Jezdec momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzion Večerka

9,2

Penzion Večerka

Ubytování (Penzion) Penzion Večerka. Penzion Večerka se nachází v Lednici, necelý 1 km od zámku Lednice, 3 km od minaretu a 6 km od Janova hradu, a nabízí neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion Večerka se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Večerka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Večerka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzion Harmonie

9,2

Penzion Harmonie

Ubytování (Penzion) Penzion Harmonie. Penzion Harmonie se nachází v Lednici, 500 metrů od místního zámku a přilehlého parku, a nabízí restauraci s terasou, dětské hřiště i stolní tenis. Ubytování Penzion Harmonie se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Harmonie má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Harmonie momentálně evidujeme 223 recenzí.

Apartmán A2 Lednice

9,2

Apartmán A2 Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmán A2 Lednice. Apartmán A2 Lednice se nachází v Lednici, naproti lednickému wellness centru a 1 km od zdejšího zámku. Městská kolonáda je 500 metrů odsud. Ubytování Apartmán A2 Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán A2 Lednice má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán A2 Lednice momentálně evidujeme 57 recenzí.

Resort Eisgrub

9,2

Resort Eisgrub

Ubytování (Aparthotel) Resort Eisgrub. Resort Eisgrub se nachází v Lednici, 200 metrů od zámku Lednice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Eisgrub se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Princess

9,2

Hotel Princess

Ubytování (Hotel) Hotel Princess. Hotel Princess leží pouze 110 metrů od známého areálu Lednice, který je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Princess se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Princess má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Princess momentálně evidujeme 464 recenzí.

Ubytování u Maminky

9,2

Ubytování u Maminky

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování u Maminky. Ubytování U Maminky se nachází v Lednici, 600 metrů od zámku Lednice a 1,9 km od minaretu, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradní gril a bezplatné hotelové... Ubytování Ubytování u Maminky se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Maminky má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Ubytování u Maminky momentálně evidujeme 100 recenzí.

Koleje Zamecek

9,1

Koleje Zamecek

Ubytování (Penzion) Koleje Zamecek. Koleje Zámeček se nacházejí 1 km od Lednicko-valtického areálu, který je pod ochranou organizace UNESCO, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Koleje Zamecek se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Koleje Zamecek má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Koleje Zamecek momentálně evidujeme 78 recenzí.

Hotel Mario

9,1

Hotel Mario

Ubytování (Hotel) Hotel Mario. Hotel Mario sídlí v historické budově v Lednici, vedle náměstí u vchodu do zámecké zahrady a jen 100 metrů od zámku Lednice. Ubytování Hotel Mario se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mario má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Mario momentálně evidujeme 628 recenzí.

Apartmány Apollon Resort Lednice

9,1

Apartmány Apollon Resort Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Apollon Resort Lednice. Apartmány Apollon Resort Lednice se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku Lednice a 3,4 km od Minaretu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Apollon Resort Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Apollon Resort Lednice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Apollon Resort Lednice momentálně evidujeme 36 recenzí.

Ubytování Lednice

9,1

Ubytování Lednice

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lednice. Ubytování Lednice se nachází v Lednici, méně než 1 km od lednického zámku a 2,7 km od minaretu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV. Ubytování Ubytování Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Lednice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Ubytování Lednice momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmány Vila C Lednice

9,1

Apartmány Vila C Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vila C Lednice. Apartmány Vila C Lednice se nachází v obci Lednice, jen 1,4 km od tamního zámku. Nabízí dobře vybavené ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Vila C Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Vila C Lednice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány Vila C Lednice momentálně evidujeme 150 recenzí.

Penzion Hanka

9

Penzion Hanka

Ubytování (Penzion) Penzion Hanka. Penzion Hanka se nachází v Lednici, 1 km od tamního zámku, a nabízí venkovní bazén i bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Hanka se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hanka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Hanka momentálně evidujeme 104 recenzí.

Penzion Lednice

9

Penzion Lednice

Ubytování (Penzion) Penzion Lednice. Penzion Lednice se nachází v Lednici, 700 metrů od zámku Lednice a 2,4 km od minaretu, a nabízí ubytování se zahradou a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Lednice se nachází ve městě Lednice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Včelařský Dvůr

9

Penzion Včelařský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Včelařský Dvůr. Penzion Včelařský Dvůr se nachází v samém srdci Lednicko-valtického areálu, pouhých 700 metrů od zámku Lednice, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a... Ubytování Penzion Včelařský Dvůr se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Včelařský Dvůr má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Včelařský Dvůr momentálně evidujeme 245 recenzí.

Apartmán Lednice

9

Apartmán Lednice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lednice. Apartmán Lednice leží jen 200 metrů od Lednického zámku a jeho zahrad a nabízí pokoje s posezením a satelitní TV. Ubytování Apartmán Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lednice má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Lednice momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartment B4 Nepraš

9

Apartment B4 Nepraš

Ubytování (Apartmán) Apartment B4 Nepraš. Apartmán B4 Nepraš se zahradou se nachází v budově z roku 2016 v Lednici, 1,4 km od Lednického zámku, 3,5 km od Minaretu a 6 km od hradu Jan. Ubytování Apartment B4 Nepraš se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment B4 Nepraš má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment B4 Nepraš momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion Onyx

8,9

Penzion Onyx

Ubytování (Penzion) Penzion Onyx. Penzion Onyx stojí ve vinařské oblasti na jižní Moravě v Lednicko-Valtickém areálu a nabízí restauraci a zahradu s terasou. Ubytování Penzion Onyx se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Onyx má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Onyx momentálně evidujeme 61 recenzí.

Restaurace a Penzion U Fábů

8,9

Restaurace a Penzion U Fábů

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion U Fábů. Restaurace a Penzion U Fábů stojí na klidném místě, 200 metrů od novogotického zámku Lednice, který je jednou z památek na seznamu světového kulturního... Ubytování Restaurace a Penzion U Fábů se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a Penzion U Fábů má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Restaurace a Penzion U Fábů momentálně evidujeme 392 recenzí.

Relax Hotel Stork

8,8

Relax Hotel Stork

Ubytování (Hotel) Relax Hotel Stork. Tento hotel se nachází 2 minuty chůze od centra Lednice a lednického zámku a nabízí venkovní bazén, vířivku, dětské hřiště a neplacené parkoviště střežené... Ubytování Relax Hotel Stork se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax Hotel Stork má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Relax Hotel Stork momentálně evidujeme 533 recenzí.

Penzion Farma

8,7

Penzion Farma

Ubytování (Penzion) Penzion Farma. Penzion Farma se nachází v Lednici, 10 minut chůze od zámku a zámeckého parku. U penzionu je zahrada s dětským hřištěm a posezením. Ubytování Penzion Farma se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Farma má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Farma momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Galant Lednice

8,7

Hotel Galant Lednice

Ubytování (Hotel) Hotel Galant Lednice. Hotel Galant Lednice se nachází v Lednicko-valtickém areálu a nabízí nekuřácké pokoje s kabelovým internetem a satelitní TV. Ubytování Hotel Galant Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Galant Lednice má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Galant Lednice momentálně evidujeme 554 recenzí.

penzion Sluneční dům

8,6

penzion Sluneční dům

Ubytování (Penzion) penzion Sluneční dům. Penzion Sluneční dům nabízí sezónní venkovní bazén a nachází se v Lednici, necelý 1 km od zámku Lednice a 3,1 km od minaretu. Ubytování penzion Sluneční dům se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování penzion Sluneční dům má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion penzion Sluneční dům momentálně evidujeme 56 recenzí.

Spa Resort Lednice

8,6

Spa Resort Lednice

Ubytování (Hotel) Spa Resort Lednice. Moderní 4hvězdičkový Spa Resort Lednice byl otevřen v červenci 2012 a nachází se v Lednicko-valtickém areálu zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO,... Ubytování Spa Resort Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spa Resort Lednice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Spa Resort Lednice momentálně evidujeme 100 recenzí.

Penzion Jordán

8,6

Penzion Jordán

Ubytování (Penzion) Penzion Jordán. Penzion Jordán se nachází se nachází v centru jihomoravského města Lednice zapsaného na seznamu organizace UNESCO, 500 metrů od zámku Lednice a přilehlého... Ubytování Penzion Jordán se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jordán má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Jordán momentálně evidujeme 438 recenzí.